LSUA biedru vasaras piedāvājums 2023

maijs 31, 2023

Vai tu jau plāno, kurp doties un ko darīt vasarā? Mūsu biedru organizācijas ir parūpējušās, lai tālu nebūtu jāmeklē! Aicinām ieskatīties sociālo uzņēmēju vasaras piedāvājumā – šeit vienuviet atradīsiet vasaras nometnes bērniem, radošus piedzīvojumus ģimenēm, jaukas dāvanas Saulgriežu svētkos, jaunas vēsmas vasaras garderobei, kā arī iespēju sniegt atbalstu labajiem darbiem un kopīgi īstenot lieliskas idejas! Aicinām atrast sev izdevīgāko piedāvājumu kādā no kategorijām:

  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
  • Līgo svētki
  • Aktivitātes vasarā
  • Radošās nodarbības un nometnes bērniem
  • Darba un izaugsmes iespējas

Lai radoša un skaista vasara kopā ar sociālajiem uzņēmējiem!

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI UN ATLAIDES

SIA “KANO Editions” – krāsojami lielformāta plakāti

Iepriecini savus mīļos – bērnus vai pieaugušos ar krāsojamo plakātu! Kano Editions radītie plakāti ir lieliska dāvana un iespēja pavadīt vasaras brīvos brīžus radoši!
_______

Unikalitāte:
🟠 Augstvērtīgas ilustrācijas
Ilustrāciju autori ir atpazīstami un godalgoti mākslinieki. Šobrīd pieejami 2 latviešu un 3 ukraiņu ilustratoru radītie plakāti.
🔵 Dažādiem vecumposmiem
Daži no plakātiem radīti speciāli mazajiem, bet ir arī tādi, ko patiks krāsot pieaugušajiem!
🟢 Ilgtspēja
Produkts un iepakojums, kas 100% bioloģiski noārdās. Drukāts ar augu izcelsmes tinti.
🔴 Dodam atpakaļ
10% no peļņas ziedojam labdarībai, atbalstot ilustratoru izvēlētus projektus un iniciatīvas. Mēs nodarbinām sadarbojamies ar dienas centru personām ar invaliditāti, kas veic plakātu iepakošanu un kvalitātes kontroli.

Plakātus var iegādāties www.kanoeditions.com mājaslapā, ar atlaižu kodu LSUAVASARA2023 varat saņem 20% atlaidi plakātu pirkumiem, kas veikti līdz 05.09.2023.

Piedāvājumu meklē: www.kanoeditions.com
📧

——————————–

SIA “Mans peldkostīms” – ideālais peldkostīms tieši tev!

Vēlies, lai peldkostīms notur visu savās vietās, un Tu vari justies un izskatīties izcili? Gribi, lai divdaļīgam komplektam derētu gan krūšturis, gan biksītes? Meklē krūšturi ar volānu? Šortus ar pagarinātām starām? Varbūt biksītes ar augsto jostu? Tev vairs nav tālāk jāmeklē! Mazas krūtis, lielas krūtis, ļoti lielas krūtis, krūšu asimetrija, šauri gurni, plati gurni, ļoti plati gurni, rētas, strijas, “plus size” vai jebkas cits – sociālais uzņēmums no Valmieras “MANS PELDKOSTĪMS” dod iespēju ikvienam iegādāties savu sapņu pludmales tērpu dabai un cilvēkiem draudzīgā uzņēmumā tepat Latvijā. Pasūtot peldkostīmu pie mums, Jūs ne tikai iegūsiet augstas kvalitātes apģērbu, kas kalpos gadiem, bet arī atbalstīsiet patiešām ilgtspējīgu mazo biznesu reģionā.

Uzzini vairāk: www.swimbe.lv
📧

📞 +371 28808440

——————————
SIA “CENTRS SEVII” – dāvanas izlaidumā

 Ko dāvināt bērnam izlaidumā? 🧑‍🎓
‼️ Šobrīd, pērkot vismaz 10 grāmatas, ar kodu IZLAIDUMS, saņem 20% atlaidi. ‼️
Dāvini Esi/ radītās grāmatas un dod iespēju bērnam:
🤝 uzlabot komunikāciju ģimenē un draugu lokā,
☝️ iepazīt savas emocijas, virzīt tās savā labā,
✍️ mērķtiecīgi veidot savu dzīvi un izvēlēties karjeru,
👏 paaugstināt pašapziņu un novērst mobinga riskus skolā.
Grāmatas piemērotas visu vecumu skolēniem 📚

☝️Uzsākt skolas gaitas un pirmajās klasēs, palīdzēs spēles no grāmatām “esi/ SPĒLES maziem un lieliem”, kā arī “esi/ EMOCIJAS”.
☝️Pusaudžiem jau no 5.klases savas emocijas un uzvedību palīdzēs virzīt spēles no grāmatas “esi/ PAŠREGULĀCIJA” un “esi/ EMOCIJAS”.
☝️Vidusskolēniem daudz vieglāk savu karjeru un profesiju būs izvēlēties, pildot uzdevumus no grāmatas “esi/ IEDVESMA”, ko izmanto karjeras konsultanti visā Latvijā.
Grāmatas iespējams iegādāties: https://www.esicentrs.lv/veikals/
Veidojam labāku sabiedrību kopā!

Piedāvājumu meklē: www.esicentrs.lv
📧

——————————–

SIA “tiptip.lv” – sapucējies dziesmu un deju svētkiem!

www.tiptip.lv ir Latvijā radīts tiešsaites veikals, kura mērķis ir palīdzēt senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām realizēt savu produkciju internetā. Visa veikalā pieejamā produkcija ir unikāla, vienā eksemplārā radīta, ar pievienotu mīlestību, rūpēm un gādību. Kopā ar katru produktu saņemsiet arī stāstu par tā veidotāju, bet seniors saņems summu par kādu vēlējās produktu pārdot.

Šajā gadā atkal dziesmu un deju svētki!
Tos gaidot, pensionāre Indra noaudusi Lielvārdes jostas un nesūdzas par dzīves grūtībām, zem kurām daži būtu jau salūzuši.

Īsu stāstu par Indras kundzi var lasīt un viņas austās lietas iegādāties mājaslapā!

Piedāvājumu meklē: www.tiptip.lv
📧

——————————–

SIA “4 vēji” – cilvēku ar invaliditāti radīti rokdarbi

Sociālais uzņēmums SIA “4 vēji” kopā ar DSPC “LAIPA” klientiem piedāvā sagatavot skaistas ziepes, to komplektus dāvanām, keramikas krūzes, bļodas un citus rokdarbus, kas priecēs visu sirdis. Visi radītie izstrādājumi ir 100% roku darbs, ko ar mīlestību un ļoti lielu centību gatavojušas personas ar invaliditāti.

Piedāvājumu meklē: www.4veji.lv
📧

———————-

SIA “0 design” – papīra gatavošanas darbnīca

Izgatavo pats savu papīru mīlestības vēstulēm! Tas tiek gatavots no otrreiz pārstrādāta papīra un ziediem, kas atrodami mūsu Latvijas dabā!

Piedāvājumu meklē: https://www.facebook.com/0designLV
📧

—————————–

SIA “Barboleta”  – BINGO visai ģimenei!

Meklē vienkāršu un jautru spēli VISAI ģimenei? Te tā ir!
BINGO var spēlēt bērni sākot no 2 gadu vecuma ar brāļiem, māsām, ar mammu un tēti, ar omīti un opīti. Visiem būs interesanti.
Vienlaicīgi var piedalīties 6 cilvēki. Spēles mērķis priecīgi pavadīt laiku, mācīt bērnu ievērot secīgas darbības, gaidīt. Bērns mācās ātri nosaukt vārdus tādās tēmās kā augļi, dārzeņi, emocijas. Lai priecīgs un jautri pavadīts laiks!

Iegādājies šeit: www.barboleta.lv
📧 

———————————

Zīmols “Satikšanās”  – radošas meistarklases katrai gaumei

Zīmols “Satikšanās” var kļūt par daļu no Taviem svētkiem, ja vēlies aizraujoši un sirsnīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, kolēģiem, draugiem – tad mēs varam Tev palīdzēt ar savām IZBRAUKUMA darbnīcām. Uz šo brīdi ir pieejamas 6 veidu darbnīcas. Laipni lūgti kopā burt atmiņu pērles! Tikai mūsu biedriem no LSUA piedāvājam šīs vasaras atlaidi mūsu darbnīcām, ja kāds vēlas saliedēt kolektīvu, sirsnīgi kopā pavadīt laiku, tad iegūst 15% atlaidi visām mūsu darbnīcām.

Uzzini vairāk: https://www.facebook.com/satiksanasdarbnicas
www.satiksanasdarbnicas.lv
📧 

——————————–

Biedrība “Pūkainis” – vasaras akcija

Bezpajumtes dzīvnieku atbalsta vasaras piedāvājums – “Ne katrās mājās vajadzīgs dzīvnieks, bet katram dzīvniekam ir vajadzīgas mājas!”.
Vasaras piedāvājumā mēs vēlamies rīkot akciju un savākt līdzekļus, lai atbalstītu bezpajumtes suņus un kaķus Latvijas patversmēs, kā arī vairāk virzīt sabiedrībā ideju par dzīvnieku adopciju, plašāk popularizējot to.
Piedāvājumā ietvaros esam sagatavojuši unikāla dizaina pateicības dāvanas tiem cilvēkiem, kuri atbalstīs Pukainis.lv projektu.
Mēs piedāvāsim dažādus produktus, kurus savā īpašuma varēs saņemt projekta atbalstītāji un pieteikties kādai no dāvanām:

1) Unikāla dizaina pateicības kartiņa – minimalais ziedojums 10 eiro. Katram ziedotājam nosūtīsim unikāla dizaina pateicības kartiņu ar jūsu vārdu un mūsu pateicības uzrakstu.
2) Eko šoperis ar suni vai kaķi (auduma soma) – minimālais ziedojums 20 eiro. Katram ziedotājam aizsūtīsim Latvijas dizainiera izstrādāto somu ar “mīļo” virsrakstu par dzīvnieku adopciju.
3) T-krekls ar suni / kaķi – minimālais ziedojums 40 eiro. Iespēja izvēlēties jebkuras krāsas t-kreklu ar unikālu suņa, kaķa vai abu dzīvnieku zīmējumu no Latvijas dizainiera.

Kampaņa tiks izsludināta jūnija sākumā!

Uzzini vairāk: www.pukainis.lv
📧

——————————–

LĪGO SVĒTKI

SIA “Visi Var” – sapucējies Saulgriežiem!

Tev ir iespēja atbalstīt kāda neparasta cilvēka sapni par neatkarīgu dzīvi! Labdarības veikals “Visi Var” ir biedrības “Cerību spārni” dibināts sociālais uzņēmums, lai veicinātu personu ar invaliditāti, viņu tuvinieku un sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātību. Vasara ir svētki un mēs strādājam, lai Jums tos radītu! Mūsu veikalā atradīsiet skaistus lina tērpus svētkiem un ikdienai, gan pieaugušajiem, gan bērniem. Piedāvājam plašu aksesuāru klāstu mājai un pirtij, tekstils, keramika, koka izstrādājumi. Dāvanas ikvienam! Pieņemam arī individuālus un korporatīvus pasūtījumus.

Piedāvājumu meklē: www.visivar.lv
📧

———————————

SIA “Svaigi.lv” – dāvanu komplekti Līgo svētkiem

Mēs šajā laikā atkal varam satikties – doties ciemos pie saviem klientiem un sadarbības partneriem, lai pateiktu paldies par kopā paveikto. Mēs esam sagatavojuši vairāk kā 40 skaistus dāvanu komplektus Līgo svētkiem ar Latvijas saimnieku radītām uzkodām, gardumiem un dzērieniem.

1. Pasūti gatavus uzkodu komplektus.
2. Mēs komplektus sagatavosim pasniegšanai.
3. Piegādāsim uz biroju izvēlētajā laikā.

Uzkodu komplekti būs iesaiņoti dāvanu kastēs ar lodziņu, pildītas ar dekoratīvām koka skaidām un apsietas ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Ja vēlaties ko pajautāt, droši sūti mums ziņu. Mēs atbildēsim visu par dāvanu skaitu, sagatavošanu un piegādi.

Piedāvājumu meklē: www.svaigi.lv
📧

📞 +371 24335225

———————————

LABDARĪBAS VEIKALI “TUVU” – vieta labāko dekoru medībām

Labdarības veikali “TUVU” – vieta atradumiem! Tuvojoties Līgo svētkiem, “Tuvu” labdarības veikalu pircējiem ir iespēja iegādāties ne tikai apģērbu, apavus, traukus un sadzīves preces, bet arī dāvanas saviem mīļajiem un sagatavoties svētkiem, nopērkot kādu īpašu dekoru noskaņas radīšanai, kā arī caur šo lietu iegādi radīt svētkus kādai citai ģimenei vai vientuļam cilvēkam, jo visa veikalu peļņa tiek novirzīta labdarības projektiem.

❄️Uzzini vairāk: www.biedribatuvu.lv
📧
Veikala adrese: Pasta iela 51, Jelgava

———————————

LABDARĪBAS VEIKALI “OTRĀ ELPA” – viss svētkiem

“Otrās elpas” veikalos ir iespēja atrast gan dažādus dekorus svētku noskaņas radīšanai, gan jaukas dāvanas saviem mīļajiem ar pievienoto vērtību. Sākot ar 2019.gadu, “Otrās elpas” labdarības veikalu tīkla peļņa tiek novirzīta Bērnu slimnīcas fonda un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas orgānu donoru programmai ārkārtas uzkrājumu veidošanai, tādā veidā sniedzot nozīmīgu atbalstu ģimenēm ar bērniem, kuriem nepieciešama orgānu transplantācija ārpus Latvijas. “Otrās elpas” klienti ar katru savu pirkumu un ziedojumu dāvā iespēju bērniem dzīvot!

❄️Uzzini vairāk: www.otraelpa.lv

———————————

LABDARĪBAS VEIKALI “HOPEN” – unikālas preces, kuras citur neatradīsiet!

Labdarības veikalā HOPEN ir ļoti laba iespēja atrast gan vasarīgu apģērnu un aksesuārus, gan dāvanas Līgo svētkiem, kādas citur Jūs neatradīsiet! Pie mums Jūs varēsiet atrast svečturus, traukus, vāzes, dizaina priekšmetus, preces bērniem. Mājokļa iekārtošanai piedāvājam mēbeles, gleznas, lampas, tekstilu un mājsaimniecības preces. Veikalā ir plaša apģērbu, apavu un aksesuāru izvēle. Veikalu peļņa tiek ziedota labdarībai. Iepērcies un ziedo!
Labdarības veikali HOPEN: Ogrē, Skolas ielā 18, Rīgā, Jēkabpilī, Viestura ielā 7A, Āgenskalnā, Mazajā Nometņu ielā 32 un Imantā, Kurzemes prospektā 132a.

❄️Uzzini vairāk: www.hopen.lv

———————————

AKTIVITĀTES VASARĀ

SIA “Neredzamā Pasaule” – sajūti neredzamo!

Vai atceraties, kad pēdējo reizi par kaut ko brīnījāties? Kad, apmeklējot jaunu vietu, ieteicāt to draugiem, jo pieredze bija tik pārsteidzoša?
“Neredzamā Pasaule” ir neaizmirstams ceļojums pilnīgā tumsā, kur Jūs atvērsiet jaunu pasauli, laužot stereotipus. Tā ir iespēja redzēt sevi no cita skatupunkta – caur izjūtam. Tā ir vieta, kur laiks apstājas.
Sajūti neredzamo! Uzņēmums aicina tevi piedzīvot interaktīvas telpas tumsā, kā arī organizē ekskursijas skolām, meistarklases, dzimšanas dienas svinības un korporatīvos pasākumus – apmācības un komandu saliedēšanas pasākumus!

Piedāvājumu meklē: www.neredzamapasaule.lv
📧

📞 +371 27722210

——————————-

SIA “Dabas zirgi” – pastaiga blakus zirgam

Kur gan vislabāk baudīt piedzīvojumus, ja ne brīvā dabā un svaigā gaisā! Sociālais uzņēmums “Dabas zirgi” sniedz iespēju individuāli, kopā ar ģimeni vai draugiem aizvest pastaigā zirgu, kas daļēji vai pilnībā zaudējis darba spējas. Pastaigas laikā zirgs tiek vests pie rokas, tādējādi nodrošinot zirga veselības uzturēšanai nepieciešamās aktīvās kustības. Paralēli zirga vešanai mūsu instruktori stāsta stāstus par zirgu un sociālā uzņēmuma ikdienu, zirgiem kā personībām.
Pēc pastaigas iespēja baudīt tasi tējas, kafijas vai mājas gatavotu kūku.

Piedāvājumu meklē: www.dabaszirgi.lv
📧
i

———————————–

SIA “Operetes teātris” – Starptautiskais Operetes festivāls

Operetes teātris ir plaša žanriskā spektra muzikālais teātris, kur regulāri iestudē labākos klasikas zelta fonda skatuves darbus, veido kvalitatīvas, mūsdienīgas un pasaulē konkurētspējīgas izrādes, veicinot operetes un muzikālā teātra tradīciju atdzimšanu un attīstību Latvijā.

No 2023. gada 6. līdz 12. augustam Ikšķilē norisināsies 5. Starptautiskais Operetes festivāls. Festivāls uzsāks nevalstiskā Operetes teātra 10-gades svinības, piedāvājot krāšņu programmu, kurā būs pārstāvēti dažādi muzikālā teātra žanri, festivāls solās būt saistošs un interesants dažādām muzikālajām gaumēm. Šogad festivāla īpašie viesi – Ukrainas, Lietuvas, Latvijas, Itālijas teātru zvaigznes – festivāla kulminācijā GALĀ koncertā. Galā koncerts noslēgsies ar romantisko Valšu vakaru.

Ikviens ir aicināts pieteikties lekcijai-izrādei “Operetes radošā laboratorija” kas skatāma ar virtuālās realitātes 3D brillēm! Lekcijas laikā skatītājam ir iespēja virtuāli nokļūt teātra pasaulē kopā ar populārākajiem bērnu operešu varoņiem, piedzīvojot pārsteidzoši reālas klātbūtnes efektu. Operetes radošā laboratorija ir dažādām auditorijām, un tā var kļūt par daļu no jūsu nometnes, svētkiem vai citiem pasākumiem!

Operetes teātris piedāvā dažāda apjoma un mākslinieku sastāva koncertprogrammas – opera, operete, mūzikli, kamermūzika, džezs u.c. dažādos pasākumos. Jauni, azartiski mākslinieki, bet jau publikas iemīļoti un labi pazīstami!

Uzzini vairāk: www.operetesteatris.lv
📧
 
📞 +371 25123145

————————-

SIA “Āgenskalna tirgus” – vasaras garša tirgū!

Kur gan vēl labāk izjust vasaras garšu, ja ne tirgū? Ja vēl neesi paspējis apmeklēt atjaunoto Āgenskalna tirgus paviljonu, ieplāno to izdarīt šovasar! Tirgū vari ne tikai nopirkt svaigus vasaras gardumus, bet arī apmeklēt kafejnīcas un atpūsties, apmeklējot koncertus, izglītojošus pasākumus un radošas darbnīcas!

Uzzini vairāk: www.agenskalnatirgus.lv
📧

————————–

SIA “ZVAIGZNĀJA KOMANDA” – muzikāli radošā platforma “Zvaigznāja kubs”

“Zvaigznāja kubs” ir radošā platforma, kas visas dienas garumā dod iespēju ikkatram izmēģināt savu talantu.
Bērni, jaunieši, kā arī vecāki un citi interesenti ir aicināti piedalīties dziesmu rakstīšanā, izmēģināt dažādus instrumentus un ielūkoties mūzikas ierakstu studijā. Brīvais mikrofons būs iespēja pirmo reizi uzdrīkstēties un parādīt savu talantu plašākai publikai. Pasākuma centrā – saruna un tikšanās ar īpašo viesi.
​Pasākuma “Zvaigznāja kubs” mērķis ir bērnu un jauniešu auditorijai dot ieskatu mūzikas pamatos, piedāvājot diskusijas, meistarklases un brīvo mikrofonu pašizpausmei, lai mūzikā ieinteresētu arī tos, kuriem nav specifiskas izglītības. Ņemot vērā, ka jauniešu auditorijai paredzēto pasākumu skaits ir salīdzinoši mazs, “Zvaigznāja kubs” īpašu uzsvaru liek uz reģionos dzīvojošo jauniešu uzrunāšanu – ticot, ka mūzika ir universālākā no visām valodām, kas vieno visdažādākos cilvēkus.

Ieskaties Zvaigznāja kuba vasaras plānos un dodies apmeklēt pasākumus!

Uzzini vairāk: www.zvaigznajs.lv
📧
rigazvaigznajs@gmail.com

————————–

SIA “Kultūras tūrisms” – glempings kaziņu fermā

Plāno atpūtu Zemgalē?🌾 Aicinām doties uz Lauku sēta “Līcīši”, kur Tev būs iespēja nakšņot mājīgā Glempingā, saimnieku vadītā ekskursijā iepazīt Līcīšus, degustēt visus ekoloģiskos produktus, kā arī iegādāties tos vakariņām, brokastīm un līdzvešanai!🐐
☎️Izīrē arī pirtiņu tieši Misas upes krastā! Rezervē www.turisms.lv/licisi un jautājumu gadījumā raksti uz vai zvani – 29322860.
Glempings Lauku sēta “Līcīši” ir daļa no sociālā uzņēmuma “Kultūras Tūrisms” veidotā naktsmāju tīkla Latvijas skaistajās kultūras vietās, kur nakšņošana līdz šim nebija iespējama.

Uzzini vairāk: www.turisms.lv
📧 

———————————

SIA Terapijas centrs ” Skaņas un mūzika” – nodarbības vasarā

Aktīvi darbojamies un darbosimies arī vasarā !!!
Mūzikas terapija, Smilšu terapija, Mākslas terapija. Logopēds un Audiologopēds. Vibroakustiskā terapija. Montessori un ABA terapijas. Psihologi.

Uzzini vairāk: www.skanasunmuzika.lv
📧 
📞 20025145

————————–

SIA “Dabas zirgi” – svinību vieta un mājas restorāns

Sen izsapņota, ilgi gaidīta, nu mūsu skaistās lauku sētas piedāvājumā ir arī lielā svinību telts ar pieliekamiem/ noņemamiem sāniem, lampu un karodziņu virtenēm, galdiem, kas pašu rokām radīti un ….. (bungu rīboņa!) ar elektriskajiem odu sitamajiem😁.
Mūsu labākais draugs ēdināšanas jautājumos ir Mazais vagoniņš, kas ikdienā tepat, uz mājas terases, pasniedz vareņikus, bet svētku reizēs pratīs Tavam svētku galdam sagatavot visvisādas interesantas un gardas “špēzes”, kam vienmēr būs atsauce uz tradicionāliem ēdieniem. 🥳
Ja esat līdz 40 personām, tad galda klājumu varam veidot ar īpašiem, ar rokām darinātiem traukiem. 🥰
Jaribas ballēt kā senos laikos ar visīstākajiem muzikantiem – mums ir paši foršākie jeb kapela Brička. 🤩
Bet, ja gribas visu noslēgt ar “plato” vakaru, tad naski jāstūrē prom uz pirti, baļļu un dīķi. Nakšņošanas iespējas ērtās gultās iespējams nodrošināt līdz 8 personām, savukārt, telšu pilsētas apmēriem robežu nav. 😎
Ja vēsāka diena iekritīs, tad aiziesim apraudzīt arī lielos zirgus un mazos kumeliņus (karstās dienās dunduru daudz, tāpēc tad viņiem pelnīts vasaras atvaļinājums).🐴🦄

Uzzini vairāk: www.dabaszirgi.lv
📧 i
📞 29330370

————————-

Biedrību “Tuvu”/ Branku brančotava – dārza svētki

DĀRZA SVĒTKI Branku Brančotavā, SAULGRIEŽU GRIEZIS ar grupu DZIĻI VIOLETS!
Svinēsim gada gaišāko un spēcīgāko nakti kopā! Iegriezīsim sauli, dabas enerģiju un savus ķermeņus dienā, kurā gaisma mūs nepamet. Nepalaidīsim garām šo maģisko nakti.

Par mūzikas iegriešanu rūpēsies DJ Artis Volfs.
Par dzērieniem gādās mūsu mīļais draugs Andris Reizenbergs un VIEDI alus.
Par izsalkušajiem rūpēsimies mēs: Branku Brančotava, šefpavāra Andra Liberta vadībā, un mūsu Miera ielas draugi HUGO CAFE.
Pasākums paredzēts gan lieliem, gan maziem. Esam centušies radīt vidi, kurā labi un droši jutīsies ikviens!

Uzzini vairāk: www.biedribatuvu.lv
📧
📞 26319985

————————-

RADOŠĀS NODARBĪBAS UN NOMETNES BĒRNIEM

Zinātnes skola “Laboratorium” – Zinātnes skola 2023

Šovasar ‘’Laboratorium Zinātnes skola’’ organizē zinātniskās dienas nometnes un intensīvos vasaras kursus skolēniem 10-16 gadu vecumā! Tā ir unikāla iespēja aplūkot dabas un eksaktās zinātnes pavisam jaunā gaisotnē. Iegūtās zināšanas noteikti tālāk noderēs ikdienas dzīvē. Piedalies un satiec tikpat kaislīgus zinātnes cienītājus, kāds esi pats!

Gan nometnes, gan kursi ilgst 5 dienas, taču nometnes garums būs pilna diena (plkst. 9:00-18:00), bet kursu – viena dienas puse (plkst. 9:00-13:00 vai 14:00-18:00).

Adrese: E. Birznieka-Upīša iela 18, Rīga
Divas nometņu tēmas (maiņas latviešu un krievu valodā):
‘’Noslēpumainā ķīmija’’ 10-11 g.v.
‘’Ekstremālā zinātne’’ 12-13 g.v.

Dalības maksa: 259 Eur (iekļauts: visas nometnes aktivitātes, nodarbību materiāli, pusdienas un launags). Informācija par atlaidēm un rezervēšanas iemaksu ir pieejama mūsu mājaslapā nometņu aprakstos.

Septiņas kursu tēmas (maiņas tikai latviešu valodā):
‘’Ķīmiķu un fiziķu karjera’’ 14-16 g.v.
‘’Matemātika: Ārpus pierastajām robežām’’ 14-16 g.v.
‘’Pasaule inženiera acīm’’ 12-13 g.v.
‘’Pozitīvais lādiņš’’ 12-13 g.v.
‘’Elektronikas pasaule’’ 12-13 g.v.
‘’Ievads fizikā’’ 8.-10. kl.
‘’Ievads ķīmijā’’ 8.-10. kl.

Dalības maksa: 159-179 Eur
Pieteikties dalībai un uzzināt vairāk var šeit (28804919; )
Pavadīsim vasaru interesanti un lietderīgi! ☀️

Piedāvājumu meklē: www.zinatnesskola.lv/nometne
📧 
📞 +371 28804919

————————–

Glūdas māj-skola – Bērnu vasara 2023

Bērni un vecāki, kuri Vasarnīcā jau ir bijuši, zina, ka savu ikdienas aktivitātes balstām uz iespējām bērniem. Mēs katru dienu lielāko dienas daļu pavadām ārā – spēlējam spēles, pildām radošos darbiņus, draudzējamies, izklaidējamies, spēlējam teātri, dziedam, saceram dziesmas, baudām klusuma mirkļus un pat lasām grāmatas! Mums nav darba plāna pa stundai, lai bērns mācītos sajust sevi, piepildīt laiku ar jēgpilnām aktivitātēm un radoši pavadīt laiku.
Šogad savu darbošanos papildinājām ar mazdārziņu, kur audzēsim dažādus dārzeņus, vērosim, kā tie aug, piekopjot prasmes rūpēties par kādu.
Bērniem, kuri apmeklēs mūs vairākas nedēļas vai visu vasaru, dalības cenai tiks piemērota atlaide!
Daudzi bērni jau ir izauguši no Vasarnīcām un mēs ļoti priecājamies, ka mūs apmeklē brāļi un māsas.
Mūsu ikdiena paiet ārā, pētot dabu, darbojoties ārā radoši, dauzoties, spēlējoties, būvējot mājas, spēlējoties, kopīgi gatavojot ēst… tik piepildīts laiks!!! 😇
Gaidām arī Tavu pieteikumu! 🙂
Lai bērniem laba vasara.
Ikgādējiem apmeklētājiem un bērniem no vienas ģimenes – atlaides.

Piedāvājumu meklē: www.facebook.com/Gludasmajskola
📧
📞 +371 28382308

————————–

DIfftravel – ceļo bez ierobežojumiem!

Difftravel piedāvā tūrismu, kas pielāgots cilvēkiem ar dzirdes, redzes vai kustību traucējumiem, kā arī cilvēkiem ar apgrūtinātām pārvietošanās iespējam!
Piedāvājam ekskursijas nelielās grupās ar vienu vai vairākiem, pielāgotiem transportlīdzekļiem, kas būs aprīkoti ar pacēlāju un ratiņkrēslu stiprinājumiem. Tiek veidoti maršruti arī cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Ekskursijās var piedalīties ikviens!

Varam sastādīt maršrutu individuālajam braucienam. Mēs priecāsimies, ja jūs būsiet atpūtušies un priecīgi!

Uzzini vairāk: www.difftravel.org
📧
📞 +371 24888028

————————–

DARBA UN IZAUGSMES IESPĒJAS

“SOS Bērnu ciemati” – radi neaizmirstamu vasaru jauniešiem!

👨‍👩‍👧‍👦 Ir vairākas iespējas, kā palīdzēt SOS Bērnu ciemata bērniem radīt neaizmirstamas emocijas, neskaitot ziedojumus. Varbūt tev ir iespēja iesaistīties SOS Bērnu ciematu brīvprātīgā darba aktivitātēs, tavam uzņēmumam ir iespēja palīdzēt pasākumu organizēšanā vai piedāvāt mūsu jauniešiem vasaras darbus, prakses vietas un pieredzes ieguves iespējas. Novērtēsim arī ikvienu, kam būs iespēja veltīt laiku SOS ciematu bērniem vasaras brīvlaikā, organizējot dažāda veida sporta, rokdarbu vai kādas citas aktivitātes.
💙 Uzzini vairāk par dažādiem palīdzības veidiem mājaslapā!

Uzzini vairāk: www.sosbernuciemati.lv
📧

————————–
SIA “Visas Iespējas” – darba tinderis

“Visas Iespējas” darbības virziens galvenokārt vērsts uz jauniešu nodarbinātības veicināšanu un izaugsmes iespēju popularizēšanu un radīšanu, īstenojot šādas aktivitātes:
– Sadarbojoties ar jauniešiem, uzņēmumiem un organizācijām, uztur iespēju un darba vakanču platformu visasiespejas.lv, vienuviet apkopojot un popularizējot jauniešiem pieejamās izaugsmes iespējas un vakances;
– Nu jau neatņemams uzņēmuma darbības virziens ir darba meklēšanas festivāla “Darba Tinderis” organizēšana, kā arī darba “speed-dating” jeb ašo interviju pasākumu īstenošana, kas efektivizē un interaktivizē darba atrašanas procesu;
– Šobrīd Visas Iespējas vēl joprojām aktīvi īsteno projektu “Go Remote”, lai, apmācot, informējot un mentorējot, atbalstītu jauniešus no Latvijas reģioniem iegūt attālinātu darbu;
– Partnerībā ar jaunatnes organizācijām un augstskolām Visas Iespējas aktīvi iesaistās un līdzdarbojas dažādu uz jauniešu izaugsmi fokusētu projektu un pasākumu radīšanā.

Uzzini vairāk: www.visasiespejas.lv
📧

————————–
Biedrība “Reach for change” – individuālās konsultācijas

Vai Tu vēlies vasaru veltīt savai izaugsmei? Reach for change piedāvā bezmaksas individuālās konsultācijas reģistrētiem sociāliem uzņēmumiem par uzņēmuma attīstību! Konsultācijas sniedzam par tādām sociālajiem uzņēmumiem aktuālām tēmām kā ilgtspējīgs biznesa modelis, finanšu un sociālās ietekmes modelēšana, pitching un prezentēšanas prasmes investoriem u.c. Konsultācijas ilgums no 30 min līdz 2h atkarībā no vajadzībām.

Uzzini vairāk: https://www.facebook.com/ReachForChangeLatvia/
📧