Semināri un lekcijas

Mūsu vadītajos semināros, lekcijās un prezentācijās vienkāršā un saprotamā veidā izstāstām būtiskāko par sociālo uzņēmējdarbību, sociālās uzņēmējdarbības atbalsta iespējām, sociālo uzņēmumu dibināšanu un darbību, kā arī dažādiem sociālās uzņēmējdarbības biznesa attīstības aspektiem.

Seminārus, lekcijas un prezentācijas vada LSUA eksperti – zinošākie un pieredzējušākie cilvēki Latvijā sociālās uzņēmējdarbības jomā. Sadarbojamies ar tādiem ekspertiem un lektoriem kā Vita Brakovska (ZINIS), Agnese Frīdenberga (PROVIDUS, Labklājības ministrijas sociālā uzņēmuma statusa komisijas locekle), Madara Makare (HOPP, biznesa attīstības projektu autore), Reinis Budriķis (CIVITTA) un citiem. Ja nepieciešams, semināru un lekciju saturā iekļaujam arī sociālā uzņēmēja stāstu, pieaicinot kādu no LSUA biedru organizāciju un uzņēmumu pārstāvjiem.

Pasākuma ilgums un saturs atkarīgs un pasūtītāja vēlmēm un vajadzībām, tas vienmēr tiek pielāgots auditorijai, un tiek mērķtiecīgi sagatavots tā, lai klausītāji un dalībnieki ne vien gūtu atbildes uz visiem saviem jautājumiem, bet arī skaidri apzinātos tālākos nepieciešamos soļus sociālās uzņēmējdarbības virzienā.

Semināra, lekcijas, prezentācijas cena un izmaksas atkarīgas no pasākuma ilguma, norises vietas un tēmas. Rakstiet mums un mēs pastāstīsim vairāk!

Konsultācija

€25
  • Vienas konsultācijas cena

Konsultācija LSUA biedriem

€14
  • Vienas konsultācijas cena