Stāstu vakars “Sociālie uzņēmēji ar pasaules pieredzi”

janvāris 24, 2020

Stāstu vakars “Sociālie uzņēmēji ar pasaules pieredzi”

Tie, kuri nesen atgriezušies Latvijā pēc dzīves ārzemēs vai tikai meklē ceļu atpakaļ, kā arī ikviens cits interesents 25. februāra vakarā plkst. 19:00 tiek aicināts uz stāstu vakaru “Sociālie uzņēmēji ar pasaules pieredzi”. Pasākumā pie siltas tējas krūzes būs iespēja uzzināt vairāk par sociālo uzņēmējdarbību, tās iespējām Latvijā un uzklausīt trīs sociālo uzņēmēju pieredzes stāstus. Pasākumu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar biedrību “Ar pasaules pieredzi Latvijā”, sociālo uzņēmumu “Your Move” un British Council pārstāvniecību Latvijā.

Par sava sociālā biznesa būtību, ikdienas izaicinājumiem, ārvalstīs gūto pieredzi un iekšējo motivāciju stāstīts:

  • zero waste kafejnīcas “Cafe M” saimniece Ulla Milberta,
  • autoskolas nedzirdīgiem cilvēkiem “Mobilizing” dibinātāja un vadītāja Santa Beitāne,
  • digitālās platformas “Your Move” vadītājs Jānis Kreilis.

Pēc viesu stāstiem neformālā gaisotnē būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus  par sociālo uzņēmējdarbību, aprunāties un iepazīt jaunus domubiedrus.

Pasākums norisināsies līdz plkst.21:00 mājīgajā “RB Cafe”, Bruņinieku iela 63, Rīgā – pirmajā kafejnīcā Baltijā, kur lielākā daļa personāla ir cilvēki ar invaliditāti.

Dalība pasākumā bez maksas. Ierobežoto vietu dēļ lūdzam interesentus līdz 23.februārim aizpildīt elektronisku pieteikuma anketu: ej.uz/stastuvakars2502