Pasākumi

Pasākumi par sociālo uzņēmējdarbību ir efektīvs veids, kā plašākam sabiedrības lokam ne vien teorētiski izskaidrot sociālās uzņēmējdarbības dažādos aspektos, bet arī praktiski, ar piemēriem un pieredzes stāstiem, parādīt sociālās uzņēmējdarbības daudzveidību, diskutēt par sociālās uzņēmējdarbības attīstību, kā arī radīt iespējas jaunām partnerībām un sadarbībām sociālās uzņēmējdarbības jomā.

Mūsu līdz šim rīkoto pasākumu klāstā ir lielākais nozares pasākums – Sociālās uzņēmējdarbības forums, izglītojoši semināri, pieredzes apmaiņas braucieni Latvijā un ārvalstīs, apmācības un lekcijas dažādās Latvijas vietās, Sociālās uzņēmējdarbības tirgus Kalnciema Kvartālā Rīgā un cita veida notikumi. Sadarbības ietvaros, atkarībā no jūsu vēlmēm un vajadzībām, varam nodrošināt pilnu pasākuma organizēšanas ciklu, sākot no koncepta izstrādes un auditorijas iesaistes līdz pat Latvijas un ārvalstu lektoru piesaistei un kvalitatīva satura nodrošināšanai.

Pasākuma cena un izmaksas atkarīgas no pasākuma formāta, satura, ilguma, norises vietas, tēmas un citiem elementiem. Rakstiet mums un mēs pastāstīsim vairāk!

Konsultācija

€25
  • Vienas konsultācijas cena

Konsultācija LSUA biedriem

€14
  • Vienas konsultācijas cena

    Pieteikums: