Esošie vai topošie sociālie uzņēmēji aicināti pieteikties bezmaksas konsultācijām par sociālo uzņēmējdarbību

7 septembris, 2018

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) aicina pieteikties uz inovatīvām, kombinētajām konsultācijām esošos vai topošos sociālos uzņēmējus projektā “Sociālā uzņēmējdarbība – instruments sociālo pakalpojumu un sociālā atbalsta attīstībai Latvijā”!

Projekta ietvaros LSUA piedāvās inovatīvas kombinētās konsultācijas. Šāda iespēja būs 12 topošajiem vai esošajiem sociālajiem uzņēmumiem, no kuriem vismaz 8 ir tādi, kas sniedz sociālos pakalpojumus vai sociālo atbalstu. Pateicoties projektam, tās būs bezmaksas uzņēmējdarbības konsultācijas, bet ar katru no iesaistītajiem tiks slēgta vienošanās. Konsultāciju mērķis ir palīdzēt organizācijai/ uzņēmumam attīstīties un sniegt atbalstu, lai organizācijas darbība varētu darboties vēl pilnvērtīgāk. Katru biznesa konsultāciju varēs apmeklēt 1-3 organizācijas darbinieki.

Kas paredzēts un kā tas notiks?

Kombinēto konsultāciju ietvaros katrai organizācijai/ uzņēmumam, kuri būs pieteikušies, tiks nodrošinātas 3 individuālas konsultācijas:
1) Pirmā konsultācija asociācijā (lai saprastu kādas ir atbalsta iespējas, kādi sadarbības partneri varētu palīdzēt, kādas ir organizācijas/ uzņēmēja vajadzības u.c.);
2) Otrā konsultācija pie kāda no LSUA biedriem ar līdzīgu profilu. Šiem biedriem jau ir zināma pieredze un veiksmīga darbība savā jomā. Konsultāciju laikā būs iespēja uzzināt par jomas praktisko pusi un izaicinājumiem;
3) Trešā konsultācija pie  Vitas Brakovskas ( biedrība “ZINIS”) par sociālās uzņēmējdarbības biznesa modeļa izstrādi, ieviešanu un pielāgošanu konkrētajam sociālajam pakalpojumam vai uzņēmuma situācijai.

Svarīgi! Tā kā projektā ir iespēja piedalīties tikai 12 dalībniekiem, lielās intereses dēļ pieteikšanās ir noslēgusies, apstiprinātajiem dalībniekiem tiks nosūtīta ziņa par dalību projektā.

Savukārt oktobra beigās norisināsies noslēdzošais seminārs par sociālās uzņēmējdarbības tiesisko regulējumu, finanšu piesaisti un sadarbības iespējām. Plašāka informācija par semināru un pieteikšanos drīzumā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības mājaslapā un sociālajos tīklos.

Aicinām izmantot šo brīnišķīgo iespēju un pieteikties, lai stiprinātu savu uzņēmuma/ organizācijas darbu!

Projekts norisinās Labklājības Ministrijas projektu konkursa “Nevalstisko organizāciju projektu īstenošana labklājības jomā 2018. gadā”.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības projektu aktivitāšu koordinatori Renāti Mencendorfu , 29452874.