Sociālās uzņēmējdarbības rokasgrāmata “Izmaini pasauli”

12 aprīlis, 2017

UnLtd, kas ir vadošā sociālās uzņēmējdarbības atbalsta organizācija Lielbritānijā, izdevusi rokasgrāmatu jauniešiem un ikvienam, kas vēlas uzzināt vairāk par personības un skatījuma nozīmību sociālā uzņēmuma izveidē! Rokasgrāmata noderēs arī tiem, kas vēlas  kritiski izvērtēt savu ideju, izveidot ilgtspējīgu projektu vai pārskatīt savas plānošanas metodes.

 

“Daudzi saka, ka dzīve ir sarežģīta un ir gandrīz neiespējami palīdzēt izmainīt pasauli, lai tā kļūtu par labāku un  balansētāku vietu. Kā jau viss dzīvē, tas ir atkarīgs no tā, kā mēs skatāmies uz lietām. Dzīve var būt sarežģīta vai pārsteidzoši vienkārša”

“Vai es varēšu jebko mainīt?”

Rokasgrāmata iepazīstina ar visdažādākajām tēmām – idejas attīstību, projekta izveides dažādos posmus, ieteikumus produktīvai plānošanai, kā arī to, kā plānus testēt un izvērtēt ideju. Tiem, kam viss skaidrs ar ideju un plāniem, iesakām apskatīt rokasgrāmatas pēdējo sadaļu, kas iepazīstina ar atbildībām, palīdz saplānot mārketinga aktivitātes un strukturēti iepazīstina ar sabiedriskajām attiecībām.

 

Rokasgrāmata angļu valodā atrodama šeit.