Skatuve “Sociālo uzņēmēju Zvaigznājs” sarunu festivālā LAMPA

16 maijs, 2023

9. un 10.jūnijā aicinām doties uz Cēsīm, kur norisināsies devītais Sarunu festivāls LAMPA, pirmo reizi sociālajai uzņēmējdarbībai veltot divu dienu skatuvi “Sociālo uzņēmēju Zvaigznājs”!

Skatuve “Sociālo uzņēmēju Zvaigznājs” piedāvā daudzveidīgu un aizraujošu programmu ar vairāk kā 10 dažādiem pasākumiem visa festivāla garumā, kuri iedvesmos, informēs un sniegs praktiskas zināšanas ne tikai par sociālo uzņēmēju ikdienu, bet fokusēsies uz 3 galvenajām tēmām – sociālā uzņēmējdarbība, iekļaujoša sabiedrība un inovācijas izglītībā. Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, iesaistot savus biedrus – sociālos uzņēmējus un sociālās uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas – piedāvā iesaistošu platformu diskusijas rosināšanai par sociālo uzņēmēju radītajām pārmaiņām iekļaujošas sabiedrības veicināšanā un izglītības inovāciju veidošanā. Savukārt pasākumu starplaikos ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties sociālā uzņēmuma “Zvaigznāja komanda” radošajās un muzikālajās aktivitātes, pieredzot radošās platformas Zvaigznāja kubs* darbību!

Aicinām ieskatīties skatuves “Sociālo uzņēmēju Zvaigznājs” programmā un apmeklēt sev interesējošos pasākumus:

 

“Zvaigznāja kubs” ir sociālā uzņēmuma “Zvaigznājs” radošā platforma, kas visas dienas garumā dos iespēju ikkatram izmēģināt savu talantu – tā ir interesanta, intriģējoša fiziska vieta, kas ļauj iepazīt mūzikas instrumentus, mūzikas rakstīšanas procesu un iedzīvināt savu radošo potenciālu. Ar platformas palīdzību uzņēmums realizē sociālu mērķi, kas ir saistīts ar iespēju nodrošināšanu bērniem un jauniešiem reģionos – 2022.gada vasaras sezonā visas Latvijas teritorijā tika realizēti 23 bezmaksas muzikāli izglītojoši pasākumi.