Sagatavojies jaunajam macību gadam ar LSUA biedru piedāvājumu!

17 augusts, 2023

Jau pavisam drīz vasara būs galā un sāksies jauns periods – kāds pirmo reizi uzsāks skolas gaitas, bet citi priecāsies par atkal satikšanos. Tomēr jaunais mācību gads nāk arī ar saviem izaicinājumiem gan pašiem skolēniem, gan viņu vecākiem – jāpaspēj iegādāties skolēnam nepieciešamās lietas mācībām, jāmeklē ārpusstundu aktivitātes, jāgatavojas risināt sarežģītas situācijas skolas ikdienas dzīvē.
Mūsu biedru organizācijas palīdzēs tev būt labāk sagatavotam! Aicinām iegādāties preces, kas palīdzēs skolēna ikdienas darbos, atrast nodarbības, kas palīdzēs aizraujoši pavadīt brīvo laiku, kā arī izbraudīt vēl pēdējos pasākumus vasarā un rudens sākumā! Aicinām atrast sev noderīgāko piedāvājumu kādā no kategorijām:

 • Kampaņas
 • Īpašie piedāvājumi
 • Apmācības speciālistiem un vecākiem
 • Uz skolu
 • Brīvā laika nodarbības
 • Pasākumi

Apkopojumā īpaši aicinām ieskatīties uzņēmējus – ja meklējat veidus, kā kļūt sociāli atbildīgāki, sadarbojieties ar sociālajiem uzņēmējiem! Šeit atradīsiet daudz piedāvājumu, kas palīdzēs pirkt atbildīgi! Iesaistiet savu kolektīvu sociālo uzņēmēju rīkotajās kampaņās vai iegādājieties no viņiem dāvanas!
Mēs esam par ilgtspējīgām un ētiskām precēm un pakalpojumiem!
Uzzini vairāk: #BuySocialEurope

——————————–

KAMPAŅAS

SOS Bērnu ciemati Latvijā – aizved savējos uz restorānu!

👩‍🎓🧑‍🎓1. septembrī aicinām piedalīties akcijā “Aizved savējos uz restorānu un palīdzi citiem tikt uz skolu!”
🫶Jau devīto gadu pēc kārtas kopā ar draudzīgākajiem restorāniem un kafejnīcām no visiem Latvijas novadiem aicinām ģimenes 1. septembrī piedalīties akcijā “Aizved savējos uz restorānu un palīdzi citiem tikt uz skolu!” Ar savu dalību akcijā tās dalībnieki palīdz sagatavot skolas gaitām bērnus, kuri aug SOS bērnu ciematu ģimenēs un SOS jauniešu mājās.

💙Lai piedalītos akcijā, ģimenei jādodas svētku pusdienās vai vakariņās uz kādu no restorāniem vai kafejnīcām, kas piedalās akcijā un ir apņēmušies ziedot daļu no 1. septembra ieņēmumiem SOS bērnu ciematu atbalstam.

🍴Šobrīd akcijai pievienojušies jau vairāk nekā 80 restorāni un kafejnīcas no visas Latvijas. Aicinām arī citus restorānus un kafejnīcas pievienoties akcijai, lai atbalstītu SOS ģimeņu bērnu skolas gaitas.

Meklē restorānu sarakstu un karti: www.sosbernuciemati.lv

——————————
SIA “CENTRS SEVII” – kampaņa pret mobingu

Kampaņa ,,Apturēsim mobingu skolās” ir sākusies! 🙏🏼
‼️ Gandrīz 67 % aptaujāto vecāku atzīst, ka viņu bērns mācību iestādē dažādu iemeslu dēļ ir apcelts, un vēl 19 % zina, ka viņu atvase bijusi blakus un novērojusi pret kādu citu vērstu mobinga situāciju.
Tāpat jau minētās aptaujas dati liecina, ka biežākie mobinga iemesli skolā ir bērna citādā uzvedība, raksturs un komunikācijas veids, kā arī ārējās atšķirības un citādākas intereses nekā pārējiem vienaudžiem. Tāpat viens no būtiskiem mobinga iemesliem ir nepietiekama higiēna, tajā skaitā blaugznas, kuru dēļ vienaudži mēdz pazemot citus.
❗️Lai situāciju uzlabotu, ”Procter & gamble” zīmols „Head&Shoulders” sadarbībā ar Esi/ uzsāk kampaņu mobinga novēršanai „Apturēsim mobingu skolās!” ar tēmturi #plecupiepleca.
Kampaņas laikā katra nopirktā „Head&Shoulders” produkcijas pudele nozīmēs ziedojumu viena skolēna sociāli emocionālo prasmju pilnveidošanai. 🤝
*Kampaņa norisinās līdz 2. oktobrim, iegādājoties „Head&Shoulders” šampūna pudeli ikvienā tirdzniecības vietā visā Latvijā.
Paldies, ka esi/ par sabiedrību bez mobinga!

Vairāk informācijas: www.esicentrs.lv
📧

——————————–

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI

Ad ASTRA Coaching – TU VARI! grāmatas

Grāmata TU VARI! atgriežas pie lasītājiem! Iegādājies grāmatu iepriekšpārdošanā līdz 29. augustam par īpašo cenu, saņem dāvanā uzlīmes un bezmaksas piegādi uz Omniva pakomātiem. 🎁 Provizoriski piegāde plānota augusta pēdējā nedēļā.
TU VARI! palīdzēs soli pa solim iepazīt sevi un savas superspējas, sapņot drosmīgus sapņus un mācīties tos īstenot.

Piedāvājumu meklē: www.esvaru.lv
📧 

——————————
SIA “ENGINEERING FOR CHILDREN” –  grāmata “Ēdamlietu alfabēts”

JAUNUMS ✨✨

📚 Bērnu grāmata ĒDAMLIETU ALFABĒTS, kas radoši un izglītojoši iepazīstina mazos lasītājus ar aizraujošu ceļojumu pa ēdienu pasauli. Šī krāsojamā grāmata bērniem ir ne tikai jautra, bet arī mācību līdzeklis, kas palīdz attīstīt gan radošumu, gan valodas prasmes.

🥑🥦🧀🥚Pirmajās lapās bērniem tiek prezentētas dažādas ēdamlietas, katra attēlota ar krāsainu ilustrāciju, lai vieglāk atpazīt.

🎈Burti izveidoti kā baloni, kas aicina mazos rotaļīgos zīmētājus izpausties. Šis aizraujošais vizuālais stils palīdz bērniem viegli saprast un atcerēties katru burtu.

✏️ Grāmata piedāvā dažādus uzdevumus un aktivitātes, iesaistot bērnus ar uzlīmēm un vārdiem. Mazie lasītāji varēs pielīmēt uzlīmes atbilstoši instrukcijām.

Attīsta vizuālo iztēli.

✅ ĒDAMLIETU ALFABĒTS ietver arī jaunus un aizraujošus vārdus, kas varētu būt jaunums mazajiem lasītājiem. Tas palīdz paplašināt viņu vārdu krājumu un veicina interesi par dažādām ēdiemlietām, kas iespējams nekad vēl nav ēstas.

💯 Šī krāsojamā grāmata ir ideāls līdzeklis bērnu izklaidēšanai un mācīšanai vienlaicīgi. Tā sniedz bērniem iespēju attīstīt radošumu, mācīties burtus un paplašināt savas zināšanas par ēdieniem. Tas ir lielisks veids, kā bērni varēs apgūt jaunas prasmes un iegūt prieku no lasīšanas.

🥳 Iegādājies grāmatu ĒDAMLIETU ALFABĒTS un dāvini bērnam iespēju radoši izpausties un izklaidēties, vienlaicīgi paplašinot savas zināšanas par ēdieniem!

Piedāvājumu meklē: www.shop.professorjacino.com
📧

——————————
SIA “KANO Editions” – krāsojami lielformāta plakāti

Iepriecini savus mīļos – bērnus vai pieaugušos ar krāsojamo plakātu! Kano Editions radītie plakāti ir lieliska dāvana, uzsākot skolas gaitas un lieliska aktivitāte, kuru skolēni var veikt kopā ar saviem vecākiem!
_______

Unikalitāte:
🟠 Augstvērtīgas ilustrācijas
Ilustrāciju autori ir atpazīstami un godalgoti mākslinieki. Šobrīd pieejami 2 latviešu un 3 ukraiņu ilustratoru radītie plakāti.
🔵 Dažādiem vecumposmiem
Daži no plakātiem radīti speciāli mazajiem, bet ir arī tādi, ko patiks krāsot pieaugušajiem!
🟢 Ilgtspēja
Produkts un iepakojums, kas 100% bioloģiski noārdās. Drukāts ar augu izcelsmes tinti.
🔴 Dodam atpakaļ
10% no peļņas ziedojam labdarībai, atbalstot ilustratoru izvēlētus projektus un iniciatīvas. Mēs nodarbinām sadarbojamies ar dienas centru personām ar invaliditāti, kas veic plakātu iepakošanu un kvalitātes kontroli.

Piedāvājumu meklē: www.kanoeditions.com
📧

——————————–

SIA “VISI VAR” – zīmuļu turētājs

1.septembris tuvojas straujiem soļiem!
Piedāvājam zīmuļu organizatoru, lai palīdzētu mazajam skolniekam uzturēt kārtību un ieviest vairāk krāsu mācību procesā padarot to aizraujošāku.
Dizainu veidojuši Design Elevator!

Atceries, iegādājoties mūsu izstrādājumus, Tu atbalsti kāda neparasta cilvēka sapni par neatkarīgu dzīvi!❤️
Laipni lūgti veikalā un mājaslapā www.visivar.lv ✋

❄️Iegādājies preces: visivar.lv  vai klātienē:
Institūta ielā 5a, Siguldā.

——————————–

APMĀCĪBAS JAUNIEŠIEM, SPECIĀLISTIEM UN VECĀKIEM

SIA “Barboleta” – bezmaksas apmācības speciālistiem

Aicinām Barboleta speciālistus!
Esam priecīgi par gaidīto iespēju satikties ar Jums!
Tuvojas jaunais mācību gads, aicinām Jūs 6. septembrī 15:00 uz spēcinošu pasākumu un kopā būšanu.

Programmā:
• Profesore, praktiķe – Tija Zīriņa ar tēmu “Skolotāju un skolēnu motivācija”,
• Iepazīstināšana ar SMART līdzsvara platformu,
• Meistarklasi vadīs mag. psych. Baiba Blomniece-Jurāne, tēma “Vecāku iesaiste darbam mājās”,
• Vakariņas – zinību dienas noskaņās.

Norise – hibrīdformā (klātienē Jelgavā un tiešsaistē).
Norises vieta Jelgavā tiks precizēta.

Interesentiem lūdzu aizpildīt pieteikšanās anketu līdz 31. augustamhttps://ej.uz/pieteikums_pasākumam

Vairāk informācijas: www.barboleta.lv
 📧

——————————–
SIA “Dižavanagi” – konference “Vecāki Var”

Jauns mācību gads neizbēgami ienes pārmaiņas ikvienā ģimenē, kurā aug bērni pirmsskolas un skolas vecumā. Aktuāli kļūst gan laika plānošanas, gan loģistikas, izglītības, ārpusskolas aktivitāšu, brīvā laika, veselības, ēšanas un daudzi citi jautājumi, kā arī galu galā – kā pagūt būt kopā un veidot cieņpilnas attiecības ģimenē.

Reģistrējies: www.vecakivar.lv
vai skaties Facebook tiešraidē un ierakstā

——————————–

INTELEKTA ATTĪSTĪBAS CENTRS – nodarbības jauniešiem

Šobrīd ir īstais laiks sākt gatavoties skolai. Visas iegūtās iemaņas un prasmes pie mums ir kā drošības garantija veiksmīgam mācību procesam!
Uzmanības un koncentrēšanās spēju uzlabošanas treniņnodarbības bērniem un jauniešiem palīdz uzlabot uzmanības noturību un apgūt koncentrēšanās prasmes labākai mācību vielas apguvei.
Lielākā atšķirība no tradicionālām metodēm – katra nodarbība tiek uzsākta ar īpašiem trīs pakāpju neiroaktivācijas vingrinājumiem ar kuru palīdzību tiek veidoti ne tikai jauni neironu savienojumi, bet arī uzlabota motorā koordinācija.
Katra nodarbība ietver sevī īpaši atlasītus uzdevumus, kas atkarībā no vecuma tiek piemēroti spējām un prasmēm.
Papildus: lasītprasme vai ātrlasīšana, iegaumēšanas tehnikas, matemātiskās prasmes, darba atmiņas trenēšana.
Šobrīd nodarbības ir pieejamas Rīgā, Kr.Barona ielā 59/61 un Graudu 68C (BA Turība).

Piesakies nodarbībām:www.intelektacentrs.lv
 📧

——————————–

SIA “Visas Iespējas” – mentora atbalsts

Meklē padomus karjeras jautājumos? 🔮😮‍💨 Piesakies mentora atbalstam! 😌

Sadarbība ar mentoru ir iespēja saņemt ne tikai emocionālu uzmundrinājumu un nepieciešamo padomu, bet arī patiesi iedvesmoties, apmainīties ar enerģiju un iemācīties kaut ko jaunu. 👁️

👉 Tev tiks piešķirts mentors, ar kuru kopā darbosieties četrās mentoringa sesijās, un strādāsiet pie uzstādītā mērķa;
👉 Mentoringa sesiju mērķis ir sniegt individuālu atbalstu Tavās karjeras gaitās, lai pilnveidotu sevi un attīstītu savas profesionālās prasmes.

Ja esi vecumā no 20 līdz 29 gadiem, nekavējies un piesakies dalībai, līdz 23. augustam, aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/mentoraatbalsts

Uzzini vairāk: www.visasiespejas.lv

——————————–

UZ SKOLU

SIA “Glūdas pamatskola” – skolēnu uzņemšana 1.-6. klasei

Iepazīsimies?
Mēs esam skola, kas nu jau atkal vērs savas druvis 1.septembrī!
Šobrīd uzņemam bērnus Bērnudārza grupā no 3 -7 gadiem un skolā no 1.-6. klasei.
Mēs vērsim savas durvis plaši vaļā, lai ikviens interesents, neformālā gaisotnē, var atnākt un apskatīties kā dzīvojam, ko daram un parunāt par nākotnes plāniem un nodomiem nākošajam māčību gadam.
Mūsu skolas vērtību pamatā ir kopienas veidošana, kur piederīgs ir ikviens!
Mīļi gaidīsim jūs 25. augustā Glūdas pamatskolā uz atvērto durvju dienu!

Piesakies atvērto durvju dienai: Facebook
📧

——————————–

Valmieras Zaļa skola – jauna filiāle Rīgā!

VALMIERAS ZAĻĀ SKOLA, svinot 10 gadu dzimšanas dienu, pirmajiem 10 pieteiktajiem bērniņiem dāvina 10% atlaidi no mācību/interešu izglītības maksas pirmajam gadam jaunajā RĪGAS ZAĻAJĀ SKOLĀ Brīvības ielā 201, K1! 🎉 💚
Uzņemam jaunus skolēnus ABĀS skolās! Tā kā sagatavošanās darbiņu Rīgā mums ir daudz, vēlamies dalīties ar Jums mūsu darba gaitās! Seko Rīgas Zaļajai skolai Facebook un Instagram, lai redzētu, cik daudz izdarīsim līdz 1.septembrim!

Aicinām pieteikties uz:
🐭pirmsskolu pa tālruni 29 218 092 vai e-pastu
🎒pamatskolu pa tālruni 29 331 441 vai e-pastu

Vairāk informācijas: www.zalaskola.lv

——————————–

Cēsu jaunā pamatskola – brīvas vietas pirmsskolā!

Pavisam reta iespēja – aicinām pievienoties bērnus Cēsu Jaunā skola pirmsskolā!
Ir atbrīvojušās dažas vietas. Ja aktuāli, aicinām sazināties ar mūsu pirmsskolas kolēģi Eviju (t.22013547)!

Uzzini vairāk: www.jaunaskola.lv

——————————–

Universum mūzikas un mākslas vidusskola – pieskatīšanas centrs

Jaunums mūsu izglītības iestādes darbībā- pieskatīšanas centrs “Stādiņš”! 🌱👶🧒👧
🌱 Uzņemam bērnus vecumā no 1,2 g. līdz 7 gadiem.
🌱 Strādājam no plkst. 9⁰⁰ līdz 17⁰⁰.
🌱 Atrodamies Valmierā, Marijas ielā 14, 1.stāvā, gaišās un mājīgās telpās, ir bērnu rotaļu laukumiņš.
🌱 Maksā iekļauta darbošanās ar Montesori materiāiem, mūzikas, sporta un āra aktivitāšu nodarbības, veselīgas uzkodas.
🌱 Svinīgi atzīmējam bērnu dzimšanas dienas un citus svētkus!
Augsim gudrībā un mīlestībā! 🌱🙆‍♀️🙋‍♂️🌈

Vairāk informācijas: www.universum.lv

——————————–

BRĪVĀ LAIKA NODARBĪBAS

SIA “Veizāna deju skola”  – nāc dejot!

🎉 Jauno dejotāju uzņemšana 2023./ 2024. ir sākusies! Hip-hop, breakdance, house un citi mūsdienu deju stili – nāc un apgūsti!
❗Lai pieteiktos Veizāna deju skolā, sākumā jāaizpilda reģistrācijas anketa! Anketu var atrast šeit: https://dejuskola.lv/jaunumi/uznemsana-un-pieteiksanas/
Uzņemšana Veizāna deju skolā notiks atvērto durvju dienu laikā – 27. un 28. augustā sekojošā secībā:
🔹 16:00 – iesācēji 7-9 un 10-12 gadi
🔹 17:00 – iesācēji 13-19 gadi
🔹 17:30 – ar priekšzināšanām 7-19 gadi
🔹 18:30 – iesācēji 6-16 gadi (breikeri)
🔹 18:30 – iesācēji 4-6 gadi
🎉 Mēs atrodamies Rīgā, VEF radošajā kvartālā.

Vairāk informācijas: www.dejuskola.lv
📞 +371 26367748

——————————–

LABORATORIUM ZINĀTNES SKOLA – budžeta vietas jaunajiem talantiem

Jau piekto gadu pēc kārtas “Laboratorium Zinātnes skola” izsludina 10 budžeta vietas, kurām var pieteikties ikviens 5.-11. klašu skolēns. Uzvarētāji visu mācību gadu bezmaksas mācīsies ķīmiju un fiziku vai elektroniku interešu izglītības nodarbībās. Konkursa svarīgākie kritēriji ir skolēnu motivācija un sekmes, kā arī sasniegumi konkursos un olimpiādēs dabaszinātņu jomā. Prioritāte tiek dota skolēniem no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm.
Nodarbībās zinoši pasniedzēji ar eksperimentu un teorētiskās vielas palīdzību rada skolēniem interesi par zinātni un motivē viņus izzināt dabas un inženiertehniskās zinātnes. Skolas programma ir ilgtermiņa, lai skolēni, kuri atnāk 2. klasē, varētu turpināt mācības tajā līdz pat 12.klasei.
Nodarbības notiek gan klātienē Rīgā, gan tiešsaistē visā Latvijā visa mācību gada garumā reizi nedēļā. Vienas nodarbības ilgums – 1-1.5 stunda, tās notiek latviešu vai krievu valodā, nelielās grupās līdz 14 skolēniem.

❄️Vairāk informācijas: zinatnesskola.lv
📧
📞 +371 28804919

——————————–

SIA “BJMK” – rokmūzikas nodarbības

Hei, iespējams kāds pavasarī vēl nezināja, bet tagad zin, ka no visas sirds vēlas muzicēt, mācīties un saprast mūziku, un piedzīvot fantastiskus pusaudža gadus BJMK ROKSKOLĀ. Ja tā – te var vairāk izlasīt par BJMK Rokskolu un pieteikties sarunai par iespēju mācīties akreditētā 5 gadu profesionālās ievirzes izglītības programmā “Rokmūzika”: http://rokskola.bjmk.lv/lapa/rokskola
Sazinamies un tiekamies pēc 21.augusta!

Piedāvājumu meklē: www.bmjk.lv
📧

——————————–

SIA “Benefice” – deju nodarbības

Deju skola Benefice jau vairākus gadus aicina iemēģināt mūsu deju zāles grīdu, soļus, atmosfēru. Iepazīties ar citiem dejotājiem, skolotājiem. Un to mēs darām AUGUSTĀ, lai jau ar septembri var lekt iekšā jaunās mācību sezonas notikumos, plānos, grafikos.
Aicinām pievienoties dažādos vecumos, dažādos laikos un ar dažādām nodarbībām:
– pirmkursa mazos dejotājus – 3-4 gadīgos bērnus;
– pirmkursa lielos dejotājus – 5-7 gadīgos (pirmsskolas bērnus);
– sākumskolas pamatkursā – 1.-2. klase (7-8 gadīgos);
– sākumskolas premiumkursā – 3.-4 klase (9-11 gadīgos);
– vidējā pamatkursa grupā – 5.-8. klase (12-15 gadīgos)
– vecākajā premiumkursā – 9.-12. klase (no 16 gadiem).
Kopā augustā būs iespēja apmeklēt nodarbības 2x nedēļā un vienas dienas nodarbību maksa 7 eur (tajā ietilpst divas nodarbības)
Pirmdienās un Trešdienās (augustā šādās dienās). Nodarbībās apgūstam ritmikas pamatus, akrobātiku, klasiskās dejas pamatus, mūsdienu deju stilus, laikmetīgās dejas elementus un kopīgi apgūstam horeogrāfiju.

Uzzini vairāk: www.benefice.lv
📧

——————————–

SIA ZVAIGZNĀJA KOMANDA – mūzikas nodarbības bērniem

Uzdāvini bērnam iespēju apgūt mūziku!
Sociālais uzņēmums “Zvaigznāja komanda” piedāvā grupu un individuālās nodarbības – vokālā mākslā, bungu nodarbības, klavieru nodarbības un mūzikas producēšanas apgūšana, izmantojot Ableton, DJ skola un dziesmu kompozīcija!

❄️Meklē piedāvājumu: www.zvaigznajs.lv
📧

——————————–

SIA “Drošas velobraukšanas skola” – treniņi un āra trase

Mārupes BMX sporta un aktīvās atpūtas parks ietver sevī daudz dažādu aktivitāšu. Tā galvenais “elements” ir BMX trase, kurā ik gadu tiek organizētas BMX sacensības. Gadiem ejot un sporta un aktīvās atpūtas parkam attīstoties, ar vietējās kopienas entuziastu iesaisti šeit izveidotas daudzas citas aktivitātes, tostarp, pašu veidots pumptrack, Velosolutions asfalta pumptrack, treilu parks, BTA velozinis konstrukcijas, volejbola laukums, basketbola grozi un 3×3 basketbola laukums ar segumu, laukums ar bortiem, ko ziemā izmantot hokeja spēlēšanai, savukārt vasarā to var izmantot dažādām citām aktivitātēm – futbolam, velo polo, skrutuļošanai u.c.

Uzzini vairāk: www.bmxmarupe.lv

——————————–

Neredzamā pasaule  – ekskursija skolēniem tumsā

Ejot caur piecām pilnībā aptumšotām telpām neredzīga gida pavadībā, skolēni iejūtas neredzīga cilvēka situācijā un sāk iepazīt pasauli, pielietojot citas maņas. Ejot no mājām uz muzeju, pa rosīgu ielu, pāri tiltam, kas ieved parkā, kafejnīcā, skolēni iepazīstas ar Latvijas kultūras vērtībām caur neredzīga cilvēka skatupunktu, kā arī aizdomājas par dizaina nozīmi cilvēka ikdienas dzīvē. Noslēgumā skolēniem ir iespēja pajautāt vēl dažādus viņu interesējošos jautājumus par neredzīga cilvēka ikdienu un to šķēršļiem.
Dodoties ekskursijā sadarbībā ar Latvijas skolas somas programmas atbalstu saņem 7 Eur  atlaidi!

Uzzini vairāk un piesakies www.neredzamapasaule.lv
📧
i

——————————–

PASĀKUMI

Āgenskalna tirgus – vasaras noslēguma pasākums


Vasaras noslēguma un jaunā mācību gada uzsākšanas burziņš – 25. augustā apkaimiešus un viesus ielūdzam uz jaudīgu pēdējo piektdienas Portālu tirgus pagalmā! 🍉🎊 Uz kopienas skatuves uzstāsies un uz dejām aicinās indie un popa žanru izpildītājs Chris Noah. Pirms koncerta jaunieši varēs iesildīties dažādās noderīgās un radošās darbnīcās.
Visa vakara garumā būs atvērta terase, darbosies vakara tirgus, bāri un kafejnīcas 🌻✨
*Portāls: vārti uz vasaru, prieku un jebko citu, kurp piektdienas vakarā vēlētos nokļūt.
📌 Ieeja bez maksas.
Šis ir viens no Rīgas vasaras kultūras programmas pasākumiem. Ar visiem pašvaldības rīkotajiem Rīgas vasaras kultūras programmas pasākumiem iespējams iepazīties tīmekļvietnē https://vasara.riga.lv/

Uzzini vairāk: www.facebook.com/Atirgus
Tirgus atrodas Nometņu ielā 64, Rīgā

——————————–

SIA “Operetes teātris”  – izrāde ģimenēm “KARLSONS”

No 16. septembra bērnu iemīļotais Operetes teātra iestudējums – mūzikls visai ģimenei «Karlsons» atsāks savu lidojumu pa Latviju. Leģendārā skatuves darba autori ir Ārne Oits (mūzika) un Astrīda Lindgrēne (librets). Lomās: Kārlis Rūtentāls, Megija Krista Strautmane, Laura Purena-Kancāne, Tatjana Kalniņa vai Sabīne Krilova, Anastasija Dolgoņenko vai Elīna Avotiņa, Patrīcija Kozlovska vai Henrijs Kozlovskis, Elīna Bojarkina vai Sandija Dovgane, Inmārs Sikle, Adams Vaicis, Mārtiņš Gailis vai Dāvids Loks, kā arī instrumentālā grupa džeza pianista Madara Kalniņa vadībā.
Izrādes notiks:

 • Gulbenes Kultūras centrā 16.septembrī plkst.18,
 • Jelgavas Kultūras namā 17.septembrī plkst. 16,
 • Daugavpils Kultūras pilī 3.oktobrī plkst.18,
 • VEF Kultūras pilī 24.oktobrī plkst.14 un 19,
 • Valmieras Kultūras centrā 29.oktobrī plkst.16,
 • Ogres novada Kultūras centrā 5.novembrī plkst.12,
 • Brocēnu Kultūras centrā 26.novembrī plkst 16.

Uzzini vairāk: www.operetesteatris.lv vai www.facebook.com/OperetesTeatris
Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

——————————–

SIA “Brīvupes”  – mājas kafejnīcu dienas

Kā būtu pēdējos vasaras nedēļas nogali nosvinēt ar mājas kafejnīcu dienām? Tev ir iespēja! “Brīvupes” gaidīs uz nesteidzīgu kafijas pauzi vai aromātisku tēju! Mājas stāsts, iepazīšanās ar nodarbību vidi, sarunas par dzīvi un skaņu vibrācijas Brīvupēs! Atbrauc!

Uzzini vairāk: Brīvupes Facebook