Video podkāsti ar sociālajiem uzņēmējiem

5 janvāris, 2024

Aicinām noskatīties iedvesmojošas sarunas ar mūsu biedriem – sociālajiem uzņēmējiem!

Projekta “Podcasting-based social impact learning environment” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma, veidojam podkāstu epizodes par sociālo uzņēmēju radīto ietekmi.
Iepazīsti, kā radās idejas par pielāgotu tūrismu, labdarības veikalu ķēdes atvēršanu, digitālo platformu senioru un cilvēku ar invaliditāti nodarbinātībai un daudzas citas!
Video stāsti veidoti sadarbībā ar mūsu biedriem, Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons”.

Sociālā uzņēmuma “Difftravel” ietekmes stāsts

Kādas ir tūrisma iespējas cilvēkiem ar parvietošanās grūtībām, dzirdes, redzes traucējumiem? Sociālais uzņēmums “Difftravel” veido ikvienam pieejamus tūrisma pakalpojumus gan Latvijā, gan ārpus tās! Sociālā uzņēmēja Sata Beitāne rūpējas, lai ceļojuma laikā ikviena vajadzības tiktu nodrošinātas! Kā tas notiek? Skaties video!

 

Sociālās uzņēmējdarbības pionieru “Otrā Elpa” ietekmes stāsts

Otrā Elpa Latvijā ir vieni no sociālās uzņēmējdarbības aizsācējiem, kā arī aprites ekonomikas veicinātājiem!

♻️ Ko darīt ar labām, bet pašam vairs nevajadzīgām lietām? Kā parūpēties, lai tās arvien sniedz augstu pievienoto vērtību mūsu sabiedrībā? Skaties un uzzini par iespēju dot lietām otro elpu kopā ar “Otrā Elpa”!

Sociālā uzņēmuma “tiptip.lv” ietekmes stāsts

Sociālais uzņēmums tiptip.lv piedāvā digitālu risinājumu cilvēku ar invaliditāti un senioru nodarbinātības veicināšanai!

🧦 Tiptip.lv ir stāsts par lietām, kas darinātas ar īpaši sirdssiltumu! Ideja par uzņēmumu radās laikā, kad Covid-19 dēļ pulcēšanās pasākumi netika atļauti un senioriem nebija iespējas piedalīties gadatirgos un gūt ienākumus ar pašu radītājām precēm. Lai gan ierobežojumu pašlaik nav, senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti arvien ir aktuāli gūt ienākumus, parādīt sabiedrībai savas spējas un saņemt novērtējumu par paveikto!

 

Sociālā uzņēmuma “Daudzfunkcionālā centrs Solis Augšup” ietekmes stāsts

Daudzfunkcionālais centrs “Solis Augšup” risina pakalpojumu trūkumu cilvēkiem ar autiskā spektra traucējumiem un ir atbalsta plecs daudzām Latvijas ģimenēm! 💪
🚀 Pašlaik top centrs “Atver durvis Betānijā”, kur darbosies dienas aprūpes centrs, kā arī patstāvības veicināšanas grupas – 2 gadu prorgramma, kas palīdz jauniešiem apgūt gan patstāvīgai dzīvei nepieciešamās pašaprūpes prasmes, gan izvēlēties sev atbilstošu karjeras virzienu!

 

Sociālā uzņēmuma “Atbalsta un attīstības centrs KOPĀ” ietekmes stāsts

Sociālais uzņēmums “Atbalsta un attīstības centrs KOPĀ” nodrošina pieņemšanu bērniem ar autismu un citiem funkcionāliem traucējumiem. Šeit zem viena jumta tiek apvienoti ABA terapeiti, audiologopēds, logopēds, speciālais pedagogs, Barboletas metodes speciālists, klīniskais psihologs. Ielūkojies zentra ikdienas darbā!

 

Sociālā uzņēmuma “4 vēji” ietekmes stāsts

Sociālais uzņēmums “4 vēji” kopā ar DSPC “LAIPA” klientiem piedāvā sagatavot skaistas ziepes, to komplektus dāvanām, keramikas krūzes, bļodas un citus rokdarbus. Visi radītie izstrādājumi ir 100% roku darbs, ko ar mīlestību un ļoti lielu centību gatavojušas personas ar invaliditāti. Ieskaties, kā top šie produkti!