LSUA biedru sadarbības iespējas

22 janvāris, 2020

LSUA biedru sadarbības iespējas

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija ir biedru organizācija ar mērķi veicināt sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Apvienojam līdzīgi domājošas organizācijas, uzņēmumus un cilvēkus, kas tic, ka sociālajai uzņēmējdarbībai Latvijā ir milzīgs potenciāls un paši ir gatavi arī piedalīties šīs nozares veidošanā un stiprināšanā. Kā LSUA biedri var vēl labāk sadarboties ar asociāciju? Kāpēc ir vērtīgi kļūt par LSUA biedru?  Lasi rakstā zemāk un skaties arī šajā materiālā!

IEGŪSTI PIEREDZĒJUŠUS SADARBĪBAS PARTNERUS!

Ja kādā projektā vai pasākumā var noderēt Asociācijas vārds, zīmols vai ekspertīze – dodiet ziņu, un ar prieku kļūsim par jūsu sadarbības partneriem! Šādi ne vien reizēm ir iespēja iegūt lielāku projekta finansējumu, bet arī plašāku un daudzveidīgāku auditoriju, pieredzējušus ekspertus un noderīgus kontaktus. Nav vienas sadarbības formulas – katrā projektā šī sadarbība izpaužas citādi, taču vienmēr meklēsim risinājumu, lai ar savu klātbūtni radītu augstu pievienoto vērtību tam, ko darāt.

IEGŪSTI JAUNUS KLIENTUS UN PAPLAŠINI AUDITORIJU!

Mēs zinām, ka mūsu biedri ir vieni no spēcīgākajiem un jaudīgākajiem sociālajiem uzņēmējiem Latvijā – jūsu radītās preces un pakalpojumi noderētu daudziem! Savos projektos un pasākumos cenšamies pēc iespējas vairāk izmantot tieši mūsu biedru produktus un pakalpojumus, kā arī dažādos veidos stāstīt par tiem citiem un ieteikt mūsu sadarbības partneriem. Tie ir gan mūsu kopīgi rīkotie mārketinga pasākumi, gan biedru stāstu piedāvāšana medijiem, gan sociālo mediju aktivitātes.

Ja jums ir produkts un pakalpojums, kas varētu noderēt mums vai mūsu sadarbības partneriem – pastāstiet vai parādiet to mums! Jo vairāk mēs par jums zinām, jo labāk un pārliecinošāk varam pastāstīt citiem!

IETEKMĒ LIELĀKAS LIETAS!

Asociācija ir piedalījusies Sociālā uzņēmuma likuma izveidē, šobrīd sekojam līdzi un sniedzam ieteikumus likuma un ALTUM atbalsta programmas uzlabošanai. Tāpat strādājam ar pašvaldībām, lai arī pašvaldību līmenī sociālie uzņēmumi tiktu atzīts kā vērtīgs sadarbības partneris. Mūsu biedru vārdi un stāsti ir izskanējuši visos līmeņos – no Valsts Prezidenta līdz pat mazākajām pašvaldībām. Sniedzot ieteikumus un virzot jaunas iniciatīvas, vienmēr ņemam vērā mūsu biedru stāstus un pieredzi, un stāstām tos tālāk.

Ja jums ir izaicinājumi saistībā ar likumu vai atbalsta programmu, vai idejas citu lielāku pārmaiņu saistībā ar sociālo uzņēmējdarbību virzīšanai – noteikti par to pastāstiet!

PRASI PADOMU!

Asociācijas darbinieku, ekspertu un sadarbības partneru vidū ir daudzi, kas labprāt dalīsies ar savām zināšanām un padomu, kā labāk risināt ar sociālo uzņēmējdarbību saistītus jautājumus. Piesakieties uz konsultāciju, rakstiet vai zvaniet – darīsim visu, lai palīdzētu!

Sociālās uzņēmējdarbības forums 2019

PIEDALIES, IESAISTIES UN IZMANTO IESPĒJAS!

Katru mēnesi apkopojam informāciju par aktuālākajām iespējām mūsu biedriem – projektu finansējumu konkursi, pasākumi un apmācības, jaunumi no mūsu biedriem un citas iespējas. Turklāt pasākumus un īpašus notikumus tieši biedriem rīkojam arī paši – piemēram, Sociālās uzņēmējdarbības Foruma pitch konkurss, kurā iespējams iegūt līdz pat 2000 EUR lielu galveno balvu, ir paredzēts TIKAI mūsu biedriem! Tāpat arī dažādi semināri un apmācības, atlaides maksas pasākumiem un tīklošanās iespējas biedru vidū.