Aicina uz iedvesmas pēcpusdienu “Vai tev vajag savu podkāstu? Aktuālās komunikācijas tendences.”

13 februāris, 2024

Kā un ko pateikt laikā, kad valda informācijas pārbagātība, runā visi, daudz un visās malās (par sociālajiem tīkliem nemaz nerunājot). Varbūt ieturēt klusumu un neteikt neko? Šķiet, ka tas nebūs risinājums, ja runa ir par biznesu, piedāvājumiem un citu noderīgu informāciju, ko vēlies darīt zināmu plašākai publikai.
Varbūt tev vajag savu podkāstu?

Lai rastu atbildi uz šo jautājumu, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija 6. martā ielūdz ikvienu interesentu uz ieteikumu, iedvesmas un pieredzes stāstu pēcpusdienu “Vai tev vajag savu podkāstu? Aktuālās komunikācijas tendences”.
Komunikācijas eksperte Olga Kazaka pastāstīs par podkāstu veidošanas pamatprincipiem, dalīsies praktiskos
ieteikumos, kā arī iepazīstinās ar citām šī brīža aktuālākajām komunikācijas tendencēm, ko vērts izmantot
biznesa komunikācijā.

Pasākuma otro daļu veidojam pēc teiciena “Gudrs cilvēks mācās no citu kļūdām, muļķis – tikai no savējām” principa. 🙂 Savā pieredzē par podkāsta veidošanu, izaicinājumiem, pieļautajām kļūdām un sasniegumiem dalīsies divas sociālās uzņēmējas – “Dabas Zirgi” vadītāja Līga Broduža un “Zvaigznājs” vadītāja Agnese Rakovska, kā arī Latvijā populārā podkāsta “Pa kluso” autore Laura Grēviņa.

🎙️ PROGRAMMA 🎙️
* 14.30 – 15.00 Ierašanās, reģistrācija, kafija & tēja
* 15.00 – 15.05 Pasākuma atklāšana
* 15.05 – 16.00 Podkāstu veidošanas pamatprincipi, plusi un mīnusi, praktiski ieteikumi, aktuālās komunikācijas tendences / Olga Kazaka, komunikācijas aģentūras “Olsen+Partners” līdzīpašniece un vadītāja, Latvijas Universitātes docente
Pieredzes stāsti un aizkulises. Kā top podkāsti?
*16.00 – 16.20 “Zirgs runā” / Līga Broduža, sociālā uzņēmuma “Dabas Zirgi” vadītāja
*16.20 – 16.40 “Klastertōks” / Agnese Rakovska, sociālā uzņēmuma “Zvaigznājs” vadītāja
*16.40 – 17.00 “Pa kluso” / Laura Grēviņa, podkāsta veidotāja

🎈 PAPILDU BONUSS Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja aplūkot starptautisko sociālās uzņēmējdarbības foto izstādi “Snowball Effect”.
🆓 Ieeja bez maksas.
❗ Vietu skaits ierobežots.
👉 Lai pieteiktu dalību pasākumā, līdz 4. martam jāaizpilda pieteikuma anketa: https://ej.uz/podkāsts
ℹ Pasākums ir daļa no Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas īstenotā Erasmus+ projekta “Podcasting – based social impact learning environment”.