ES mājā notiks radošā darbnīca ar sociālo uzņēmumu Palīdzēsim.lv

novembris 25, 2018

Aicinām ģimenes ar bērniem, kā arī ikvienu interesentu 8. decembrī no plkst. 12.00 līdz 13.30 Eiropas Savienības mājā apmeklēt sociālā uzņēmuma “Palīdzēsim.lv” Ziemassvētku kartīšu izgatavošanas darbnīcu. Pasākums norisināsies ES mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Darbnīcā izgatavotās Ziemassvētku apsveikuma kartītes varēs paturēt sev vai nodot nodibinājumam “Palīdzēsim.lv”, kas tās pārdos labdarības tirdziņos. Ar iegūtajiem līdzekļiem organizācija īstenos dažādus sociālos mērķus.

„Palīdzēsim.lv” veicina sociālās izstumtības riska grupu nodarbinātību, iesaistot jauniešus un vecākus, kuri ikdienā rūpējas par bērniem ar dažāda rakstura veselības problēmām, suvenīru un rokdarbu izgatavošanā, kā arī dažādu meistarklašu organizēšanā. Produktu un pakalpojumu radītie ieņēmumi tiek novirzīti sociālajiem projektiem – sociālā riska grupu jauniešu izglītošanai un socializēšanai, kā arī atbalsta sniegšanai ģimenēm, kurās aug bērni ar dažāda rakstura veselības problēmām.

Ilze Skuja, “Palīdzēsim.lv” dibinātāja un vadītāja: “Mēs ticam, ka, ziedojot un palīdzot citiem, mēs palīdzam arī paši sev. Mēs palīdzam sev izvērtēt mūsu patieso vērtību skalu. Mēs atgādinām sev, ka esam veselāki, veiksmīgāki un uzņēmīgāki, iespējams, tieši tāpēc, lai sniegtu atbalstu tiem, pret kuriem dzīve nav bijusi tik labvēlīga.”

Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots! Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu . Ja piedalīsieties kopā ar bērniem, lūgums norādīt viņu skaitu un vecumu.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Darbnīcu rīko sociālais uzņēmums “Palīdzēsim.lv” sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju.

Sociālā uzņēmējdarbība ļauj risināt sociālās problēmas ar biznesa instrumentiem – uzņēmumi ražo preces vai sniedz pakalpojumus ar mērķi risināt sociālu problēmu, nevis ar mērķi gūt finansiālu labumu uzņēmuma īpašniekiem. Līdz 2022. gadam Latvijā sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumu atbalstam pieejams ES grantu finansējums 12 miljonu eiro apmērā. Programmu īsteno Labklājības ministrija un ALTUM: www.altum.lv/lv/pakalpojumi/biznesa-uzsacejiem/socialas-uznemejdarbibas-programma/par-programmu/.

Papildu informācija:

Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja

Tālr. 67085446, e-pasts