Aicinām uz tekstila apdrukas radošo darbnīcu 25. aprīlī Rīgā

11 aprīlis, 2018

25. aprīlī radošo industriju centrā DarbaVieta norisināsies tekstila apdrukas radošā darbnīca, ko organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un vadīs sociālais uzņēmums OWA. Darbnīcā būs iespējams iepazīties ar dažādām tekstila apdrukas tehnikām (sietspiede, trafaretu druka, zīmēšana uz auduma u.c.), kā arī tās praktiski izmēģināt. Dalība darbnīcā ir bezmaksas, aicināts ikviens interesents.

OWA ir latviešu apģērbu zīmols, kura darbības mērķis parādīt cilvēku ar invaliditāti prasmes un talantus, visu peļņu novirzot fondam, kas darbojas ar bērniem, kuriem konstatēta spinālo muskuļu atrofiju. Kā stāsta uzņēmuma vadītāja Natālija Jermolajeva: “Apģērbu zīmols OWA  apvieno gan gleznošanu, gan tērpu modelēšanu. Uzņēmums ir izveidots, lai apliecinātu, ka cilvēki ar invaliditāti var veiksmīgi darboties uzņēmējdarbībā, kā arī lai iedvesmotu līdzcilvēkus attīstībai un radošumam.”

Tekstila apdrukas darbnīca norisināsies 25. aprīlī no plkst. 17.00 līdz 20.00 radošo industriju centrā DarbaVieta, Rūpniecības ielā 30, Rīgā. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ dalība iepriekš jāpiesaka šeit.

Darbnīcā visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti, taču dalībniekiem ir iespēja paņemt līdzi arī savu T-kreklu vai citu kokvilnas auduma apģērbu, lai to apdrukātu.

Šī būs pirmā no četrām radošajām darbnīcām Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas projekta “RADI!” ietvaros. Līdz pat rudenim vairākās Rīgas apkaimēs norisināsies darbnīcas, kurās rīdzinieki varēs iepazīties ar sociālajiem uzņēmumiem un dažādām radošām nodarbēm,apgūstot jaunas prasmes un iemaņas. Projekta mērķis ir popularizēt dažādu sociālo grupu talantus, prasmes un varēšanu, kā arī neformālā gaisotnē sniegt iespēju satikties un iepazīties cilvēkiem, kuri, iespējams, ikdienas gaitās citādi nesastaptos.

Projekts līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.