Talsu novada aktīvās organizācijas un iedzīvotājus aicina uz tikšanos

9 marts, 2022

25.martā plkst.13:00 ikviens, kurš vēlas radīt pozitīvas pārmaiņas jauniešu dzīves telpā, aicināts uz kopīgu diskusiju un ideju ģenerēšanu “Sadarbību veidošana un sociālā uzņēmējdarbība Talsu novadā”. Pasākumu organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija (LSUA) sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību ar mērķi ir vienkopus sapulcināt Talsu novada aktīvās organizācijas un iedzīvotājus, kas darbojas ar jauniešiem, lai kopā ar pašvaldības pārstāvjiem apzinātu esošās sociālās problēmas, vajadzības un iespējas, rosinātu sadarbības un veicinātu sociālās uzņēmējdarbības ideju attīstību novadā.

Pasākumā aicināts piedalīties ikviens, kurš ar savām idejām un darbu vēlas uzlabot jauniešu dzīves kvalitāti reģionālā vai nacionālā mērogā – uzņēmumu un nevalstisko organizāciju pārstāvji, jaunieši, pedagogi, jaunie uzņēmēji, valsts iestāžu darbinieki vai vienkārši entuziasma pilni jaunieši, kas vēlas mainīt vidi sev apkārt.

Diskusijas pirmajā daļā LSUA pārstāves sniegs vispārīgu ieskatu par sociālo uzņēmējdarbību kā efektīvu instrumentu dažādu sociālo problēmu risināšanā, pastāstīs par nozares aktualitātēm un Latvijas veiksmes stāstiem. Savukārt Talsu novada pārstāvji informēs par esošo sociālās uzņēmējdarbības situāciju novadā un līdzšinējo sadarbību ar aktīvajām organizācijām, kā arī iezīmēs pašvaldības vajadzības sadarbību veidošanā. Pasākuma otrajā daļā notiks diskusijas un ideju ģenerēšana darba grupās ar mērķi izstrādāt jau konkrētas idejas, priekšlikumus un risinājumus sadarbību veidošanai gan savā starpā, gan ar pašvaldību. Diskusija noslēgsies ar neformālām saurunām pie tējas un kafijas.

Pasākums norisināsies no plkst.13:00 līdz plkst.16:00 Talsu Tautas namā, Lielā ielā 19/21, Talsos. Lai piedalītos pasākumā, līdz 21.martam jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa http://ej.uz/diskusija_talsos 

Pasākums tiek organizēts Erasmus+ projekta ”LOCAL-Y-MPACT” ietvaros sadarbībā ar partnerorganizācijām no Portugāles, Lietuvas, Kipras un Zviedrijas. Pasākuma mērķis ir apkopot informāciju par šobrīd aktīvām, kopienās balstītām organizācijām un veicinātu to sadarbību ar Talsu novada pašvaldību.  Pasākums notiks, ievērojot visus aktuālos pulcēšanās noteikumus.

Uzzini vairāk par projektu šeit: https://sua.lv/local-y-mpact/