Sociāli atbildīga publiskā iepirkuma potenciāla apzināšanās

29 novembris, 2023

Mēs vēlamies dzirdēt jūsu viedokli!

Sperot drosmīgu soli ceļā uz sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu nākotni, Eiropas Komisija visās 27 ES dalībvalstīs ir uzsākusi projektu “Apmācības un izpratnes veicināšanas pasākumi par sociāli atbildīgu publisko iepirkumu”. Šī iniciatīva ir nozīmīgs solis, lai sasniegtu divus mērķus – palielinātu publisko iepirkumu veicēju informētību par sociāli atbildīga publiskā iepirkuma (SAPI) priekšrocībām un nodrošinātu sociālās ekonomikas uzņēmumiem (SEU) iespējas paplašināt piekļuvi tirgum.

Eiropas Komisijas vārdā mēs veicam komunikācijas vajadzību analīzi, galveno uzmanību pievēršot valsts iestādēm un sociālās ekonomikas dalībniekiem. Šīs analīzes mērķis ir noskaidrot, kādus saziņas kanālus, rīkus un platformas sociālās ekonomikas dalībnieki pašlaik izvēlas.

Tā ir jūsu iespēja ietekmēt pārmaiņas!

Projekts aicina piedalīties publiskā sektora, sociālās ekonomikas un tiesību ekspertus, lai veicinātu iekļaušanu. Sniedziet savu viedokli, izmantojot aptauju, kuras mērķis ir apkopot informāciju par komunikācijas tendencēm un praksi visā ES. Jūsu ieguldījumam ir būtiska nozīme, veidojot šīs iniciatīvas gaidāmo komunikācijas kampaņu Latvijā.

Iesaisties jau tagad!

Dalība aptaujā aizņems ne vairāk kā 10 minūtes un tā palīdzēs kopīgajiem centieniem veicināt sociāli atbildīgu publisko iepirkumu. Aptauja būs atvērta līdz 31.decembrim, piedāvājot unikālu iespēju paust savu viedokli ceļā uz ilgtspējīgāku un sociāli apzinīgāku nākotni.

Kopā mēs varam veidot pozitīvu publiskā iepirkuma nākotni!