Augusta sociālās uzņēmējdarbības notikumi

augusts 5, 2019
Augustā iespējams uzzināt vairāk par sociālo uzņēmējdarbību dažādu formātu pasākumos Latvijas reģionos, iegūt jaunas pramses, skatoties vebināru attālināti, kā arī atbalstīt sociālos uzņēmējus, iepērkoties Sociālās uzņēmējdarbības tirgū Kalnciema kvartālā! Uzzini vairāk par dažādiem mūsu jaunumiem zemāk rakstā!

Sestais vebinārs ” Dizaina domāšana uzņēmējiem” 15. augustā plkst. 12.00

Pusdienas ar pievienoto vērtību:  vebināru cikls, kurš padarīs Tavu pusdienlaiku interesantāku: tajā iepazīstināsim ar aktuālām tēmām ne tikai sociālajā uzņēmējdarbībā, bet gan praktiski jebkurā jomā, kuru eksperti ir mūsu biedri!

Sestais vebinārs “Dizaina domāšana uzņēmējiem” ceturtdien, 15. augustā plkst. 12.00 šajā linkā: ej.uz/LSUA-vebinars2

Dizaina domāšana ir cilvēkcentrēta dizaina metodoloģija radošai problēmu risināšanai. Dizaina domāšana ir spēcīgs rīks uzņēmējiem, lai izveidotu labākus produktus, pakalpojumus un iekšējos procesus.

Pievienojies mūsu vebināram 15. augustā plkst. 12.00 un uzzini vairāk par rīkiem, ko vari izmantot savā ikdienā!

Vebinārs norisināsies ZOOM platformā šajā linkā: ej.uz/LSUA-vebinars2

Vebināri tiek rīkoti sadarbībā ar Britu Padomi Latvijā un projekta “SEE More” ietvaros

 

Brančs ar HelloSolyanka 17. augustā 11:00 – 14:30 Park Hotel Latgola Lobby bar, Daugavpilī

Branča laikā būs iespēja iepazīties ar pieciem interesantiem sociālās uzņēmējdarbības stāstiem gan no Daugavpils, gan arī no visas Latgales. Hello Solyanka rīko brančus, kuru laikā ir iespējams iepazīties ar visdažādākajām tēmām un interesantiem cilvēkiem, kas darbojas konkrētajā jomā. Tā ir lieliska vieta sarunām, jaunām satikšanās reizēm un, protams, garšīgai soļankai!

Brančs top pateicoties mūsu sadarbībai ar Britu Padomes pārstāvniecību Latvijā un Vācijas Ārlietu Ministriju.

Vebinārs “Uzņēmumu finanšu vērtēšanas kritēriji aizdevuma piesaistei” ceturtdien, 22. augustā plkst. 12.00

Turpinot izglītojošo vebināru sēriju sadarbībā ar British Council Latvia, 22. augustā plkst. 12.00 piedāvājam uzzināt vairāk par uzņēmumu finanšu vērtēšanas kritērijiem aizdevuma piesaistei.

SEB Latvia bankas privātpersonu un MVU kreditēšanas centra vadītājs Maris Saulajs skaidros par:

· pamatiem un būtiskākajiem kritērijiem bankas aizdevuma saņemšanai
· finansējuma atbilstību uzņēmuma attīstības fāzei
· SEB bankas kreditēšanas pamatprincipiem un kādi uzņēmuma darbības rādītāji tiek vērtēti
· to, kas ir uzņēmuma pelnītspēja un kādēļ ir svarīgs finansējuma mērķis
· bilances zelta likumiem

Pievienojies aizraujošam pusdienlaikam!

Vebinārs norisināsies ZOOM platformā šajā linkā: ej.uz/LSUA-vebinars3

 

Liepājas IT mītaps 22. augustā  “IT waffle meetup”

No photo description available.

Liepājas “IT Waffle Meetup” ietvaros 22. augusta tikšanās laikā uzzini par interesantiem pieredzes stāstiem, kā apvienot sociālās inovācijas ar tehnoloģiskiem risinājumiem, kura laikā ieskandināsim jau otro Sociālo inovāciju hakatonu Kuldīgā oktobrī. Mītapa laikā uzzini par trīs interesantiem risinājumiem, kas risina kādu sociālo problēmu: VR lietotne, kas paredzēta darbā ar bērniem ar dažādiem traucējumiem (piemēram, autisms), kas spēļu veidā palīdz attīstīt runu, sociālo interakciju u.c., kā arī par starptautisko projektu “VR not bullies”, kur tiek izstrādāta lietotne, lai skolās samazinātu vienaudžu vardarbību.

 

Sociālās uzņēmējdarbības tirgus 24. augustā

Jau ceturto reizi Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Kalnciema kvartālu turpina tradīciju organizēt Sociālās uzņēmējdarbības tirgu. Šogad tas notiks 24. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.00, pulcējot dažādus uzņēmējus un viņu radītos sociālā biznesa produktus vai pakalpojumus. Paralēli tirgus norisei notiks brīvdabas koncerts un aktivitātes bērniem.

Paralēli tirgus norisei, kas apvienos gan Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrus un iecienītos zemniekus un amatniekus, papildinās aktīva programma gan uz skatuves, gan aktivitātes bērniem.
Programma drīzumā tiks publicēta.

Ieeja pasākumā – bez maksas, ar savu klātbūtni atbalstot sociālās uzņēmējdarbības iniciatīvas!

Seko līdzi pasākumam šeit 

Sociālaktīvā pēcpusdiena Lielvārdē – uzzini arī par sociālo uzņēmējdarbību

“Sociālaktīvā pēcpusdiena” ir iedvesmas pasākums, kas veltīts tēmai par to, cik daudz ieguvumu var būt esot sociāli aktīvam un iesaistoties daudzajās iespejās, kas ir visapkārt, un arī ko var radīt un sasniegt uzlabojot gan savu , gan apkārtejo dzīvi darbojoties sociālajā uzņēmējdarbībā. Par to pastāstīs Regita Zeiļa. Būs arī Eiropeers jaunieši, kas dalīsies jaunākajā Erasmus pieredzē projektā “Experts up” Čehijā. Neformālās izglītības gaisotnē dalīsimies iedvesmas stāstos, būs kafijas pauze, un iedvesmas brīži. Esiet gaidīti viesi!

Vairāk par pasākumu šeit

Pasākums Tukumā par biznesa attīstību 23. augustā plkst. 15.00

Seminārā “Atbalsts uzņēmējdarbībai” 23. augustā plkst. 15.00 būs iespēja uzzināt par aktuālo finansējumu uzņēmējdarbības attīstībai un pilnveidošanai, tāpat arī lieliska iespēja iepazīties, veidot jaunus kontaktus un uzklausīt uzņēmēju pieredzes stāstus. Pieteikšanās e-pastā vai tiešsaitē:  tiny.cc/tukumaseminars 

 

Jelgavā Labsajūtas festivāls “Esi” 31. augustā

 

Augusta beigās ikviens aicināts izzināt veselīgu dzīvesveidu vairāk nekā 30 izglītojošas nodarbības un aktivitātes. Uztura meistarklases, diskusijas un lekcijas ar Latvijas vadošajiem ekspertiem trešajā Labsajūtas festivālā “ESI”, kas notiks sestdien, 31. augustā no pl. 11:00 līdz 15:30 skvērā aiz kultūras nama. Ieeja pasākumā bez maksas. Īpaši aicināti vecāki un bērni ar kustību traucējumiem, kā arī fizioterapeiti, ergoterapeiti, u.c. jomas eksperti, lai izmēģinātu Latvijā radītas rāpošanas ierīces un tiktos ar uzņēmuma “KK Original Design” ekspertiem – dizaineri Valteru Krētaini un mājas neiro – habilitācijas konsultantu Sandri Cīruli. Ģimenes zonā vecākiem būs iespēja piedalīties arī citās lekcijās kopā ar portāla mammamuntetiem.lv vadītāju Ingu Akmentiņu – Smildziņu, izzināt ģimenes ekoloģijas pamatprincipus kopā ar Dabīgās ģimenes plānošanas instruktori, vecmāti Annu Suhanovu un bērnu drošības jautājumus kopā ar “Centrs Dardedze” ekspertiem.