Humusa komanda aicina uz Tuvo Austrumu saldumu darbnīcu!

28 septembris, 2018

18. oktobrī ikviens rīdzinieks ir aicināts uz Tuvo Austrumu saldumu darbnīcu, kuru organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un vadīs sociālais uzņēmums SIA “Hummus” jeb Humusa komanda. Darbnīcā būs iespējams izgatavot gardus Tuvo Austrumu saldumus un noslēgumā tos arī nobaudīt. Dalība darbnīcā ir bezmaksas, aicināts ikviens interesents.

Kopā ar sociālā uzņēmuma Humusa komanda darbiniekiem, apmeklētājiem būs lieliska iespēja uzzināt, kā var pagatavot gardus Tuvo Austrumu saldumus, kāds ir to pagatavošanas noslēpums, un darbnīcas noslēgumā būs arī iespēja svaigi pagatavotos saldumus nogaršot. SIA “Hummus” vadītāja Ieva Raubiško uzsver: “Dalība darbnīcā būs ne tikai lieliska iespēja iemācīties pagatavot kaut ko saldu, bet arī iespēja tikties, aprunāties un dalīties pieredzē ar cilvēkiem no mūsu komandas!”

Saldumu darbnīca norisināsies 18. oktobrī no 17.00-19.00, Kr. Barona ielā 41/43, 2.stāvā, Rīgā. Dalībai darbnīcā iepriekš jāpiesakās (vietu skaits ierobežots) šeit: https://ej.uz/TA_saldumi  

Tuvo Austrumu saldumu pagatavošanas darbnīca ir noslēdzošā radošā darbnīcā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas projekta “RADI!” ietvaros, kas tiek līdzfinansēts, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmai. No pavasara līdz pat rudenim vairākās Rīgas apkaimēs norisinājās darbnīcas, kurās rīdzinieki varēja iepazīties ar sociālajiem uzņēmumiem un dažādām radošām nodarbēm, apgūstot jaunas prasmes un iemaņas. Projekta mērķis ir popularizēt dažādu sociālo grupu talantus, prasmes un varēšanu, kā arī neformālā gaisotnē sniegt iespēju satikties un iepazīties cilvēkiem, kuri, iespējams, ikdienas gaitās citādi nesastaptos.

Vairāk informācijas par projektu un radošo darbnīcu iespējams uzzināt, rakstot vai zvanot 29452874 (Renāte).