Raidierakstu sērija ar sociālajiem uzņēmējiem

3 augusts, 2022

Starptautiska sadarbības projekta ietvaros Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija veido podkāstu sēriju jeb raidierakstus ar sociālajiem uzņēmējiem, parādot gan katra uzņēmēja personīgo stāstu, gan sociālās uzņēmējdarbības dažādos aspektus.

 

Pirmās sarunas viesis – Elīna Novada, pārstāvot sociālo uzņēmumu “Svaigi”.

Aicinām iedvesmoties no viņas pieredzes stāsta un uzzināt vairāk par saimniekošanu Svaigi.lv, sociālā uzņēmuma statusa nozīmi, sociālās ietekmes radīšanu un izaicinājumiem, aktualizējot veselīgu dzīvesveidu!

 

Otrās sarunas viesis – Diāna Elekse, sociālais uzņēmums “Ulubele”.

Ja dzīvnieku patversmi uzskatām kā sabiedrības atbildības spoguli, tad Ulubeles pārstāve Diāna Elekse atklāj, ka 17 gadu darbības laikā ir vērojamas pozitīvas izmaiņas, un tomēr – Ulubeles darbiniekiem ik dienu ir darba pilnas rokas. Dzīvnieku patversme “Ulubele” ir sociālais uzņēmums, kura radīto sociālo ietekmi var mērīt siltajos adopcijas un patversmes apmeklētāju stāstos – un tādu ir daudz!

 

Trešās sarunas viesis – Arnis Vējš, sociālais uzņēmums “4 vēji”.

Arnis Vējš vada sociālo uzņēmumu “4 vēji”, kura mērķis ir iesaistīt darba tirgū cilvēkus ar garīga rakstura traucējumiem.
Arnis ar savu piemēru rāda, kā var palīdzēt citiem, gūstot no tā arī pats. Nenoliedzami, šajā darbā ir vajadzīga gan pacietība, gan empātija, taču ir jūtams ar kādu gandarījumu Arnis raugās šo cilvēku izaugsmē un attīstībā, kas kalpo arī kā uzskatāms rādītājs – iesāktais jāturpina!

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Sarunas tapušas projekta Podcasting-based social impact learning environment ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma.
Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Stories for Impact, Koç University Social Impact Forum – KUSIF un Gerinorai.lt. Podkāsta epizodes radītas sadarbībā ar sarunu platformu VASA.