Iegādājies dāvanas no sociālajiem uzņēmējiem!

1 decembris, 2023

Šī ir īstā vieta, kur meklēt jēgpilnas dāvanas – esam apkopojuši  mūsu biedru piedāvājumus Ziemassvētku dāvanām – sākot no korporatīvajām dāvanām līdz pat dažādām pieredzēm, kas būs labākā dāvana mīļajiem! Dari labu arī dāvinot atbildīgi!

Atrodi sev piemēroto – piedāvājumu esam tematiski sadalījuši sadaļās: “Svētku sajūtas uzburšanai”, “Pasākumiem”, “Korporatīvās dāvanas uzņēmumiem”, “Dāvanas tuviniekiem”, “Rūpēs par veselību”, “Uzdāvini pieredzi”, “Uzdāvini hobiju”, “Uzdāvini kopābūšanu”, “Ar atbildību pret vidi”, kā arī piedāvājam iespēju dāvanu iegādes vietā izdarīt labo darbu!

Piedāvājumā atradīsi gan tādus produktus kā mājas dekorus, trauku kolekcijas, korporatīvās dāvanas, gan telpu nomu pasākumiem un īpašus piedāvājumus tieši Ziemassvētkiem!

SVĒTKU SAJŪTAS UZBURŠANAI

LABDARĪBAS VEIKALI “TUVU” – vieta labāko dekoru medībām

Labdarības veikali “TUVU” – vieta atradumiem! Pirmssvētku laikā “Tuvu” labdarības veikalu pircējiem ir iespēja iegādāties ne tikai apģērbu, apavus, traukus un sadzīves preces, bet arī dāvanas saviem mīļajiem un sagatavoties svētkiem, nopērkot kādu īpašu dekoru noskaņas radīšanai, kā arī caur šo lietu iegādi radīt svētkus kādai citai ģimenei vai vientuļam cilvēkam, jo visa veikalu peļņa tiek novirzīta labdarības projektiem. Ziemassvētku laikā sagatavosim pārsteigumu trūcīgajām ģimenēm, sagatavojot dāvaniņas. Turpināsies arī citi labdarības projekti – darbs ar trūcīgo ģimeņu vecākiem un jauniešiem, mājokļu atjaunošana krīzes situācijās, nometnes un pasākumi jauniešiem, palīdzība vientuļiem cilvēkiem.

❄️Uzzini vairāk: www.biedribatuvu.lv
📧
Veikala adrese: Pasta iela 51, Jelgava

LABDARĪBAS VEIKALI “OTRĀ ELPA” – viss svētkiem

Ziemassvētki ir brīnumu laiks un “Otrā elpa” labdarības veikali ir īstā vieta, kur meklēt un atrast visdažādākos Ziemassvētku brīnumus, gan ar ko izrotāt eglīti, gan ko nolikt zem eglītes, lai iepriecinātu savus mīļos. Vēl pie mums var atrast gan svinīgākus, gan ikdienas apģērbus un apavus, traukus, grāmatas, rotaļlietas un daudz citas ikdienā tik ļoti noderīgas lietas. Mēs esam par ilgtspējīgu dzīvesveidu un ilgtspējīgām dāvanām.
Sākot ar 2019.gadu, “Otrās elpas” labdarības veikalu tīkla peļņa tiek novirzīta Bērnu slimnīcas fonda un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas orgānu donoru programmai ārkārtas uzkrājumu veidošanai, tādā veidā sniedzot nozīmīgu atbalstu ģimenēm ar bērniem, kuriem nepieciešama orgānu transplantācija ārpus Latvijas. “Otrās elpas” klienti ar katru savu pirkumu un ziedojumu dāvā iespēju bērniem dzīvot!

❄️Uzzini vairāk: www.otraelpa.lv

LABDARĪBAS VEIKALI “HOPEN” – unikālas preces, kuras citur neatradīsiet!

Labdarības veikalā HOPEN ir ļoti laba iespēja izvēlēties Ziemassvētku dāvanas, kādas citur Jūs neatradīsiet! Pie mums Jūs varēsiet atrast svečturus, traukus, vāzes, dizaina priekšmetus, preces bērniem. Mājokļa iekārtošanai piedāvājam mēbeles, gleznas, lampas, tekstilu un mājsaimniecības preces. Veikalā ir plaša apģērbu, apavu un aksesuāru izvēle. Veikalu peļņa tiek ziedota labdarībai. Iepērcies un ziedo!
Labdarības veikali HOPEN: Ogrē, Skolas ielā 18, Rīgā, Jēkabpilī, Viestura ielā 7A, Āgenskalnā, Mazajā Nometņu ielā 32 un Imantā, Kurzemes prospektā 132a.

❄️Uzzini vairāk: www.hopen.lv

STIKLA STUDIJA “GLASS POINT” – izsmalcināti dekori jūsu eglītei!

SIA “Stikla māja” piedāvā iegādāties stikla sniegpārsliņas svētku eglītei. Stikla sniegpārsliņu dizaina autore ir māksliniece Anna Varnese, kurai ir izdevies noķert mirkli un stiklā sastindzināt tieši trauslo, vieglo un gluži kā sniegs – ledaini dzidro sniegpārlsliņu! Sniegpārsliņu komplektā ir 10 sniegpārsliņas, kuras radītas no otrreiz pārstrādāta stikla, proti, stikla fritēm. Tas ir pulverī saberzts stikls no saplīsušām stikla loksnēm, kuras vairs nav izmantojamas kā materiāls produktu radīšanai, tai pat laikā ir ideāls māksliniecisks risinājums veidojot stikla sniegpārsliņas!

❄️Pasūtījumus iespējams veikt, rakstot e-pastu: 📧
Apmeklē studiju klātienē: Pērnavas iela 33, Rīga

ĀGENSKALNA TIRGUS – kas ir Ziemassvētku brīnums?

Kas ir Ziemassvētku brīnums? Meklē un atrodi ik dienu* no 27. novembra līdz 31. decembrim Āgenskalna tirgū! 💫 Tirgus viemēr ir bijusi vieta, kur satikties – ar tirgotājiem, vecvecākiem, kaimiņiem vai vienkārši garāmgājējiem. Tieši tāpēc mēnesī, kad tirgū mutuļos smaržīgi, negaidīti, garšīgi un pārsteidzoši brīnumi visās formās, mēs aicinām tos meklēt kopā un apjaust, ka visvērtīgākais no brīnumiem slēpjas nekur citur kā vien laikā, ko dāvinām viens otram. Uzaiciniet uz randiņu seniorus, vecākus, bērnus vai sen nesatiktus klasesbiedrus un piedzīvojiet Ziemassvētku brīnumus – sadziedāšanos, nesteidzīgas vakariņas, īpašāko dāvānu medības…
*piektdienās-svētdienās īpaši tematiskie tirgi gan iekšā, gan pagalmā; visas nedēļas garumā papildus pastāvīgajiem tirgotājiem īpaši svētku pop-up tirgotāji un kultūras programma.

❄️Uzzini vairāk: www.facebook.com/Atirgus
Tirgus atrodas Nometņu ielā 64, Rīgā

KALNCIEMA KVARTĀLS – Keramikas pop-up

Latvijā top daudzveidīga un īpaša keramika, kuru vislabāk var aplūkot, novērtēt un iegādāties ikgadējā keramikai veltītajā pasākumā. No 9. līdz 30. decembrim Kalnciema kvartāla galerijā notiks jau ceturtais Latvijas laikmetīgās keramikas pop-up tirdziņš, kas vienkopus pulcēs 19 keramikas māksliniekus un zīmolus, kā Laima Ceramics, Sidrabceramics, CIPARNICA Talsi ceramics, Oltes ceramics u.c.
Apvieno svētku baudīšanu un dāvanu meklēšanu ar izstādes apmeklējumu!

❄️Uzzini vairāk: www.facebook.com/Kalnciemaiela
Tirgus atrodas Kalnciema ielā 35, Rīgā

PASĀKUMIEM

BRANKU BRANČOTAVA – viesmīlīga vieta jūsu pasākumiem!

Svētki Tavam darba kolektīvam.
🌲🎄✨🥂
Vien 39 kilometru no Rīgas Ozolnieku novada Brankās jūs gaida Branku Brančotava. Tā ir vieta jūsu svētkiem un darbam, kas piedāvā 180 m2 plašas, divās daļās sadalītas telpas. Dažādu pasākumu rīkošanai piedāvājam zāli, kas var uzņemt līdz pat 150 cilvēkiem. Mūsu “odziņa” ir stikla sienas, kuras dienas laikā telpām piešķir gaišumu un mājīgumu, bet vakaros rada romantiskas sajūtas. Mēs esam par VISU parūpējušies, Jums atliek vien ierasties! Visa peļņa tiek novirzīta biedrības “Tuvu” organizētajiem labdarības projektiem, par kuriem vairāk var uzzināt ŠEIT.

❄️Uzzini vairāk: www.facebook.com/brankubrancotava
📧
📞 +371 27722552

KORPORATĪVĀS DĀVANAS

SIA SVAIGI.LV – dāvanu grozi no vietējām saimniecībām

Saņemot dāvanu, klēpī iegulst īpašs stāsts. Te apvienots labākais no Latvijas saimnieku produktiem un meistaru darbiem. Aiz katra produkta ir īsts saimnieks! Mūsu pašu! Šogad mūsu dāvanu stāstā ir īpaša vieta arī sapņiem. Mēs sagatavosim dāvanu komplektus atbilstoši katra uzņēmuma vajadzībai, mainot vai papildinot, iesaiņosim dāvanu kastē ar lodziņu, pildīsim ar dekoratīvām skaidām un apsiesim ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Piegādāsim uz biroju vai katram saņēmējam individuāli.

❄️ Meklē komplektus ŠEIT.
📧
📞 +371 24335225

ORNANDUM – trauku apdruka un ilgtspējīgi prezentreklāmas priekšmeti

“Ornandum”  aicina uzņēmumus veicināt sava zīmola atpazīstamību, piesaistīt jaunus klientus un stiprināt darbinieku lojalitāti ar ilgstpējīgiem prezentreklāmas priekšmetiem un apdrukātiem traukiem, kam ir pievienotā vērtība – kvalitatīva apdruka ar īpaši Jums veidotu dizainu.

❄️Vairāk informācijas: www.ornandum.lv
📧
📞+371 28641536

SIA VISI VAR – sociāli mazāk aizsargāto grupu darināti rokdarbi

Labdarības veikals “Visi Var” ir biedrības “Cerību spārni” dibināts sociālais uzņēmums, lai veicinātu personu ar invaliditāti, viņu tuvinieku un sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātību. Katra lieta ko radām, tiek izgatavota ar lielu rūpību, tajā ieliekot patiesu mīlestību un milzu pateicību, par iespēju strādāt un pavadīt laiku jēgpilni. Tāpēc iegādājoties mūsu produktus Jūs patiesi atbalstāt kāda neparasta cilvēka sapni par neatkarīgu dzīvi.
Mūsu veikalā Jūs atradīsiet skaistas un noderīgas lietas gan ikdienai, gan svētkiem sev vai saviem mīļajiem. Šūšanas pakalpojumā tiek radīti skaisti un kvalitatīvi apģērbi,pieaugušajiem un bērniem, kā arī dažādi tekstilizstrādājumi mājai. Keramikas darbnīcās cilvēki rada skaistas formas un dizaina traukus. Sveču darbnīcās katrā svecē tiek ielieta mīlestība, kas silda tiklīdz tiek iedegta svecīte. Jaunums un lepnums ir kokapstrāde, kur mūsu puiši katru radīto lietu izlolo, lai tā būtu kvalitatīva un noderīga. Iespējams siltākās vilnas zeķes arī atradīsiet mūsu veikalā, jo katrā valdziņā ir ieadīta pateicība. Un vēl, un vēl!

❄️Iegādājies rokdarbus: visivar.lv  vai klātienē:
Institūta ielā 5a, Siguldā.

 

DĀVANAS TUVINIEKIEM

IMANTA ZIEDOŅA FONDS VIEGLI – grāmatas, mūzikas ieraksti un suvenīri

Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” e-veikalā ērti, ātri un parocīgi var iegādāties fonda izdotās grāmatas, mūzikas ierakstus un suvenīrus. Tā kā fonds “Viegli” ir kultūras NVO, iegādājoties jebko fonda e-veikalā, ikviens atbalsta Ziedoņa muzeja un bibliotēkas, “Ziedoņa klases” un “Kartupeļu Lauka Radio” darbību un projektu īstenošanu.

❄️Iegādājies e-veikalā: fondsviegli.lv

SIA TIPTIP.LV – senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām darinātas lietas

Vairāk kā 1400 Latvijas senioru un cilvēku ar invaliditāti radīti amatniecības darbi – adījumi, tamborējumi, ādas un klūgu izstrādājumi, sveces, rotas, dekori, segas, gleznas, izšuvumi, Lielvārdes jostas, trauki, finiera kārbiņas un daudz kas cits – kopumā vairāk kā 70 dažādu autoru darbi. Priecājamies par katru individuālu pirkumu un apkalpojam arī korporatīvus pasūtījumus!

❄️Iegādājies rokdarbus: tiptip.lv 

SOS BĒRNU CIEMATI – nosūti kartīti un atbalsti SOS bērnu ciematu!

Ar roku rakstīti apsveikumi ir īpaši. Šogad vēl vairāk kā iepriekš tos novērtēs gan radi un draugi, gan sadarbības partneri. Vēl var paspēt iegādāties, uzrakstīt un nosūtīt mīļus sveicienu! Aicinām apskatīt skaistās Ziemassvētku kartītes, ko radījuši SOS bērnu ciematu ģimeņu bērni un mūsu draugi – mākslinieki.

❄️Iegādājies kartītes: sosbernuciemati.lv.

SIA DESIGN ELEVATOR – krāsojamie plakāti

Unikāla dāvana, kas apvieno radošumu, ilgtspēju un sociālo ietekmi.

Esam ģimenes uzņēmums no Cēsīm, kas izdod lielizmēra krāsojamos plakātus.Mums rūp gan mūsu, gan jūsu bērnu nākotne, kā arī iekļaujoša sabiedrība, tāpēc radām produktus, kas rada pārmaiņas ilgtermiņā.

🌱 Ilgtspēja: Plakāti ir 100% bioloģiski noārdāmi, tādējādi atbalstot vides ilgtspējību.
🤝 Sociālā ietekme: 10% no mūsu ienākumiem tiek novirzīti pilsoniskās iniciatīvas projektiem Ukrainā, tādējādi sniedzot atbalstu un radot pārmaiņas jomās, kur tas visvairāk nepieciešams.
♿ Iekļaušana: Daļu no mūsu ražošanas procesa (iepakošanu) uzticam cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem dienas centrā Pērle, Cēsīs.
🎨 Mākslinieku radīts: Mūsu plakātus ilustrē gan Latvijas, gan Ukrainas mākslinieki, tiem ir mākslas darba vērtība pašiem par sevi.
🇱🇻Plakāti ir ražoti Latvijā
Izmanto atlaides kodu: ZIEMA un saņem 20% atlaidi iepakotu krāsojamo plakātu iegādei www.kanoeditions.com Atlaides kods kombinējas ar atlaides kodu bezmaksas piegādei Baltijā: BALTICWAY, kas ir spēkā pirkumiem virs 12.00 eiro.

❄️Pasūti savu plakātu: www.kanoeditions.com
Ievadot kodu ZIEMA, saņem 20% atlaidi pirkumiem, kas veikti līdz 31.12.2023.!

SIA TYPICAL LATVIAN – viss vēstuļu rakstīšanai

Vai Tu satiecies ar savējiem īstās vēstulēs?
Lai arī ar roku rakstītas vēstules ir šī laika brīnums, tomēr nekas nav skaistàks par mīļa drauga rokrakstu uz papīra, un atmiņām sajūtām ar kurām tas dalās. Tieši tāpēc, lai arī šī komunikācija izmirst, tomēr nespēju nepiepildīt senu ideju par savu vēstļpapīru tiem kas joprojām satiekās vēstulēs.
Komplektā ir 10 lapas ar zilu spīdumu, kas atgādina ziemā zaigojošo sniegu. Lapas ir drukātas no vienas puses. 5 aploksnes. Vēstuļpapīrs var kalpot par svētku zīmītēm kas papildina dāvanas.
Turpinot tradīciju atbalstīt māksliniekus ar invaliditāti, arī šajā gadā esmu radījusi īpašas Ziemassvētku kartiņas un vēstuļpapīru tiem, kas mīl rakstīt īstus sveicienus.

❄️Iegādājies internetveikalā: www.satiksanasdarbnicas.lv
vai raksti uz: 📧

SIA ES VARU – grāmata visai ģimenei “TU VARI!”

Atbalsti savu bērnu ceļā uz viņa sapņiem – uzdāvini grāmatu, kura iedrošinās atklāt un iepazīt savus talantus un palīdzēs virzīties pretī saviem mērķiem.

TU VARI! ir:

  • 154 krāsainas un iesaistošas lappuses, kurās saturs mainās katru dienu
  • piemērota dažāda vecuma lasītājiem – lielāki bērni un pusaudži var uzdevumus pildīt paši, bērndārzniekiem var palīdzēt vecāki, skolotāji un citi speciālisti var izmantot sociālo zinību un klases audzināšanas stundās, kā arī neformālās izglītības nodarbībās
  • ietverti dažādi uzdevumi, kuri palīdz bērniem izzināt savas intereses, spējas, prasmes, sapņus u.c., kā arī radošas aktivitātes brīvā laika pavadīšanai
  • atbalsts bērna pašapziņas celšanai – metodes, kas veicina veselīgu attieksmi pret kļūdām un iedrošina pārvarēt grūtības

Grāmatas autore ir Andra Strautiņa – uzņēmēja, biznesa uzsācēju mentore un lektore, kura ikdienā strādā ar dažādām auditorijām, palīdzot īstenot biznesa idejas, veikt karjeras izvēles un apgūt dzīvei noderīgas prasmes. Viņas pieeja balstās līdzjūtības pret sevi praksē, kas palīdz pārvarēt iekšējā kritiķa balsi un veicina labvēlīgu attieksmi pašam pret sevi.

❄️Iegādājies grāmatu: www.esvaru.lv
📧
hello@esvaru.lv

SIA ENGINEERING FOR CHILDREN – grāmatas bērniem

Grāmatu autore Kristīne Jacino ir pārtikas inženierzinātņu doktore ar daudzu gadu darba pieredzi pārtikas ražošanā. Autore ir zīmola “Profesore Jacino” radītāja, izveidojusi uzņēmumu “Engineering for children” un tā ietvaros veido un attīsta daudzveidīgus, interaktīvus un izklaidējošus izglītības projektus bērniem.
Lieliska dāvan bērniem būs “Profesores Jadino” grāmatas:
🎄“Kur rodas piens?” soli pa solim atklāts piena ceļš no gotiņas līdz mūsu virtuvei,
🎄 “Kur rodas rudzu maize?” kā no labības lauka līdz mūsu virtuvei nonāk rudzu maize,
🎄”Kur rodas cīsiņi un desas?” stāsta, kā līdz mūsu virtuvei nonāk cīsiņi un desas.

❄️Iegādājies grāmatas: www.professorjacino.com
📧
 

SIA 4 VĒJI – individuāli izgatavotas ziepītes

Sociālā uzņēmuma “4 vēji” ziepes ir radītas, atbalstot cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību. Tās pieejamas dažādās formās un krāsās, un visām izmantotas tikai dabīgas piedevas. Ziepes tiek veidotas ar rokām, un katrā gabaliņā mēs ieliekam savu mīlestību un meistarību. Saistībā ar roku darba ražošanas īpatnībām ziepju svars tiek norādīts aptuveni, jo ziepju formas pieejamas dažādās variācijās.

❄️Iegādājies, rakstot ziņu Facebook: facebook.com/socialais.uznemums.4veji
Uzzini vairāk: www.4veji.lv
📞+371 29345720

DEVIŅI PĒRKONI – latviešu radīti dizaini

Deviņi pērkoni piedāvā mūsdienīgus apģērbus un aksesuārus – latviešu amatnieku radītus darbus. Iepērkoties pie mums, jūs atbalstāt šo dizainu autorus un Latvijas mazos ražotājus. Palīdzēsim jums atrast savu pircēju un pircējiem palīdzēsim atrast mūsu amatnieku lieliskos ražojumus!

❄️Iegādājies: www.9perkoni.lv
📞
+371 28810509

RŪPĒS PAR VESELĪBU

SIA PRINTART – stāju koriģējošs T-krekls

Parūpējies par sevi un tuviniekiem, iegādājies Correcty stāju koriģējošo t-kreklu, kas dāvās pārliecību un palīdzēs cīņā ar sliktu stāju! Correcty kreklā ir iestrādāta speciāla koriģējošā shēma, kas brīdī, kad cilvēks noliec plecus uz priekšu, kā atspere saraujas atpakaļ spēcīgāk kā citās vietās un atgādina, ka jātur pleci taisni.  Correcty ir pasīva muguras vingrināšana, jo tikai muskuļi stripināšana veido pareizo stāju! Correcty palīdzēs trenēt muguras muskuļu atmiņu, novērst sāpes, saspringumu un nepareizas mugurkaula pozas, kā arī atvieglo elpošanu.

❄️Uzzini vairāk un iegādājies: www.correcty.eu

SIA DZĪVĪBAS POGA – rūpes par senioriem

Dzīvības poga ir attālās brīdināšanas sistēma, kas nodrošina pastāvīgu saikni ar saviem mīļajiem neparedzētās situācijās, kad var būt nepieciešama medicīniskā palīdzība. Dzīvības poga nodrošina kvalificēta personāla rūpes ārkārtas gadījumā, piemēram, kad tuvinieks guvis traumu vai nevar pastāvīgi izsaukt palīdzību. Dzīvības poga pieejama aproces vai kulona veidā, tādēļ atšķirībā no telefona, vienmēr ir tuvumā.

❄️Iegādājies dzīvības pogu: dzivibaspoga.lv/pasutit
📧
📞+371 20666444

SIA TERAPIJAS CENTRS “SKAŅAS UN MŪZIKA” – dāvini labsajūtu!

DĀVINI LABSAJŪTU – dāvini no sirds! Uzdāvini saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem labas sajūtas un patīkamas emocijas – relaksējošu pieredzi, iekšēju mieru un atpūtu.
Mūzikas terapija
Vibroakustiskā terapija
Silto graudu terapija
Vizuāli plastiskās mākslas terapija
Smilšu spēles terapija u.c.
… vai varbūt psihologa vai cita speciālista individuālā konsultācija?
Izvēlies jebkuru procedūru/pakalpojumu no terapijas centra klāsta bērnam vai pieaugušajam, grupā vai individuāli.

❄️Uzzini vairāk: www.skanasunmuzika.lv
📞+371 20025145, +371 26489329

LIBERATED – siltumizturīgi lietusmēteļi

Daudziem ziemas prieki ir vieni no mīļākajiem gadā, taču cilvēkiem ar kustību traucējumiem šis laiks ir pilns izaicinājumu – netīrītas un neizbraucamas gājēju ietves, dubļaini riteņkrēslu riteņi, slapjais sniegs.. brrr..
Biedrība “Gaismas Laiva” izstrādā tādus lietusmēteļus, kas ir praktiski, mitrumizturīgi un vissezonāli, kas piemēroti arī valkāšanai ziemas apstākļos. Lietusmētelis bez piedurknēm ir ērti plīvojošs un neķeras riteņos, turklāt tam ir arī atstarojoši dizaina elementi, kas pasargā krēslainajā laikā, padarot redzamāku uz ceļa.

Esi drošs un mitruma pasargāts, lai rullētu uz priekšu mērķtiecīgi! 🎯

🤝 Atbalsti mūs, ziedojot, lai dāvinātu komplektu tam, kuram tas visvairāk nepieciešams! Ja esi uzņēmums, organizācija vai biedrība, sazinies ar mums un iegādājies saviem cilvēkiem ar kustību traucējumiem mūsu produktus, lai atvieglotu ikdienu un rūpētos par drošību ārvidē, pārvietojoties riteņkrēslā!

❄️Veic pasūtījumu, rakstot ziņu:
Uzzini vairāk: gaismaslaiva.com | www.gl-development.lv

LAIMES BĻODA – nodarbības siltajos graudos

Attīstošas nodarbības siltos graudos, kuru mērķis mazināt stresu bērniem un jauniešiem. Tas ir kopīgs izzinošs pakalpojums ģimenei. Vecāku anketu rezultāti, Daugavpils universitātē veikts zinātnisks pētījums un mūsu pieredze liecina, ka pēc nodarbībām, pilnveidojas runas spējas, uzlabojas miegs un tā kvalitāte, mazinās muskuļu sasprindzinājums, trauksme, uzlabojas spējas adaptēties, sadarboties, saprast un regulēt emocijas. Piedāvājam arī: Mobilo pakalpojumu klienta atrašanās vietā; Laimes bļodas īre vai iegāde; Speciālistu apmācības; Konsultācijas vecākiem; Sarunas ar vecākiem; Piedāvājam Dāvanu kartes nodarbībām siltajos graudos Ziemassvētku dāvanām.

❄️Uzzini vairāk: www.laimesbloda.lv
📧

📞
+371 28374952

UZDĀVINI PIEREDZI!

SIA GLŪDAS MĀJ-SKOLA – radošās darbnīcas bērniem

Nu jau par tradīciju kļuvušas Ziemassvētku darbnīcas bērniem un bērnu kolektīviem!
Aicinām bērnus no 5-13 gadiem pievienoties nodarbībās pie mums, kurās uzburt dāvanas saviem mīļajiem baudot pirparkūkas, kakao un sirsnīgu darbošanos Ziemassvētku noskaņās. Piedāvājam arī izbraukuma nodarbību dienu vai konkrētu nodarbību pēc Jūsu izvēles. Pašu gatavotajām dāvanām ir augsta pievienotā vērtība, sirds mīļums un vērtība! Piesakies, rakstot ziņu Facebook vai zvanot – 28382308.

❄️Facebook: Glūdas māj-skola
📧
📞 +371 28382308

CCI TORŅAKALNS – gongu meditācija

Kā būtu svētku gaidīšanas laiku veltīt, lai rastu mieru sevī?
Centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns” aicina un gongu meditācijas nodarbībām! Gongs ir tūkstošiem gadu sens un sakrāls meditatīvs instruments, kas jau izsenis izmantots, lai dziedinātu prātu un ķermeni. Iegremdēšanās gongu dziedinošās skaņu vibrācijās palīdz sasniegt dziļu relaksāciju, atbrīvo prāta un priekšstatu kontroli pār mūsu uztveri un ļauj kļūt brīviem no nosprostojumiem fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī.

Ja gongu meditācija nav aktuāla, bet vēlies kādu citur izaugsmi veicinošu pieredzi, centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns”  tagad piedāvā arī dāvanu kartes! Centra telpās notiek semināri un nodarbības, kuru mērķis ir ikkatram palīdzēt sevi labāk iepazīt, iegūt mieru un paļāvību, izaugt un realizēt savu potenciālu.
Dāvanu kartes var iegūt zvanot pa tālruni 25636303 vai rakstot e-pastu uz

❄️Uzzini vairāk: www.izaugt.lv
Pieteikuma anketu atradīsi ŠEIT

SIA DABAS ZIRGI – pastaiga kopā ar zirgu

Kur gan vēl vislabāk pašlaik baudīt piedzīvojumus, ja ne brīvā dabā un svaigā gaisā! SIA Dabas zirgi piedāvā doties jaukā pastaigā pa mežu kopā ar kādu no draudzīgajiem zirgiem! Tev būs iespēja izvēlēties, ar kuru zirgu izstaigāties, samīļot to un pabarot ar burkāniem! Atceries, ka pastaiga notiek, ejot zirgam blakus!

❄️Piedāvājumu meklē: www.dabaszirgi.lv
📧
i

Neredzamā pasaule – interaktīvas ekskursijas tumsā

Vai atceraties, kad pēdējo reizi par kaut ko brīnījāties? Kad pēc jaunas vietas apmeklēšanas to atcerējāties un ieteicāt draugiem, jo pieredze bija pārsteidzoša? Jūs tiekat aicināti apmeklēt ļoti neparastu interaktīvo telpu – Neredzamā pasaule, kuras ekspozīciju nevar redzēt, bet tikai sajust. Gids, kuram gaismas trūkums ir ikdienas sastāvdaļa, palīdzēs izvest cauri visām interaktīvajām telpām un orientēties tumsā. Piedāvā, ne tikai individuālas ekskursijas 90 minūšu garumā, bet arī saliedēšanās pasākumus un korporatīvās apmācības komandām 3 stundu garumā. Neredzamā pasaule – uzdāviniet šo piedzīvojumu saviem draugiem vai kolēģiem!

❄️Uzzini vairāk:www.neredzamapasaule.lv
📧
i

OPERETES TEĀTRIS – izrādes un koncerti

Iepriecini sevi un savus mīļos! Operetes teātra izrāde vai koncerts ir lieliska dāvana, brīnišķīgs koppiedzīvojums svētkos! Prieks piepildīs dvēseli, ielīksmos un pacels Tavu garu!

✨ “Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās” – Latvijā pirmais multimediālais džūkboks (jukebox) mūzikls ar Raimonda Paula visu laiku skaistākajām melodijām. Lomās: Dināra Rudāne, Dainis Skutelis, Jolanta Strikaite, Anastasija Dolgoņenko, Kārlis Rūtentāls, mūziklu aktieri-dziedātāji, dejotāji, instrumentālais ansamblils krāsainā, dinamiskā stāstā par mīlestību un piedošanu. Pirmizrāde trešdien, 20. decembrī, plkst.19.00 VEF Kultūras pilī.
✨ Operetes teātra Jaungada koncertos “La Belle Epoque”. Izcili, skatītāju iemīļoti solisti: operdīva Sonora Vaice, Anta Jankovska no Itālijas, Patrīcija Kozlovska, Guntars Runģis, Nauris Indzeris, dejotāji, Operetes teātra simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā! Svētku prieks, brīnumskaista, dzīvespriecīga un krāšņa Ziemassvētku mūzika, operešu un opermūzika, vienmēr skaistās neapolitāņu dziesmas un spāņu sarsuelas 25. un 28. decembrī VEF kultūras pilī. Biļetes «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā!

Operetes teātris ir nevalstisks profesionālais muzikālais teātris ar daudzveidīgu muzikālā teātra repertuāru: operetes , operas, mūzikli pieaugušiem un bērniem, džezs, izzinošas virtuālās realitātes programmas bērniem un ikgadējie Starptautiskie Operetes festivāli Ikšķilē.

❄️Uzzini vairāk: www.operetesteatris.lv vai www.facebook.com/OperetesTeatris
Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

BRANKU BRANČOTAVA – Latvian voices

LATVIAN VOICES Ziemassvētku koncertprogrammā ‘SNIEGums’.
A cappella grupas Latvian Voices Ziemassvēku programma “Sniegums” ir gan ziemīga vārdu spēle, gan patiess dziedātāju nodoms dāvināt skaistāko muzikālo sniegumu saviem klausītājiem. Šajā programmā satiekas cilvēka balss un telpas akustika bez skaņu pastiprinošām iekārtām – gada tumšākā laika koncertos elektrību nomaina sveces, un gaisma patiešām ieskanas, jo tā saasinātā dzirdes maņa mūziku ļauj saklausīt vēl īpašāk. Latvian Voices sešbalsīgajos akordu salikumos atklāsies gan meditatīvas Adventes himnas, gan rituālistiskas ziemas saulgriežu dziesmas. Tāpat arī neiztikt bez grupas dalībnieku jaunākajiem oriģināldarbiem un, protams, sirsnīgākajām Ziemassvētku melodijām, kamēr aizloga, visticamāk, snigs.
Par gardiem dzērieniem rūpēsies mūsu bārmeņi, bet par izsalkušajiem parūpēsies Branku Brančotavas šefpavārs Andris Liberts. Pasākums norisināsies Branku Brančotavas IEKŠTELPĀS – šoreiz ļausimies dzīvīgai atmosfērai un telpas brīvai interpretācijai. Būs krēslu sēdvietas, dīvāni, atpūtas krēsli, pufi un stāvgaldi. Bārs darbosies visa koncerta garumā.

❄️Uzzini vairāk: www.facebook.com/brankubrancotava
📧
📞 +371 27722552

UZDĀVINI HOBIJU!

LABORATORIUM ZINĀTNES SKOLA – ķīmijas, fizikas un elektronikas nodarbības tiešsaistē

Laboratorium zinātnes skola piedāvā sistemātiskas nodarbības ķīmijā, fizikā un elektronikā bērniem un pusaudžiem:
2.-9. klašu skolēniem ķīmijā un fizikā,
6.-12. klašu skolēniem elektronikā,
10.-12. klašu skolēniem ķīmijā.
Nodarbības laikā skolotājs, izmantojot prezentāciju, izskaidro teorētisko daļu, kā arī rāda un veic eksperimentus kopā ar bērniem. Nodarbības laikā skolēni var redzēt arī citus tiešsaistes grupas dalībniekus, dalīties jau paveiktajā un komunicēt savā starpā. Tā ir īsta stunda ar abpusēju saikni, kā arī gandarījuma sajūtu par paveikto darbu!

❄️Piedāvājumu meklē: zinatnesskola.lv
📧
📞 +371 28804919

SIA BJMK – tavas izaugsmes spārni mūzikā

🎵 Sāc jaunu gadu ar jaunu hobiju!

BJMK sniedz iespēju bērniem un jauniešiem iespēju kvalitatīvi aizpildīt savu brīvo laiku, apgūstot kādu mūzikas instrumentu, un radīt jauniešos interesi un izpratni par mūziku.
Mūziku un instrumentspēli BJMK iespējams apgūt divos veidos:
1) Apmeklējot individuālas nodarbības vai nodarbības nelielās grupās interešu izglītības formātā- šis piedāvājums pieejams interesentiem jebkurā vecumā;
2) Iestājoties BJMK Rokskolā un apgūstot profesionālās ievirzes izglītības programmu paralēli vispārējai izglītībai.

❄️Piedāvājumu meklē: www.bmjk.lv
📧

DEJU SKOLA BENEFICE – deju nodarbības jekburā vecumā

Profesionālās ievirzes deju skola “Benefice” ir izveidojusi savu ligzdiņu, vietu, kur TEV būt pēc skolas, brīvdienās, brīžos, kad gribi dejot, kustēties…..nāc pie mums, tā IR vieta TEV! Tur ir padomāts par Tavu profesionālo izaugsmi skaistās 3 zālēs ar spoguļiem, baleta stangām, akrobātikas inventāru. Tur ir izveidota īpaša ģērbtuve tev, kā arī vieta, kur svinēt svētkus, mācīties vai atpūsties.

❄️Uzzini vairāk: www.benefice.lv
📧

SIA ZVAIGZNĀJA KOMANDA – mūzikas nodarbības bērniem

Uzdāvini bērnam iespēju apgūt mūziku!
Sociālais uzņēmums “Zvaigznāja komanda” piedāvā grupu un individuālās nodarbības – vokālā mākslā, bungu nodarbības, klavieru nodarbības un mūzikas producēšanas apgūšana, izmantojot Ableton, DJ skola un dziesmu kompozīcija!

❄️Meklē piedāvājumu: www.zvaigznajs.lv
📧

 

IZGLĪTĪBAI UN ATBALSTAM

SIA BARBOLETA – līdzsvara platforma mācībām caur kustību

Lieliska un noderīga dāvana Ziemassvētkos!

🎁 Barboleta – viedais līdzvara dēlis bērniem, kas
🎙️uzlabo valodas attīstību,
📚palīdz mācību procesā,
👥uzlabo saziņas prasmes,
🧠trenē atmiņu un uzmanību,
🤾 uzlabo kustību koordināciju,
🏄‍♂️pilnveido līdzsvara spējas.
500+ dažādas mācību un izziņas attīstību veicinošu spēļu.
Atmiņas un uzmanības treniņš bērniem no 3-10 gadiem.
Nac un izmēģini Barboleta. Gaidām Tevi ciemos katru dienu tirdzniecības centra “Stockmann” 3.stāvā!

❄️Iegādājies: www.barboletashop.com
 📧

ATBALSTA UN ATTĪSTĪBAS CENTRS KOPĀ – pakalpojumi iekļaujošā vidē

Atbalsta un attīstības centrs KOPĀ nodrošina pieņemšanu bērniem ar autismu un citiem funkcionāliem traucējumiem. Zem viena jumta tiek apvienoti ABA terapeiti, audiologopēds, lopogēds, speciālais pedagogs, Barboletas metodes speciālists, klīniskais psihologs!

❄️Uzzini vairāk: Facebook
📧
📞 +371 28384829

INTELEKTA ATTĪSTĪBAS CENTRS – nodarbības kognitīvo spēju uzlabošanai

Intelekta attīstības centrs piedāvā zinātniski pārbaudītus risinājumus kognitīvo spēju uzlabošanai kā bērniem, tā pieaugušajiem, izmantojot bioloģiskās atgriezeniskās saites metodi.
Pirms nodarbībām, atkarībā no bērna vai jaunieša vecuma, veicam kognitīvo spēju testus un pārrunas ar vecākiem, lai izstrādātu individuālu treniņu programmu un veicinātu prasmju un spēju attīstību, pildot dažādus uzdevumus. Nodarbību laikā notiek aptuveni 15 dažādu prasmju veicināšana un jaunu iemaņu veidošana. Tās ir bāzes iemaņas, kas noderēs, lai bērns spētu labāk apgūt mācību vielu vai jebkāda tipa jaunas zināšanas.
NODARBĪBĀS:
Lielās un smalkās motorikas vingrinājumi;
Bilaterālie vingrinājumi;
Uzmanības un koncentrēšanās spēju uzdevumi;
Skaitītprasmi vai lasītprasmi veicinoši uzdevumi;
Audiālās un vizuālās uzmanības trenēšana caur spēlēm.

❄️Piesakies nodarbībām: www.intelektacentrs.lv
 📧

UZDĀVINI KOPĀBŪŠANU!

SIA UPESLĪČI ATPŪTAI – piedāvājums “viss iekļauts”

Meklē lielisku vietu atpūtai visai ģimenei?
Upeslīči atpūtai piedāvā atpūtu viesu namā “viss iekļauts”, izmantojot visu viesu namu un tā plašo teritoriju kā vienīgajiem viesiem.
Piedāvājumā ietilpst:
🎁 Iemarinēta gaļa un dārzeņi, kurus pats varēsi pagatavot uz grila vai arī jau sagatavotas vakariņas,
🎁 Mēs Tev sakurināsim pirtiņu un varēsi izmantot mūsu gatavoto skrubi,
🎁 Tavā rīcībā būs arī baļļa, kur piemeklēsim tieši Tev kādu piemērotu ēterisku eļļu, kuru Tu varēsi izmantot savā baļļas rituālā, kā arī, ja gribēsi palutināt savu ķermeni, tad pievienosim baļļai arī rožlapiņas,
🎁 Piedāvājam Tev izbraukt ar kvadracikliem pie nosacījuma, ja būs piemēroti laika apstākļi un trase būs izbraucama,
🎁 No rīta mēs būsim Tev sagatavojuši īpašas brokastis, kuras Tu varēsi baudīt verandā,
🎁 Pēc brokastīm iepazīstināsim Tevi ar alpakām, trušiem un aitiņām, Tu viņas varēsi ne tikai pabarot, bet arī pastaigāties ar alpakām,
🎁 Tāpat Tavā rīcībā visu uzturēšanās laiku būs neliels uzkodu galds, kā arī būs pieejama plaša tējas izlase, kafijas automāts ar īpaši grauzdētu kafiju.

❄️Piedāvājumu meklē: www.upesliciatputai.lv
📧
📞 +371 28117861

SIA SONIDO – uzdāvini sarunu!

Uzdāvini laiku! Viens no veidiem, kā jēgpilni apsveikt sadarbības partnerus un draugus, ir ziedot projektam “Parunāsim”, tādējādi uzdāvinot sarunu kādam, kurš jūtas vientuļš. Zvanītājus uzklausa Sonido darbinieki ar invaliditāti, raisot atklātu sarunu, kas palīdz, dziedē un kliedē vientulību.
Uzdāvini sarunu biedru! Ja pazīsti kādu cilvēku, kurš ikdienā ilgojas pēc sarunas, tomēr pats kādu iemeslu pēc nevēlas zvanīt uz līniju “Parunāsim” – mēs varam piezvanīt viņam paši. Tev tikai jāizvēlas piemērotākais laiks un sarunas tēmu, kas visvairāk iepriecinās šo cilvēku.

❄️Ziedojumu iespējams veikt Mobilly platformā
Pakalpojumus dāvanu kartes vari pasūtīt, rakstot uz: 📧

SIA CENTRS SEVII – laiks kopā ar emocionālās inteliģences spēļu grāmatām

Aicinām uzdāvināt svētkos pašu dārgāko, kas cilvēkam ir – LAIKU KOPĀ. Savam bērnam, sev, ģimenei un draugiem, 45 spēles kā metodes apkopotas vienā lieliskā grāmatā “esi/ SPĒLES maziem un lieliem”. Lai tumšie vakari kļūst smieklu, emociju, labu domu un darbu pilni. Lai ģimeni saliedē, attīsta apzinātību, empātiju, komunikāciju un mērķtiecību. Grāmata viegli un brīvi attīsta emocionālo, sociālo inteliģenci – pašapziņu, līdzjūtību, prasmi uzklausīt otru cilvēku, atrisināt konfliktus un strādāt kolektīvā.
Šogad internetveikala plauktus papildinājušas arī citas grāmatas:
🔔 esi/ PAŠREGULĀCIJA – iepazīstu un vadu sevi
🔔 esi/ emociju spēles – ko darīt ar grūtajām emocijām?
🔔 esi/ emocionāli un sociāli inteliģents
🔔 esi/ IEDVESMA

❄️Iegādājies grāmatas: www.esicentrs.lv
📧

AR ATBILDĪBU PRET VIDI

SIA STIKLA MĀJA – pudeļu griešanas komplekts

Lieliska iespēja svētkos pārsteigt savējos ar dizaina risinājumiem, kas radīti otrreiz pārstrādājot stikla pudeles! Stikla pudeļu griešanas komplekts ir gatavs darbam. Glass Point studija ir parūpējusies par visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, kā arī sagatavotiem video padomiem, lai jums izdodas stikla vāzes, glāzes, svečturi vai lampas. Radošās darbības rezultātā taps pašu rokām gatavotas Ziemassvētku dāvanas, interjera risinājumi un pārsteigumi draugiem.

❄️Uzzini vairāk: 📧

SIA 0 DESIGN – pārstrādāts papīrs un interjera priekšmeti

Mēs, 0 design, uzskatām, ka ilgtspējīgs dizains ir stāsts par vienkāršību un ilgtermiņa ērtībām. Tomēr Jums joprojām ir brīvība izvēlēties izcilu gaumi. Jums joprojām ir brīvība izvēlēties sevi. Iegādājies dizaina lietas, kas radītas ar rūpēm pret vidi, izmantojot pārstrādātu papīru – sūti vēstules uz gaumīga, pārstrādāta papīra vai atdzīvini savu interjeru ar lampu abažūriem!

❄️Piedāvājumu meklē: www.0design.lv

SIA MANS PELDKOSTĪMS – peldkostīmi no pārstrādāta auduma

Zīmols SWIMBE labo un šuj visa vieda teksiltizstrādājumus, izmantojot unikālus audumus, kas ir radīti Itālijā no veciem zvejas tīkliem, paklājiem, PET pudelēm un citiem plastmasas atkritumiem. SWIMBE piedāvā iespēju ikvienam pasūtīt savu sapņu peldkostīmu – jebkādā krāsā, dizainā, modelī un izmērā! Peldkostīms, kurš radīts tieši Tavam augumam, Tavai gaumei un sajūtām – unikāls un neatkārtojams! Mēs ticam, ka katrs cilvēks ir unikāls un tiecas piepildīt savu dzīvi ar sev īpašiem notikumiem, pieredzēm, krāsām un noskaņām. Dažādība ir pasaules īpašā vērtība.

❄️Veic pasūtījumu:www.swimbe.lv
📧

📞
+371 28808440

IZDARI SIRDS DARBU!

MENTOR LATVIA – dāvini iespēju būt līdzās!

Īsteno savu Ziemassvētku labdarības projektu! Aicinām uzņēmumus un privātpersonas atbalstīt mazāk aizsargātus jauniešus Ziemassvētkos.
Atbalstot mūsu īstenoto programmu, jūs dāvāsiet iespēju jaunietim saņemt individuālu mentora atbalstu vesela gada garumā. Šis atbalsts ir patiesi nozīmīgs ikvienam jaunietim mentorprogrammā, un tā ieguvums ir ilgtermiņā.
Atbalstīt mentorprogrammu, iespējams, ziedošanas platformā #MentorLatvia mājaslapā.

❄️Uzzini vairāk: www.mentor.lv

HOSPISS LV – atbalsts nedziedināmi slimiem pacientiem

Smagu, nedziedināmu slimību nevienam nav vēlēšanās sev ieplānot. Tas notiek pēkšņi un mēs paļaujamies uz sistēmu, uz pirmsnāves aprūpi. Realitātē – nonāc mājās bez pienācīgas aprūpes, cerībā uz līdzcilvēkiem, ja tev tādi ir.
Ir zināms priekšstats – mēs katrs gribētu nomirt mājās. Savā gultā. 🛏
Bet, vai tiešām? Savā mīļajā gultā, bez iespējas patstāvīgi piepacelt galvgali, ieraudzīt logu?
Speciāla aprūpes gulta ar noņemamām maliņām, uz ritenīšiem, ar pulti un īpašu pretizgulējumu matraci ir NEATSVERAMS palīglīdzeklis guļoša pacienta aprūpē, kas diemžēl pieejams ne visiem.
Vēlamies savākt ziedojumus šādām gultām un matračiem, lai tās mirstoši cilvēki, varētu saņemt bez maksas, nezaudējot tās Brīvības, kas palikušas dzīves izskaņā!
Mēs katrs varam darīt darbus iestājoties par sapni brīvi (no)dzīvot Latvijā!

❄️Atbalsta iespējas meklē šeit: www.hospiss.lv
Uzzini vairāk: Facebook

CAT CARE COMMUNITY – palīdzi kaķiem atrast mājas!

Biedrība palīdz bez mājām palikušiem kaķiem atrast pastāvīgas mājas. Biedrība nodrošina kaķiem pagaidu mājas vai ārstēšanu klīnikā un aktīvi meklē tiem jaunus saimniekus. Tu vari palīdzēt, zvanot uz ziedojumu tālruni vai iegādājoties apģērbu ar dzīvnieku tematiku, kur visa iegūtā peļnā tiek novirzīta sociālo mēŗku sasniegšanai: www.pukainis.store.

❄️Atbalsta iespējas meklē šeit: www.catcarecommunity.com
Uzzini vairāk: Facebook

LABDARĪBAS FONDS SOFI – palīdzi īstenot labdarības projektus!

Labdarības fonds Sofi tika izveidots 2020. gadā un sniedz savu pienesumu plašākas sabiedrības labklājības uzlabošanai.
Fonds atbalsta dzīvnieku patversmes un veicina to labturību, īsteno projektus bērnu veselības uzlabošanai un izglītības veicināšanai, atbalsta sociāli maznodrošinātas grupas un veicina vides sakārtošanu, uzlabojot apstākļus gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

❄️Atbalsta iespējas meklē šeit: www.sofifonds.lv
Uzzini vairāk: Facebook