Aicinām klausīties podkāstu epizodes ar sociālajiem uzņēmējiem

3 maijs, 2023

Projekta “Podcasting-based social impact learning environment” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma, veidojam podkāstu epizodes par sociālajiem uzņēmējiem.
Sadarbībā ar podkāstu Pirms darba radījām miniseriālu “Pagrieziena punkts”, kas parāda izšķirošus brīžus sociālo uzņēmēju darbībā un karjerā. Iepazīsties ar 3 no viņiem un klausies viņu stāstus pirms un pēc izšķirošā pagrieziena punkta!

Saruna ar sociālo uzņēmēju Līgu Brodužu: Lēciens nezināmajā. 1. daļa.
Sociālā uzņēmuma Dabas Zirgi dibinātāja Liga Broduza savās mājās savās mājās ir uzņēmusi ukraiņu bēgļu ģimeni – Lidu, Artjomu un Sergeju. Līgai un Lidai ir biznesa plāns – izveidot pirmo tradicionālo latviešu un ukraiņu ātrās ēdināšanas vagoniņu.
Kā Lida un Līga satikās un nonāca līdz kopīgai idejai – klausies pirmās epizodes 1. daļu no stāstu sērijas “Pagrieziena punkts” ar sociālajiem uzņēmējiem!

Saruna ar sociālo uzņēmēju Līgu Brodužu: Lēciens nezināmajā. 2. daļa.
Divas dāmas ar ideju par tradicionālu latviešu un ukraiņu ātrās ēdināšanas vagoniņu, bet bez pieredzes kafejnīcas vadīšanā – vai izdosies?
Sociālā uzņēmuma Dabas Zirgi saimniece Liga Broduza un ukrainiete Lida dalās savās sajūtās par lēkšanu nezināmajā, pārdomās par projekta kampaņas izveidi un ziedotāju atsaucību un personīgajā motivācijā, kas neļauj padoties!
Klausies pirmās epizodes 2. daļu!

 

 

 

Saruna ar sociālo uzņēmēju Natāliju Jermolajevu: Esmu gatava neveiksmei. 1. daļa.
Kā ir apzināties, ka sava uzņēmējdarbība būs jāpārtrauc? Natalija Jermolajeva dalās atklātā stāstā par nu jau bijušā sociālā uzņēmuma “Owa” izveidi, savu sirdsdarbu cilvēku ar invaliditāti nodarbinātības veicināšanā un izglītošanā, uzņēmuma attīstību un arī brīdi, kurā saprata – sākotnējam veiksmes stāstam ir pienākušas beigas.

 

Diena, kad Natalija Jermolajeva nodeva sava sociālā uzņēmuma “Owa” darbnīcas atslēgas maksātnespējas administratoram – atvieglojums vai izmisums?
Kādas ir Natālijas atziņas par darba integrācijas uzņēmuma vadīšanu? Vai uzņēmuma makstātnespēja ir personīgā neveiksme? Ko nozīmē no uzņēmēja atkal kļūt par algotu darbinieku?
Klausies sarunas 2. daļu!

 

Saruna ar sociālo uzņēmēju Andru Strautiņu: 3 minūtes pirms uzvaras. 1. daļa.
Andra Strautina, jauno uzņēmēju mentore un grāmatas “Tu vari!” autore, stāsta par karjeras ceļu, kas bijis pilns ar šaubām, sevis salīdzināšanu ar citiem un nepārliecinātību par savām spējām. Kā dzīves piespēlētie izaicinājumi kļuva par vērtīgākajiem resursiem AD ASTRA Coaching biznesa idejas attīstībā?
Klausies sarunas 1. daļu!

Saruna ar sociālo uzņēmēju Andru Strautiņu: 3 minūtes pirms uzvaras. 2. daļa.
Andra Strautina ir radījusi grāmatu “Tu vari!”, kas ar pašrefeleksijas uzdevumiem palīdz noticēt savām spējām. Viņas mērķis ir iet tālāk un radīt aplikāciju, lai sasniegtu jauniešus, kuri grāmatas nelasa. Ar šo ideju Andra piedalījās biznesa inkubatorā – vai tas kļuva par idejas attīstības pagrieziena punktu?
Klausies sarunas 2. daļu!