Sociālo uzņēmēju piedāvājums aizraujošai vasarai!

26 maijs, 2022

Vai tu jau plāno, kurp doties un ko darīt vasarā? Mūsu biedru organizācijas ir parūpējušās, lai tālu nebūtu jāmeklē! Aicinām ieskatīties sociālo uzņēmēju vasaras piedāvājumā – šeit vienuviet atradīsiet vasaras nometnes bērniem, radošus piedzīvojumus ģimenēm, jaukas dāvanas Saulgriežu svētkos, jaunas vēsmas vasaras garderobei, kā arī iespēju sniegt atbalstu labajiem darbiem un kopīgi īstenot lieliskas idejas!

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI UN ATLAIDES

SIA “Svaigi.lv” – dāvanu komplekti Līgo svētkiem

Mēs šajā laikā atkal varam satikties – doties ciemos pie saviem klientiem un sadarbības partneriem,
lai pateiktu paldies par kopā paveikto. Mēs esam sagatavojuši vairāk kā 40 skaistus dāvanu komplektus Līgo svētkiem ar Latvijas saimnieku radītām uzkodām, gardumiem un dzērieniem.

1. Pasūti gatavus uzkodu komplektus.
2. Mēs komplektus sagatavosim pasniegšanai.
3. Piegādāsim uz biroju izvēlētajā laikā.

Uzkodu komplekti būs iesaiņoti dāvanu kastēs ar lodziņu, pildītas ar dekoratīvām koka skaidām un apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Ja vēlaties ko pajautāt, droši sūti mums ziņu. Mēs atbildēsim visu par dāvanu skaitu, sagatavošanu un piegādi.

Piedāvājumu meklē: www.svaigi.lv
📧

📞 +371 24335225

———————————

SIA “Owa” – jaunas apģērbu kolekcijas ar latviešu mākslinieku gleznām

Gribi atrast kleitu vasarai? Vai t-kreklu? Varbūt tev vajadzīga ērta soma ikdienai? SIA “OWA” piedāvājumā atradīsi savu ideālo apģērbu ar latviešu mākslinieku radītām gleznām! Veicot pirkumu līdz maija beigām, piegāde ar pakomātu starpniecību būs bezmaksas!

Piedāvājumu meklē: www.owa.lv
📧

📞 +371 26542040 (Natālija)

———————————————
SIA “Mans peldkostīms” – ideālais peldkostīms tieši tev!

Vēlies, lai peldkostīms notur visu savās vietās, un Tu vari justies un izskatīties izcili? Gribi, lai divdaļīgam komplektam derētu gan krūšturis, gan biksītes? Meklē krūšturi ar volānu? Šortus ar pagarinātām starām? Varbūt biksītes ar augsto jostu? Tev vairs nav tālāk jāmeklē! Mazas krūtis, lielas krūtis, ļoti lielas krūtis, krūšu asimetrija, šauri gurni, plati gurni, ļoti plati gurni, rētas, strijas, “plus size” vai jebkas cits – SIA “Mans peldkostīms” atradīs un uzšūs modeli, kas Tev derēs perfekti, neatkarīgi no šīm ķermeņa īpatnībām!

Uzzini vairāk: www.swimbe.lv
📧

📞 +371 28808440

——————————
SIA “Visi Var” – sapucējies Saulgriežiem!

Pavisam drīz būs klāt vasaras Saulgriežu laiks, kad mēs vēlamies īpaši rotāties un pucēties! Sociālais uzņēmums “Visi Var” piedāvā īpašu kolekciju svētkiem –  tautiska auduma svārkus, kas tiek šūti pēc pasūtījuma, tautiska raksta jostas, kā arī pērļotu kroni dāmai – īpaši vienā eksemplārā! Internetveikalā atradīsi arī porcelāna traukus un pretodu sveces – viss nepieciešamais svinībām vienuviet!

Piedāvājumu meklē: www.visivar.lv
📧

——————————–

SIA “CENTRS SEVII” – esi/ iedvesma!

Grāmata “esi/ iedvesma” ir interaktīva grāmata pierakstiem, kas rosina domu plūsmu un ļauj iepazīt katram sevi, citus un pasauli – DOMĀ, RAKSTI, DARI! Grāmata dod iespēju iedvesmoties no cilvēkiem, kuri sasniedz savus mērķus un piepilda sapņus, izkopj savus talantus.
Pasūti “esi/ iedvesma” grāmatu iepriekšpārdošanā tagad: ar -20% ATLAIDI un BEZMAKSAS piegādi, un saņem to jau sākot no 20.jūnija!

Piedāvājumu meklē: www.esicentrs.lv
📧

——————————–

SIA “tiptip.lv” – senioru un cilvēku ar invaliditāti radīti rokdarbi

www.tiptip.lv ir Latvijā radīts tiešsaites veikals, kura mērķis ir palīdzēt senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām realizēt savu produkciju internetā. Visa veikalā pieejamā produkcija ir unikāla, vienā eksemplārā radīta, ar pievienotu mīlestību, rūpēm un gādību. Kopā ar katru produktu saņemsiet arī stāstu par tā veidotāju, bet seniors saņems summu par kādu vēlējās produktu pārdot.

Piedāvājumu meklē: www.tiptip.lv
📧

——————————–

SIA “4 vēji” – cilvēku ar invaliditāti radīti rokdarbi

Sociālais uzņēmums SIA “4 vēji” kopā ar DSPC “LAIPA” klientiem piedāvā sagatavot skaistas ziepes , to komplektus dāvanām, keramikas krūzes, bļodas un citus rokdarbus, kas priecēs visu sirdis. Visi radītie izstrādājumi ir 100% roku darbs, ko ar mīlestību un ļoti lielu centību gatavojušas personas ar invaliditāti.

Piedāvājumu meklē: www.4veji.lv
📧

———————-

SIA “0 design” – interjera priekšmeti no makulatūras

Sociālais uzņēmums “0 design” piedāvā videi draudzīgus interjera priekšmetus – makulatūras lampas top, pārstrādājot izlietoto papīru un papīra atgriezumus. Ikkatra lampa ir dizainera lolojums un roku darbs!

Piedāvājumu meklē: www.etsy.com
📧

—————————–

SIA “Burbuļu spēles” – ļaujies burbuļu maģijai!

Ļaujies burbuļu maģijai, izbaudi brīnumainos mirkļus kopā ar bērniem! Lielie burbuļi lieliem priekiem ir tieši tas, kas šovasar nepieciešams! SIA “Burbuļu spēles” ražo ziepju burbuļu veidošanas komplektus bērniem, lai ar burbuļu rotaļu palīdzību bērni gūtu pozitīvas emocijas, mazinātu stresu, aktīvi rotaļātos svaigā gaisā un pilnveidotu runas prasmes. Peļņa no burbuļu pūšanas komplektiem tiks ieguldīta digitālu elpošanas vingrinājumu materiālu izveidē, kas ir neatsverams atbalsts bērniem ar runas traucējumiem. Mēs patiesi ticam, ka burbuļi spēj mainīt pasauli un uzlabot bērnu dzīves! Kopā mēs varam padarīt pasauli labāku un bērnus laimīgākus!

Uzzini vairāk: www.burbuluspeles.lv
📧
📞 +371 29147574

—————————

AKTIVITĀTES VASARĀ

SIA “Neredzamā Pasaule” – sajūti neredzamo!

Vai atceraties, kad pēdējo reizi par kaut ko brīnījāties? Kad, apmeklējot jaunu vietu, ieteicāt to draugiem, jo pieredze bija tik pārsteidzoša?
“Neredzamā Pasaule” ir neaizmirstams ceļojums pilnā tumsā, kur Jūs atvērsiet jaunu pasauli, laužot stereotipus. Tā ir iespēja redzēt sevi no cita skatupunkta – caur izjūtam. Tā ir vieta, kur laiks apstājas.
Sajūti neredzamo! Uzņēmums aicina tevi piedzīvot interaktīvas telpas tumsā, kā arī organizē ekskursijas skolām, meistarklases, dzimšanas dienas svinības un korporatīvos pasākumus – apmācības un komandu saliedēšanas pasākumus!

Piedāvājumu meklē: www.neredzamapasaule.lv
📧

📞 +371 26678662

——————————-

SIA “Dabas zirgi” – pastaiga blakus zirgam

Kur gan vislabāk baudīt piedzīvojumus, ja ne brīvā dabā un svaigā gaisā! SIA “Dabas zirgi” sniedz iespēju individuāli, kopā ar ģimeni vai draugiem aizvest pastaigā zirgu, kas daļēji vai pilnībā zaudējis darba spējas. Pastaigas laikā zirgs tiek vests pie rokas, tādējādi nodrošinot zirga veselības uzturēšanai nepieciešamās aktīvās kustības. Paralēli zirga vešanai mūsu instruktori stāsta stāstus par zirgu un sociālā uzņēmuma ikdienu, zirgiem kā personībām.
Pēc pastaigas iespēja baudīt tasi tējas, kafijas vai mājas gatavotu kūku.

Piedāvājumu meklē: www.dabaszirgi.lv
📧
i

———————————–

SIA “Typical Latvian” – radošas meistarklases katrai gaumei

SIA “Typical Latvian” piedāvā 3 radošas izbraukuma darbnīcas:
Mākslinieks Tevī!
Punktiņmandalu miers Tevī / pastkaršu glezniņas
Rakstīšanas un sūtīšanas stūrītis

Pašvaldība, organizācija, biedrība vai uzņēmums var uzaicināt mūs un uzdāvināt saviem pasākuma apmeklētājiem iespēju rakstīt un nosūtīt pastkartes bez maksas, tādējādi radot svētkiem pievienoto vērtību, izkopjot senas tradīcijas (rakstīt pastkartes ar roku) un veidojot savstarpējās attiecības!

Uzzini vairāk: www.typicalpostcards.eu
📧

——————————–

Biedrība “Tuvu” – Dārza svētki

Biedrība “Tuvu” aicina ikvienu dzīves mīlētāju, īpaši ģimenes ar bērniem un jauniešus, uz Dārza svētkiem Branku Brančotavā! 8. jūnija pasākumā būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, savukārt ar maltīti priecēs izslavētās Neapoles Picas, bet ar veldzējošiem kokteiļiem un dzērieniem pārsteigs pasaulē novērtētais un godalgotais bārmenis Andris Reizenbergs. Par atmosfēru rūpēsies DJ OTTO KLUSS.

18.00 Dārza svētki ver durvis
20.30 uz skatuves kāpj MAZAIS PRINCIS
23.55 izskan pēdējā dziesma no DJ OTTO KLUSS
Uz tikšanos Dārza Svētkos! ☀️

Pērc biļetes: www.ekase.lv
📧

——————————-

SIA “Operetes teātris” – festivāls, koncertprogrammas un teātra laboratorija

RĪGA, LATVIJA. 26.04.2022. Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma “Musique d’amour” («Mīlestības mūzika»)

Operetes teātris ir plaša žanriskā spektra muzikālais teātris, kur regulāri iestudē labākos klasikas zelta fonda skatuves darbus, veido kvalitatīvas, mūsdienīgas un pasaulē konkurētspējīgas izrādes, veicinot operetes un muzikālā teātra tradīciju atdzimšanu un attīstību Latvijā. SIA “Operetes teātris” piedāvā bagātīgu pakalpojumu klāstu:

  • No 7. līdz 12. augustam gaidāms 4. Starptautiskais Operetes festivāls Ikšķilē, kurā Operetes teātris iepriecinās un pārsteigs gan mazos, gan lielos skatītājus ar krāšņiem koncertiem un pasākumiem.
  • Ikviens ir aicināts pieteikties lekcijai-izrādei “Operetes radošā laboratorija” kas skatāma ar virtuālās realitātes 3D brillēm! Lekcijas laikā skatītājam ir iespēja virtuāli nokļūt teātra pasaulē kopā ar populārākajiem bērnu operešu varoņiem, piedzīvojot pārsteidzoši reālas klātbūtnes efektu. Operetes radošā laboratorija  ir dažādām auditorijām, un tā var kļūt par daļu no jūsu nometnes, svētkiem vai citiem pasākumiem! Pieteikšanās par tālruni 25123145 vai e-pastu !
  • Operetes teātris piedāvā dažāda apjoma un mākslinieku sastāva koncertprogrammas – opera, operete, mūzikli, kamermūzika, džezs u.c. dažādos pasākumos. Jauni, azartiski mākslinieki, bet jau publikas iemīļoti un labi pazīstami!

Uzzini vairāk: www.operetesteatris.lv
📧
 
📞 +371 25123145

————————-

SIA “Āgenskalna tirgus” – vasaras garša tirgū!

Kur gan vēl labāk izjust vasaras garšu, ja ne tirgū? Ja vēl neesi paspējis apmeklēt atjaunoto Āgenskalna tirgus paviljonu, ieplāno to izdarīt šovasar! Tirgū vari ne tikai nopirkt svaigus vasaras gardumus, bet arī apmeklēt kafejnīcas un atpūsties, apmeklējot koncertus, izglītojošus pasākumus un radošas darbnīcas!

Uzzini vairāk: www.agenskalnatirgus.lv
📧

—————————-

SIA “RUCKA” – vieta darbnīcām, mākslinieku rezidencēm un vasaras skolām!

Rezidenču centrs RUCKA ir tikšanās vieta dažādu jomu māksliniekiem, kurā viņi rada starpdisciplinārus darbus, kas saistīti ar sociāli aktuālām un vides tēmām. Pavasarī centrā notiek individuālās mākslinieku rezidences, bet vasarā – dažādu jomu vasaras skolas, darbnīcas un semināri. Rudens un ziemas sezona tiek veltīta izglītojošu pasākumu organizēšanai un jaunu projektu attīstīšanai. No 23. – 30. jūlijam Ruckā notiks ISPP vasaras skola, kurai aicināti pieteikties dažādu disciplīnu mākslinieki, aktīvisti, kultūras darbinieki un radošo profesiju pārstāvji, kas strādā mākslas un sociālā aktīvisma krustpunktā Latvijā un plašākā Baltijas reģionā. Pieteikšanās notiek līdz 12. jūnijam! ej.uz/summerschool2022

Uzzini vairāk: www.rucka.lv
📧

————————–

Atbalsta māja “Brīvupes” – Atvērtās dienas laukos

“Atvērtās dienas laukos” ir Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums, kas jau kļuvis par tradīciju. Šogad pasākumu “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru organizē vasaras sākumā, aicinot visus interesentus ciemoties pie Latvijas reģionu uzņēmējiem un iepazīt viņu bagātīgo piedāvājumu.
Pasākumā piedalīsies arī sociālais uzņēmums “Atbalsta māja “Brīvupes””, piedāvājot ceļojumu no Latvijas līdz Amerikai, cepot latviešu saldskābmaizi, Itāļu biscotti, Francijas eklērus, Beļģu vafeles un Amerikas cepumus ar školādes gabaliņiem.

Uzzini vairāk: Facebook/Brīvupes
📞 +371 28330904

———————–

 

RADOŠĀS NODARBĪBAS UN NOMETNES BĒRNIEM

Zinātnes skola “Laboratorium” – Jauno Zinātnieku Akadēmija 2022

Arī šovasar ‘’Laboratorium Zinātnes skola’’ organizē zinātnisko dienas nometni “Jauno Zinātnieku Akadēmija 2022”! Piecu dienu garumā no plkst. 9.00 līdz 18.00 skolēniem vecumā no 10 līdz 17 gadiem būs iespēja aplūkot ķīmijas, fizikas un elektronikas pasauli jaunā gaisotnē! Dalībniekiem būs iespēja iegūt zināšanas ķīmijā, fizikā un elektronikā, kas tālāk noderēs ikdienas dzīvē. Viņi arī uzzinās, kā var savu nākotnes karjeru saistīt ar šīm nozārēm. Pievienojies un satiec tikpat kaislīgus zinātnes cienītājus, kāds esi pats!
Papildus tam 13. – 15. jūlijā Rīgā tiek organizēts BEZMAKSAS pasākumu cikls – zinātniskās darbnīcas “Eksperimentē pats”. Darbnīcas tiks organizētas par konkrētu tēmu: ūdens, uguns, skaņa, elektrība. Pamatā darbnīcas notiks latviešu valodā, taču nepieciešamības gadījumā komunikācija iespējama arī angļu, krievu un ukraiņu valodās. Vairāk informācijas: https://laboratorium.lv/lv/programms/bezmaksasdarbnicas

Piedāvājumu meklē: www.zinatnesskola.lv/nometne
📧 
📞 +371 28804919

————————–

Glūdas māj-skola – Vasarnīca 2022

Bērni un vecāki, kuri Vasarnīcā jau ir bijuši, zina, ka savu ikdienas aktivitātes balstām uz iespējām bērniem. Mēs katru dienu lielāko dienas daļu pavadām ārā – spēlējam spēles, pildām radošos darbiņus, draudzējamies, izklaidējamies, spēlējam teātri, dziedam, saceram dziesmas, baudām klusuma mirkļus un pat lasām grāmatas! Mums nav darba plāna pa stundai, lai bērns mācītos sajust sevi, piepildīt laiku ar jēgpilnām aktivitātēm un radoši pavadīt laiku.
Šogad savu darbošanos papildinājām ar mazdārziņu, kur audzēsim dažādus dārzeņus, vērosim, kā tie aug, piekopjot prasmes rūpēties par kādu.
Bērniem, kuri apmeklēs mūs vairākas nedēļas vai visu vasaru, dalības cenai tiks piemērota atlaide!

Piedāvājumu meklē: www.facebook.com/Gludasmajskola
📧
📞 +371 28382308

————————–

PRAKSES UN DARBA IESPĒJAS


SIA “Vigo Health” – prakse digitālajā mārketingā

Vigo Health ir viens no Latvijā zināmākajiem medicīnas tehnoloģiju jaunuzņēmumiem, kas izstrādā inovatīvu rehabilitācijas risinājumu cilvēkiem pēc pārciesta insulta. Iepazīsti un izzini digitālā mārketinga pasauli, pievienojoties Vigo Health komandai! Sūti CV uz !

Uzzini vairāk: www.vigo.health
📧

————————–

SIA “CareLat” – darbs asistentam bērniem ar īpašām vajadzībām

SIA “CareLat” ir uzņēmums, kas nodarbojas ar asistentu bērniem ar īpašām vajadzībām piemeklēšanu, apmācībām un ievirzīšanu darbam ģimenē. Pašlaik tiek meklēta bērnu mīloša pozitīva auklīte-aprūpētāja, kas kļūtu par draugu bērniņam ar īpašām vajadzībām!

Uzzini vairāk: ĪpašoBērnuAsistenti
📧

———————–

IZDARI LABU DARBU!


Nodibinājums “Sofi Fonds – palīdzi palīdzēt dzīvniekiem Ukrainā!

Palīdzi mums palīdzēt dzīvniekiem Ukrainā! #palidzipalidzet

Nevienam nav iespējams mierīgi noskatīties uz notiekošo Ukrainā. Katru reizi, izdzirdot par kārtējām šausmām, ar ko saskaras uz vietas palikušie, sirds sažņaudzas arvien ciešāk un ciešāk. Brīdī, kad sniedzam palīdzību cietušajiem, šis mezgls sāk atšķetināties, jo parādās ticība, ka kāda visdrūmākajā dienā spējam iespīdināt patiesu siltumu, siltumu no sirds.

Līdz šim mēs esam palīdzējuši evakuēt dzīvniekus no Ukrainas uz Latviju un nodrošinājuši to aprūpi, snieguši atbalstu kopā ar saimniekiem Latvijā nonākušajiem dzīvniekiem, izsniedot starta komplektus, esam sarūpējuši un nogādājuši līdz šim lielāko ziedojumu no Latvijas mājdzīvniekiem Ukrainā, kā arī sagatavojuši un izplatījuši informatīvo materiālu par veicamajiem soļiem, ja cilvēks no Ukrainas ieradies Latvijā kopā ar savu mājdzīvnieku.

Labo darbu nevar būt par daudz, tāpēc mēs esam nolēmuši darīt, ko spējam, lai palīdzētu vēl! Sadarbojoties ar labdarības fondu “Drug”, parūpēsimies par karā cietušajiem un pamestajiem dzīvniekiem. Palīdzēsim fondam iekārtot jaunas pagaidu mājas, kur izmitināt un ārstēt dzīvniekus.
Katrs jūsu ziedotais eiro = viens eiro no labdarības fonda “Sofi”.

Uzzini vairāk: www.sofifonds.lv
📧

📞 +371 22346437 (Anastasija)

————————

SADARBĪBAS IESPĒJAS

Studija “Glass Point” – stikla izstrādājumi no suvenīriem līdz vitrāžām

“Glass Point” studijā ir iespējams realizēt stikla mākslas un dizaina idejas, iegādāties stikla traukus, vāzes, glāzes, dāvanas, rotas un citus izstrādājumus, kā arī uzzināt vairāk par stikla mākslas darbu un produktu radīšanas procesu. Apmeklētājiem piedāvājam izzinošas darbnīcas un meistarklases. Studijas mērķis ir tuvināt stikla mākslu cilvēkiem, tāpēc darba telpas ir atvērtas apmeklētājiem ikdienā, kas sniedz iespēja redzēt un satikt stikla māksliniekus darbībā. Glass Point studija ir sadarbības platforma – satikšanās vieta māksliniekiem no visas pasaules.

Uzzini vairāk: www.glass-point.eu
📧
info@glass-point.eu
📞 +371 20286296

————————–

Sv. Lūkas atbalsta biedrība – mēbeļu atjaunošana un restaurācijas darbi

Sv. Lūkas atbalsta biedrība īsteno starpnozaru mūžizglītības programmu, kas izpaužas kā dažādu sabiedrības grupu mijiedarbība caur nodarbinātības, kultūras, socialām, psiholoģiskām un pastoralām aktivitātēm. Viena no šāda veida aktivitātēm ir kokapstrādes darbnīca, kurā strādā  biedrības meistars, pārvēršot koku brīnišķīgos priekšmetos, kas var izrotāt jebkuru interjeru. Biedrība piedāvā veikt arī mēbeļu atjaunošanu un dažādu interjera priekšmetu restaurāciju. Ja tev nepieciešams ideālais meistars, pastāsti par savu ideju biedrībai!

Uzzini vairāk: www.stlukegroup.lv
📧

📞 +371 29218990

—————————-

Augstskola RISEBA – piedāvā savu ideju studiju ievadnedēļai!

Ikviens, kurš kādreiz ir bijis students, zina, cik nozīmīgas ir pirmās studiju nedēļas. Palīdzi padarīt šo par pozitīvu pieredzi jaunajiem studentiem un piedāvā savu ideju studiju ievadnedēļas aktivitātēm, rakstot uz norādīto e-pastu!

Vairāk par augstskolu: www.riseba.lv
📧