LSUA biedru vasaras piedāvājums

27 maijs, 2021

LSUA biedru vasaras piedāvājums

Tuvojoties vasarai, turpinām tradīciju apkopot sociālo uzņēmēju piedāvājumus vasarai. Šeit vienuviet atradīsiet vasaras nometnes bērniem, radošus piedzīvojumus ģimenēm, jaukas dāvanas, jaunas vēsmas vasaras garderobei, kā arī iespēju sniegt atbalstu labajiem darbiem!
Iekāpjam vasarā ar sociālo uzņēmēju piedāvājumu!

 

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI UN ATLAIDES

SIA “Printart”, zīmols “Correcty” – stāju koriģējošs T-krekls

Iegādājies stāju koriģējošo T-kreklu par īpašu cenu ar bezmaksas piegādi! Correcty T-kreklā ir iestrādāta speciālā koriģējošā shēma, kas atbalsta plecus. Correcty T-krekls dod  pilnīgu kustību brīvību, bet tajās vietā, kur ir shēma, materiāls labāk saraujas, tādā veidā dodot Jums nemanāmu signālu pavilkt plecus atpakaļ un iztaisnoties pašam dabiskā veidā. Lietojot šo T-kreklu ikdienā, Jūs nostriprināsiet muguras muskuļus, kā arī uzlabosiet savu stāju.

Piedāvājumu meklē:www.correcty.eu
📧

📞 +371 28477969

 

SIA “Svaigi.lv” – dāvanu komplekti ar uzkodām un dzērieniem

Svaigi.lv piedāvā gatavus dāvanu komplektus ar uzkodām un dzērieniem, kas būs kā radīti uzņēmumiem, kuriem svarīgi pasniegt ko vērtīgu saviem darbiniekiem vai sadarbības partneriem. Svaigi.lv vienkopus ir apvienoti Latvijā radītie produkti no 130 saimniekiem visplašākajā sortimentā – tie tiks iesaiņoti pasniegšanai un piegādāti izvēlētajā datumā. Aiz katra produkta ir stāsts un īsts saimnieks ar ģimeni

Piedāvājumu meklē: www.svaigi.lv
📧

📞 +371 26421960

SIA “Owa Fashion” – jaunas apģērbu kolekcijas ar latviešu mākslinieku gleznām

“Owa Fashion” piedāvā 20% atlaidi visiem krekliem ar Latvijas atribūtu printiem, kā arī jaunajai kolekcijai ar hokeja tematiku. Ja vēlies izpausties radoši pats un realizēt savu zīmējumu uz T-krekla, sūti to uz zemāk norādīto e-pastu! “OWA” darbinieki zīmējumu apstrādās un pārnesīs uz izvēlēto krekla dizainu. Spilgtu un iedvesmojošu vasaru!

Piedāvājumu meklē: www.owa.lv
📧
📞 +371 26542040 (Natālija)

SIA “Mans peldkostīms” – ideālais peldkostīms tieši tev!

Vēlies, lai peldkostīms notur visu savās vietās, un Tu vari justies un izskatīties izcili? Gribi, lai divdaļīgam komplektam derētu gan krūšturis, gan biksītes? Meklē krūšturi ar volānu? Šortus ar pagarinātām starām? Varbūt biksītes ar augsto jostu? Tev vairs nav tālāk jāmeklē! Mazas krūtis, lielas krūtis, ļoti lielas krūtis, krūšu asimetrija, šauri gurni, plati gurni, ļoti plati gurni, rētas, strijas, “plus size” vai jebkas cits – SIA “Mans peldkostīms” atradīs un uzšūs modeli, kas Tev derēs perfekti, neatkarīgi no šīm ķermeņa īpatnībām!

Uzzini vairāk: www.swimbe.lv
📧
📞 +371 28808440

RADOŠĀS NODARBĪBAS UN NOMETNES BĒRNIEM

SIA “Atbalsta māja Brīvupes” – tematiskās darbnīcas bērniem

Iemācies – uzzini – pielieto! “Atbalsta mājas Brīvupes” šogad piedāvā tematiskās darbnīcas bērniem 5 – 10 gadu vecumā. Tā ir iespēja darboties Montesori pedagoga vadībā 5 stundas dienā. Vasarā plānotas 5 tematiskās nedēļas.
Atpūta tiek piedāvāta arī māmiņām – programma “ReStarts Mammām” ir atgriešanās pie sevis lauku vidē 3 – 5 dienu garumā. Tā ir iespēja baudīt klusumu un izmantot gan pieejamo inventāru, gan pakalpojumus – ir pieejama virtuve un melnā pirts, velosipēdi, pastaigas, bērna pieskatīšana, kanisterapija, masāžas, speciālais pedagogs, psihologs. Plāni tiek saskaņoti individuāli. 

Uzzini vairāk: www.facebook.com/Brivupes
📞 +371 28330904 (Ingrīda)
+371 26396952 (Solvita)

Zinātnes skola “Laboratorium” – Jauno zinātnieku akadēmija 2021

Jūlijā un augustā “Laboratorium Zinātnes skola” organizē vasaras zinātnisko dienas nometni 5 darba dienu garumā  “Jauno Zinātnieku Akadēmija 2021”.  Nometne notiks katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00 un ir paredzēta bērniem un jauniešiem vecumā no 10 līdz 17 gadiem (mūsu skolas skolēniem no 9 gadiem).  Nometne palīdz būvēt uz personīgo pieredzi balstītu priekštatu, ka fizika un ķīmija noder ceļā uz savu nākotnes profesiju!
Šogad nometnei ir 3 dažādas tēmas:

 • “ĢEO Piedzīvojums: Apkārt zemeslodei” – vecumam 10 -12 un 12-14 gadi (“Laboratorium” skolēniem no 9 gadiem) /Ķīmija un fizika/
 • “Ievads fizikā un ķīmijā” – vecumam 12 -14 gadi (7.- 8. klašu skolēniem) /Ķīmija un fizika/
 •  “Mašīnas un mākslīgais intelekts” vecumam 13 -17 gadi /Fizika un elektronika

  Piedāvājumu meklē: www.zinatnesskola.lv
  📧
   
  📞 +371 28804919

Glūdas māj-skola – nometne “Vasarnīca”

Glūdas māj-skola ar prieku izziņo 2021.gada “Vasarnīcu” bērniem  6 -13 gadu vecumā! Vasarnīca ir vide bērnam, kurā justies brīvi, droši, atraisīti. Caur aktivitātēm nodrošinām to, ka bērns ikdienā izbauda spēles, rotaļas, komunikāciju ar citiem, brīvību, kustību, smieklus, atbildību, pienākumus un tajā visā būtu līdzsvarā. Ikdiena “Vasarnīcā” paiet ārā – bērzu birzī, nojumē vai pļavās. Nometne notiks katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00.
Šajā vasarā piedāvājam izvēli :
dienas nometnes (7.-11.jūnijs; 14.-18.jūnijs; 5.-9.jūlijs; 19.-23.jūlijs; augusta nometnes datumi tiks precizēti)
aktīvi radošās dienas (iespēja izvēlēties apmeklējuma dienas)

Uzzini vairāk: www.facebook.com/Gludasmajskola
📧

📞 +371 28382308

SIA “Learn IT” – programmēšanas nometnes

Jūlijā “Learn IT” organizē tehnoloģiju un programmēšanas nometnes 8 -12 gadus veciem bērniem. Šajās nometnēs bērni mācīsies izprast un radīt mūsdienu tehnoloģijas, izstrādāt modernus projektus, būvēt robotus, modelēt pilsētas, strādāt ar virtuālo un paplašināto realitāti, kā arī aktīvi pavadīt laiku un iepazīt jaunus draugus!

Uzzini vairāk: www.learnit.lv/nometnes
📧
📞 +371 28318002

SIA “Burbuļu spēles” – ļaujies burbuļu maģijai!

Ļaujies burbuļu maģijai, izbaudi brīnumainos mirkļus kopā ar bērniem! Lielie burbuļi lieliem priekiem ir tieši tas, kas šovasar nepieciešams! SIA “Burbuļu spēles” ražo ziepju burbuļu veidošanas komplektus bērniem, lai ar burbuļu rotaļu palīdzību bērni gūtu pozitīvas emocijas, mazinātu stresu, aktīvi rotaļātos svaigā gaisā un pilnveidotu runas prasmes. Peļņa no burbuļu pūšanas komplektiem tiks ieguldīta digitālu elpošanas vingrinājumu materiālu izveidē, kas ir neatsverams atbalsts bērniem ar runas traucējumiem. Mēs patiesi ticam, ka burbuļi spēj mainīt pasauli un uzlabot bērnu dzīves! Kopā mēs varam padarīt pasauli labāku un bērnus laimīgākus!

Uzzini vairāk: www.burbuluspeles.lv
📧
📞 +371 29147574

AKTIVITĀTES VASARĀ

SIA “Skaties ar sirdi” – apmeklē muzeju tumsā!

Pirmo reizi Ziemeļeiropā muzejs, kuru nevar ieraudzīt! Vai atceraties, kad pēdējo reizi par kaut ko brīnījāties? Kad, apmeklējot jaunu vietu, ieteicāt to draugiem, jo pieredze bija pārsteidzoša? Mēs aicinām Jūs apmeklēt ļoti neparastu muzeju, kura ekspozīcija ir iegremdēta absolūtā tumsā – to nevarat redzēt, bet var sajust! Piedzīvojiet muzeja pieredzi vai ekskursiju pilsētā tumsā, kur neredzīgs gids parūpēsies par jūsu drošību. Tagad muzejs tumsā ir izstrādājis arī jaunu, aizraujošu pakalpojumu – Randiņš tumsā. Neaizmirstama tikšanās pilnīgā tumsā, kas palīdzēs pastiprināt partneru attiecības un iepazīties tuvāk. Katram būs iespēja uzzināt savu otro pusīti labāk, jo tieši tumsa ļauj cilvēkam atvērties no pavisam cita skatu punkta. Viss notiks neredzīgo gidu un viesmīļu pavadībā.

Uzzini vairāk: www.muzejstumsa.lv
📧
📞 +371 26678662

Otrā Elpa – izdari labu darbu, atbrīvojoties no liekā!

Iepirkties un reizē izdarīt labu darbu? To Tu vienmēr vari izdarīt Otrajā Elpā! Ja mājās putekļus krāj lietas labā kvalitātē, kuras Tev vairs nav aktuālas, atnes tās uz veikalu un tām tiks piešķirta otrā elpa! Ienākumi no pārdotajām precēm tiek novirzīti dažādu sociālo projektu realizēšanai.

Ziedo šeit: www.otraelpa.lv
📧

📞 +371 24881288

SIA “Dabas zirgi” – pastaiga blakus zirgam

Kur gan vēl vislabāk pašlaik baudīt piedzīvojumus, ja ne brīvā dabā un svaigā gaisā! SIA “Dabas zirgi” piedāvā doties jaukā pastaigā pa mežu kopā ar kādu no draudzīgajiem zirgiem! Tev būs iespēja izvēlēties, ar kuru zirgu izstaigāties, samīļot to un pabarot ar burkāniem! Atceries, ka pastaiga notiek, ejot zirgam blakus!

Uzzini vairāk: www.dabaszirgi.lv
📧
i

Fonds “Viegli” – radošās aktivitātes kultūrizglītības jomā

Kultūrizglītības iniciatīva “Ziedoņa klase” šovasar piedāvā vairākas radošas aktivitātes, kas saturīgi papildinās gan privātas mājas ballītes, gan saliedēšanās pasākumus uzņēmumos un organizācijās jēgpilnā, radošā un paradoksālā veidā! Tev būs iespēja izmēģināt izlaušanās spēli “Blēņas un pasakas” Rīgā vai jebkurā vietā Latvijā, jo tā pieejama arī kā izbraukuma spēle! Visas aktivitātes būs pieejamas, kad, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, būs atļauta pulcēšanās noteiktam cilvēku skaitam.

Piedāvājumu meklē: www.fondsviegli.lv
📧
i
📞 +371 26935526

INOVATĪVI PAKALPOJUMI

SIA “Sonido” – parunāsim!

SIA “Sonido” piedāvā iespēju runāt, būt sadzirdētam un nejusties vientuļam. Projekta “Parunāsim?” darbiniekus vieno kopīgs mērķis – atbalstīt un uzklausīt ikvienu, kam nepieciešama saruna ar līdzcilvēku. Uzņēmums īsteno ne tikai sociālus projektus, bet arī piedāvā pasaules līmeņa zvanu centra pakalpojumus – ienākošo zvanu serviss ir pieprasītākais pakalpojums,  kas ietver dažādu nolūku virtuālo sekretāru pakalpojumus, tostarp atsauksmju tālruni, sūdzību pieņemšanu un klientu atbalstu.

Uzzini vairāk: www.sonido.lv
📧
i
📞 +371 66047240

SIA “FREE RIGA” – telpu noma jaunajā ēku projektā

FREE RIGA piedāvā telpas topošajā Dzīves kvalitātes dizaina institūtā VISKAĻI, kur ir aktīva radošā kopiena, ilgtermiņa sociālie un vides mērķi, tiek veicināta aprites ekonomikas pieeja uzņēmējdarbībā, kultūras pieejamība un apkaimju iesaiste! VISKAĻOS pieejamas gaišas, lielu logu telpas birojiem, studijām, darbnīcām, nelielai ražošanai, noliktavām, kā arī nodarbību, sanāksmju, konferenču, koncertu, nometņu u.c. pasākumu organizēšanai. Ēka ir slēgtā teritorijā ar plašu, zaļu iekšpagalmu un bezmaksas autostāvvietu, Čiekurkalnā, 400 metru attālumāno Ķīšezera krasta, 20 minūšu braucienā no centra. Telpu rezidentiem ir pieejama arī virtuve, slēgta riteņu novietne, Brīvbode bezmaksas mantu un apģērba apmaiņai, remontmateriālu apmaiņas punkts, top Havjera Garsias kafejnīca un tiešās pirkšanas pulciņš, kā arī tiek attīstīti citi rezidentu kopienas projekti!

Aplūko telpas: www.viskali.lv
📧

📞 +371 26088364 (Marta Prēdele)

 

SIA “Dekolserviss”, zīmols “Ornandum” – kvalitatīva trauku apdruka

SIA “Dekolserviss” apdrukā porcelāna, stikla un keramikas izstrādājumus, izgatavo dekolus jeb sietspiedes tehnikā sagatavotus krāsu zīmējumus, kas augstā temperatūrā tiek piededzināti uz jebkura trauka, turklāt to izvēle ir ļoti plaša. Tā ir sagatavot gan servīzi savām mājām, gan dāvanas draugiem vai uzņēmuma darbiniekiem un sadarbības partneriem, kā arī realizēt radošus projektus!

Uzzini vairāk: www.ornandum.lv
📧

📞 +371 26544221

SIA “Stikla māja”, studija “Glass Point” – no suvenīriem līdz vitrāžām

Studija “Glass Point” veic pasūtījumu izpildi no idejas līdz produktam – dāvanas, apbalvojumi, mākslinieciskiem risinājumiem jūsu interjera dizainā, antīkie spoguļi, stikla paneļi, dekoratīvi objekti, dizaina trauki restorāniem, dizaina apgaismojums, vitrāžas un citi stikla dizaina produkti. Studijā ir iespējams realizēt stikla mākslas un dizaina idejas, iegādāties stikla traukus, vāzes, glāzes, dāvanas, rotas un citus izstrādājumus, kā arī uzzināt vairāk par stikla mākslas darbu un produktu radīšanas procesu. Glass Point studija vienmēr ir atvērta jaunai sadarbībai, tāpēc būs priecīgi dzirdēt jūsu idejas un īstenot tās kopā!

Uzzini vairāk: www.glass-point.eu
📧
info@glass-point.eu
📞 +371 20286296

 

APMĀCĪBU UN PRAKSES IESPĒJAS

Biedrība “Pukainis.lv” – prakses iespēja komunikāciju jomā

Biedrība “Pukainis.lv” piedāvā iespēju kļūt par daļu no moderni domājoša un draudzīga kolektīva!
Tiek meklēts praktikants, kurš mīl dzīvniekus (īpaši kaķus un suņus), ir komunikabls un labi saprotas ar citiem, spēj iejusties komandā, lai pārzina latviešu valodu un raksta gramatiski pareizi. Praksi ir iespējams apvienot arī ar mācībām.
Tavos pienākumos ietilps:
• Sagatavot rakstus par aktuālo dzīvnieku, it īpaši kaķu un suņu dzīvi un notikumiem pasaulē;
• Piemeklēt rakstiem atbilstošas bildes, izmantojot unsplash.com piedāvātus resursus;
• Sagatavot reportāžus par visu, kas ir saistīts ar dzīvniekiem, it īpaši kaķiem un suņiem;
• Piedalīties preses relīžu sagatavošanā;
• Sagatavot un publicēt sludinājumus;
• Vadīt ziņu portālu Pukainis.lv lapā.
Interesentus lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz šo e-pasta adresi:

Uzzini vairāk: facebook.com/pukainis.lv
📧 

📞 +371 22346437 (Anastasija)

SIA “Barboleta” – apmācības par attīstošo metodi speciālistiem

Mācies viegli kustībā! SIA “Barboleta” organizē tiešsaistes apmācības speciālistiem un vecākiem par līdzsvara platoformas izmantošanu. Līdzsvara platforma paredzēta kustīgiem bērniem, kuriem zema mācību motivācija vai zemas uzmanības koncentrēšanās spējas
Ir iespēja pieteikties dalībai vienā no divām grupām:
1. grupa metodi apgūs trīs dienas – 7. jūnijā, 11. jūnijā, 14. jūnijā plkst.14:00 -18:00
2. grupai apmācības notiks 9.augustā, 10.augustā un 13.augustā plkst. 9:00 -14:00
Apmācības cena: 249 eiro (līdzsvara platformas izmaksas ir iekļautas cenā).

Reģistrējies apmācībām šeit: ej.uz/barboletametode
📧

📞 +371 29368746

 

PAGĀJUŠIE PIEDĀVĀJUMI

SIA “Visi Var” – sapucējies Saulgriežiem!

Pavisam drīz būs klāt vasaras Saulgriežu laiks, kad mēs vēlamies īpaši rotāties un pucēties! Sociālais uzņēmums “Visi Var” piedāvā īpašu kolekciju svētkiem –  tautiska auduma svārku komplektus mammai un meitai (tiek šūti arī pēc pasūtījuma), tautiska raksta jostas, kā arī pērļotu kroni dāmai – īpaši vienā eksemplārā! Internetveikalā atradīsi arī māla traukus un pretodu sveces – viss nepieciešamais svinībām vienuviet!

Piedāvājumu meklē: www.visivar.lv
📧