Palīdzēsim.lv aicina uz rokdarbu radošo darbnīcu!

23 augusts, 2018

25.augustā Kalnciema kvartālā, Sociālās uzņēmējdarbības tirgus laikā, norisināsies rokdarbu radošā darbnīca, kuru organizē Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija un vadīs Palīdzēsim.lv komanda. Darbnīcā būs iespējams izgatavot rotas gan sev, gan ietverot tajās laba vēlējumus, nodot Palīdzēsim.lv labdarības tirdziņiem. Dalība darbnīcā ir bezmaksas, aicināts ikviens interesents.

Kopā ar Palīdzēsim.lv jauniešiem un ģimenēm darbnīcā ikvienam Sociālās uzņēmējdarbības tirgus apmeklētājām būs lieliska iespēja gatavot rotas, un ielikt tajās visu savu radošumu un  sirsnību! Darbnīcā būs iespēja izgatavot rotas gan sev, gan, ietverot tajās laba vēlējumus, nodot Palīdzēsim.lv labdarības tirdziņiem. Darbnīcas laikā dalībnieki uzzinās vairāk arī par Palīdzēsim.lv darbu ladarbības un sociālās uzņēmējdarbības jomās. Ilze Skuja, Palīdzēsim.lv vadītāja  aicina: “Darīsim kopā, jo tā var izdarīt vairāk labu darbu! Rīdziniekiem tā būs arī lieliska iespēja iepazīties ar mūsu jauniešiem un ģimenēm, veicināt sadarbību vai pat jaunas draudzības!”

Radošā darbnīca notiks 25. augustā no plkst. 12.00 līdz 15.00 Kalnciema kvartālā, Kalnciema ielā 35, Rīgā.

Rokdarbu radošā darbnīca ir jau trešā no četrām radošajām darbnīcām Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas projekta “RADI!” ietvaros, kas tiek līdzfinansētas, pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmai. Līdz pat rudenim vairākās Rīgas apkaimēs norisināsies darbnīcas, kurās rīdzinieki varēs iepazīties ar sociālajiem uzņēmumiem un dažādām radošām nodarbēm, apgūstot jaunas prasmes un iemaņas. Projekta mērķis ir popularizēt dažādu sociālo grupu talantus, prasmes un varēšanu, kā arī neformālā gaisotnē sniegt iespēju satikties un iepazīties cilvēkiem, kuri, iespējams, ikdienas gaitās citādi nesastaptos.

Vairāk informācijas par projektu un radošo darbnīcu iespējams uzzināt, rakstot vai zvanot 29452874 (Renāte).