Jēgpilnas dāvanas Ziemassvētkos!

24 novembris, 2019

Šī ir īstā vieta, kur meklēt jēgpilnas dāvanas – esam apkopojuši  mūsu biedru piedāvājumus Ziemassvētku dāvanām – sākot no korporatīvajām dāvanām līdz pat dažādām pieredzēm, kas būs labākā dāvana mīļajiem! Dari labu arī dāvinot atbildīgi!

Atrodi sev piemēroto – piedāvājumu esam tematiski sadalījuši sadaļās “Uzdāvini pieredzi”, “Korporatīvās dāvanas uzņēmumiem”, “Pasākumiem un ballītēm”, “Dāvanas tuviniekiem”, “Kur meklēt dāvanas?” un “Domājot par tuvajiem”.

Piedāvājumā atradīsi gan tādus produktus kā porcelāna šķīvji, dizaina domāšanas komplektu, cepures, korporatīvo dāvanu apkopojumus, pastkartes, ko nosūtīt Ziemassvētkos, apģērbu, sveces, gan arī pieredzes – izjādes ar zirgiem, kafijas garšošanas pieredzi, telpu nomu pasākumiem un  īpašus piedāvājumus tieši ziemassvētkiem!

UZDĀVINI PIEREDZI

Cafe M – telpu noma pasākumiem un dažādas meistarklases

Cafe M piedāvā gan telpu nomu pasākumiem, gan arī dažādas meistarklases:

🥄 Kafijas garšošanas (cupping) meistarklase, 🔥Grauzdēšanas meistarklase, 📖 Kafijas teorija un vēsture, ☕️ Kafijas pagatavošana mājas apstākļos, 🌿 Ievads zero waste dzīvesveidā

Visas meistarklases var notikt 4 valodās : 🇦🇹 – latviski, 🇬🇧 – in english, 🇫🇷 – en français, 🇷🇺 – по русски

Papildus informācijai:
📧 rakstiet uz CAFE M Facebook lapu, vai uz
📞 zvaniet: 26113947

SIA Dabas zirgi – ziemassvētku pasākumi ģimenēm stallī

Ziemassvētku pasākums ģimenēm stallī Dabas zirgi, kur baudīsim ne tikai meža klātesamību, bet arī draudzēsimies ar mūsu mīļajiem zirgiem, dosimies izjādē, iepazīsimies ar zirgu, kurš prot lasīt un skaitīt un kurš labprāt demonstrētas savas prasmes, iesim meža trasi, kur pildīsim uzdevumus, darbosimies darbnīcā, varīsim zupu un/vai cepsim desas uz atklātas uguns, iesim latviešu tradicionālajā Ziemassvētku rotaļās īsta muzikanta pavadījumā Līdz 60 personām vienā pasākumā. Cena: – sākot no 10eur/personai, ja doties arī izjādē; – sākot no 5eur/personai, ja baudi visus citus piedāvātos labumus, izņemot izjādi.

Uzzini vairāk:

Stallis “Dabas zirgi”, “Mežauļi”, Ķekavas novads, Ķekavas pagasts.

Tālr. 29330370, e-pasts: , https://www.facebook.com/dabaszirgi/

 

KORPORATĪVĀS DĀVANAS UZŅĒMUMIEM

BlindArt dāvanu piedāvājuma katalogs

Tuvojas gada beigas, kad tiek svinēti Ziemassvētki un tiek sagaidīts Jaunais gads. Tas ir laiks, kad vēlamies pateikties saviem klientiem, partneriem, darbiniekiem, vai draugiem par kopā būšanu un jaunu virsotņu sasniegšanu. Lai šī pateicība būtu jēgpilna un oriģināla, esam sagatavojuši īpašo dāvanu piedāvājumu, ņemot vērā BlindArt radītās unikālās lietas ar nozīmi, stāstu un pievienoto vērtību. Tās ir citādas dāvanas oriģinālā nozīmē.

BlindArt piedāvājumu skaties šajā saitē

 

Dizaina domāšanas instrumentu komplekts

“Dizaina domāšanas instrumentu komplekts” ir soli-pa-solim metožu kārtis, ar kuru palīdzību uzņēmumi var efektīvi risināt dažādas problēmas inovatīvā veidā, tādējādi uzlabojot procesus un pakalpojumus un centrā izvirzot lietotāju reālās vajadzības. To var izmantot attīstot jaunus produktus vai pakalpojumus, uzlabojot eksistējošus produktus vai pakalpojumus, un arī kā atbalsta instrumentu dažādu problēmu risināšanai.  Dizaina domāšana veicina uz lietotāju vērstas (user-centred) inovācijas, “Dizaina domāšanas instrumentu komplekts” ir praktisks rīks, kas būs noderīgs Jūsu ikdienas darbā un dos iespēju Jūsu sadarbības partneriem uzlūkot Jūsu pārstāvēto uzņēmumu kā tādu, kas aktīvi strādā pie inovāciju ieviešanas. Komplekti pieejami latviešu un angļu valodās.
Kā pasūtīt?    
Tiešsaistē www.designelevator.com, ievadot atlaides kodu : lsua saņem   20% atlaidi (parastā cena: 31€, ievadot atlaides kodu: 25 € )
Lielākiem pasūtījumiem un īpašām vēlmēm (dāvanu iesaiņojumi, personalizēta kastīte, komplektā šokolāde vai mājražotāju našķi, kārts ar novēlējumu u.c.) raksti mums uz: 
Jautājumiem: +37126895225

SVAIGI.LV dāvanu komplektu katalogs

Tāpat kā Jūsu uzņēmumam ir savs stāsts, arī Svaigi.lv produktiem ir savs īpašs stāsts – nācis no visiem Latvijas nostūriem, kopā savīts. Mēs apvienojam labāko no Latvijas saimnieku produktiem un meistaru darbiem. Aiz katra produkta ir īsts saimnieks! Mūsu pašu! Svaigi.lv piedāvājumā ir plašs produktu sortiments – mums ir ar ko pārsteigt Jūsu kolēģus, klientus un sadarbības partnerus. Apskati jau gatavus dāvanu komplektus vai izvēlies Svaigi.lv dāvanu karti īpašiem pirkumiem. Katru piedāvāto produktu iespējams personalizēt, veidojot dāvanu komplektus, izvēloties iepakojuma veidu, izvēloties Jūsu logo uz uzlīmes vai kartītes, pievienot sveiciena kartīti ar Jūsu logo un tekstu.

Ielūkojies Svaigi.lv dāvanu komplektu katalogā – Ziemassvētki 2019.

 

SOS bērnu ciematu labdarības kartītes

Labdarības kartītes ir radījuši bērni un jaunieši, kas dzīvo SOS bērnu ciematos, kā arī mākslinieki, kuri atbalsta mūsu darbu. Jūsu pirkums iepriecinās ne vien kartiņas saņēmēju, bet arī palīdzēs dāvāt mīlestības un drošības sajūtu bērniem, kuri savas jaunās mājas ir raduši SOS audžuģimenēs. Aicinām jau laicīgi padomāt par apsveikumiem sev tuviem cilvēkiem – draugiem, radiem, sadarbības partneriem un iegādāties labdarības ziemassvētku kartītes!

Apmeklē labdarības veikalu šeit: www.sosbernuciemati.lv/lv/labdaribas-veikals

 

PASĀKUMIEM UN BALLĪTĒM

Sociālā uzņēmuma “RB Cafe” gardumi

RB Cafe piedāvā izcilus konditorejas izstrādājumus – smalkmaizītes, kēksiņus, kūciņas, sāļās uzkodas un citus gardumus, kā arī labu kafiju un telpu īri dažādiem pasākumiem. Apkalpojam individuālus pasūtījumus, piedāvājot arī konditorejas izstrādājumu piegādi un kafijas paužu klāšanu. RB Cafe ir īpaša vieta īpašiem cilvēkiem! Te katrai kafijai un katrai smalkmaizītei ir īpaša nozīme. Katrs, kurš šeit strādā un ienāk, kļūst par īpašu cilvēku! RB Cafe ir pirmā kafejnīca Baltijā, kur lielākā daļa personāla ir cilvēki ar invaliditāti. 

Uzzini vairāk: Bruņinieku iela 63, Rīga, Facebook

 

SIA Typical viesību spēle un pastkartes

Pastkaršu viesību spēle- sirsnīgiem un dziļiem draugiem, kas krāj mirkļus un atmiņas. Piemērota tikai spēlēšanai Latvijas robežās, sākot no 4-12 cilvēkiem. Vislabāk spēlēt tai brīdī, kad bikluma nasta no pleciem nomesta un acīs spēlējas vienkāršības/atraisītības dzirksts.

Ja esi no tiem cilvēkiem, kas pa īstam velta otram savu laiku sūtot īstus apsveikumus, tad ir pieejamas arī dažādas pastkartes.

Uzmanību! Tagad ir iespējams arī uzņēmumiem sagādāt sirsnīgus apsveikumus saviem sadarbības partneriem. Laiks ir nauda, un saprotam, ka nav laika ar roku katram rakstīt, tad nu tagad ir iespēja- izvēlies pastkarti no Typical Latvian vai Touch of nature kolekcijas, atsūti skaitu un tekstu kuru vēlies uz tās, un mēs izdrukāsim sveicienus partneriem. Sīkāk sazinoties ar mums

Uzzini vairāk: www.typicalpostcards.eu  www.etsy.com/shop/typicalpostcards

Par kooperatīvo piedāvājumu interesēties rakstot: Pastkartes atsevišķi ir iespējams arī iegādāties: Rīgā, Rātslaukums 1- Senajā klētī; Cēsis, Rīgas iela 25-Pils suvenīros; Lūznavā, Pils ielā 8-Lūznavas muižā

Kaņepes Laikmetīgās Kultūras Centrs –  telpas pasākumiem

Piedāvājam telpu nomu pasākumiem, īpaši pēdējā brīža Ziemassvētku ballēm. Parūpēsimies par telpu iekārtojumu, svētku atmosfēru un cienīgu Ziemassvētku mielastu un siltiem dzērieniem!

Uzzini vairāk: raksti uz:

 

LABORATORIUM.LV – Zinātniskais teātris

Unikāli zinātniskie šovi – tie sajūsmina, paplašina redzesloku, atklāj zinātni pavisam neierastā gaismā un ļauj to iemīlēt. Izprast zinātnes likumus visvienkāršāk ir eksperimentējot. Stundu garajos uzvedumos vadītāji kopā ar skatītājiem interaktīvos eksperimentos izpēta konkrētu ķīmijas vai fizikas tēmu. Mūsu zinātniskie šovi ir saistoši visiem – gan vecākiem, gan vectētiņiem un vecmāmiņām, bet jo īpaši tie ir izglītojoši un noderīgi jebkura vecuma skolēniem.

Pie mums pieejamas arī dāvanu kartes, kuras būtu derīgas gan teātrim, gan parejiem Laboratorium.lv pakalpojumiem: zinātniskas nodarbības Zinātnes skolā, zinātniskas ballītes (bērniem un pieaugušiem).

Uzzini vairāk:  T. 28809300 www.laboratorium.lv
Biļetes: Biļešu serviss kasēs

Operetes teātra Jaungada koncerti Franz Lehár

Svētku sajūtu dzirkstošā pasaule, jaunības azarts un Vīnes operetes šarms – Operetes Jaungada koncertos Franz Lehár. Baudīsim dzīvi un svētku noskaņu paleti ar opereti!

Jauni un talantīgi solisti – Anta Jankovska (soprāns/Itālija), Laura Purena (soprāns), Emīls Kivlenieks (tenors), Nauris Indzeris (baritons) un Operetes orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā. Īpašie viesi – Raimonds Ozols (vijole) un Laimis Rācenājs (vokāls). Programmā populāri Štrausu dinastijas komponistu un jubilāra – slavenā austroungāru komponista Franča Lehāra operešu hiti, kurus prieks dzirdēt atkal no jauna, kā arī šarmanti muzikālie pārsteigumi.

18.decembrī un 28. decembrī plkst. 19:00 VEF Kultūras pilī
29. decembrī plkst. 17:00 Kultūras pilī Ziemeļblāzma

Lai iegādātos biļetes (10 un vairāk) ar 20% atlaidi, rakstiet uz vai
zvaniet 25123143.

Vairāk informācijas:
https://www.operetesfonds.lv/jaungada-koncerti-franz-lehar.html

 

DĀVANAS TUVINIEKIEM

Zīmols “Pērle Rada” – adītas cepures un austas šalles

Radām produktus, kas ir skaisti un praktiski, saudzīgi pret vidi un piestāv piejūras ciematu dzīvesveidam, daļu no ienākumiem novirzot piejūras dzīvesveida popularizēšanai un burāšanas sporta attīstībai.

Cepurīte. Mūsu adīta no Pāces dzijas. Vilnu Pāces fabrika iepērk no vietējiem Latvijas zemniekiem un Igaunijas. Apstrādes process ir maksimāli saudzīgs dzijai, tāpēc dzijas sastāvā ir daudz dabīgā lanolīna.

Krāsainas austas šalles no mīkstas dabīgas dzijas. Pilnas piejūras sapņu siltiem vakariem pie jūras. Krusti krustām saaustas un pilnas ar sāļo piejūras gaisu.

Uzzini vairāk šeit:  Facebook, Etsy: Perleworkshop Instagram: @perlesfoto
Rīgas veikali: M50 un muki.lv
Esam Engurē, ja braucat garām, zvaniet!

 

Puordare – reciklēti dizaina dēlīši

Mums ļoti patīk reciklēt gan audumu, gan koku. Piedāvājam iegādāties dizaina dēlīšus savām vai draugu mājām. Daļa dēlīšu ir reciklēti, bet daļa ir gatavoti ar mērķi ienest jūsu mājā skaistu un siltu vēsmu. Jums ir iespēja pasūtīt arī savu personalizēto dizaina dēlīti.

Uzzini vairāk par Puordari: facebook.com/puordare , instagram.com/puordare

Palīdzēsim.lv rokdarbi

Labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv” šoziem piedāvā iepriecināt sevi un savus mīļos ar jaukiem rokdarbiem, kurus darinājuši mūsu jaunieši, īpašo bērnu mammas un personas ar invaliditāti. Darbiņos ir ielikta vislielākā mīlestība un pacietība, lai Jums sagādātu prieku un svētku noskaņu. Ir iespējams iegādāties smaržīgas sveces, vilnas zeķes, rotaslietas, lavandas maisiņus, krūzītes ar “Palidzēsim.lv” logo, kurš tapis pateicoties bērnu zīmējumiem un citas skaistas lietiņas. Tā būs lieliska dāvana vai papildinājums pašu mājām un atgādinās par labo paveikto darbu!

Uzzini vairāk:

 Rakstot uz e-pasta adresi: vai zvanot +371 28334132. Lai skaisti svētki!

Renewed Look dizaina izstrādājumi

„Renewed Look” – tā ir sapņu piepildīšana, tieksme pēc kaut kā oriģināla un skaista. Katrs cilvēks ir individuāla personība ar savu raksturu, kuram nepieciešami mīlestības stari, lai uzplauktu, un to mēs varam panākt – būt laimīgam un skaistam – ar „Renewed Look” radīto apģērbu, aksesuāru un interjera dizaina izstrādājumiem. Elegance, klasika vai oriģinalitāte – neparasti dizaina risinājumi ir neatņemama sastāvdaļa katrā īpaši radītā kolekcijā. „Renewed Look” dizaina izstrādājumi ir unikāli, jo iziet no sociālās misijas – pārstrādāt tekstilu, veidojot jauno lietu dizainu. Katra detaļa ir izveidota ar rokām un mīlestību –tāpēc Jūs varat uzdrīkstēties sapņot, izcelties citu vidū, īstenot dzīvē vistrakākās idejas. „Renewed Look” – vieglam un gaisam garastāvoklim!

Uzzini vairāk:

www.facebook.com/renewed.look.design/

Sociālā uzņēmuma “Visi Var” piedāvājums

Ziemassvētkus gaidot, piedāvājumā esam sarūpējuši dažādu krāsu un formu sveces, dekorus- čiekurus zelta un sudraba krāsās, ekoloģiskus iekurus kamīnam, krāsnij vai ugunskuram, rakstainus vilnas cimdus, pusvilnas cepures un tuneļšalles ar latviskiem rakstiem ( dažādu krāsu), siltas un modernas kidmohēras transformerjakas, aromātiskās ziepes (liepziedu, piparmētru, apelsīna u.c.) , keramikas svečturus un traukus, pērļotus un ādas aksesuārus, lina galdautus, priekšautus, Ziemassvētku dāvanu maisiņus.

Uzzini vairāk:

Ar piedāvājumu iepazīties un preces iegādāties iespējams:
1) labdarības veikalā“Visi Var” ( adrese: Institūta iela 5a, Siguldā);
2) rakstot “Visi var” Facebook un veicot pārskaitījumu, saņemšana izmantojot pakomāta pakalpojumus.

 

Sonido

Pat viena saruna spēj vairot labos darbus pasaulē! Kļūsti par “Parunāšanas” kultūras vēstnesi un palīdzi veidot sabiedrību atvērtāku un emocionāli laimīgāku ar īpašajiem sociālā projekta “Parunāsim?” suvenīriem. Gan šī kafijas krūze, gan arī citas projekta ietvaros gādātās dāvanas nodrošinās būtisku daļu ziedojuma projekta turpmākai attīstībai, vienlaikus to saņēmējiem sniedzot dāvanu ar pievienotu vērtību.

Uzzzini vairāk: Suvenīrus, kurus iespējams pasūtīt arī ar sava uzņēmuma logo,  iespējams apskatīt un iegādāties Sonido mājaslapā! https://www.sonido.lv/shop/

 

KUR MEKLĒT DĀVANAS?

Otrās Elpas klusā labdarības izsole

Ziemassvētkos vēlamies piedāvāt jums īpašu notikumu – Otrās Elpas kluso labdarības izsoli! Visu gadu esam krājuši sirsnīgu cilvēku ziedotos mākslas un antikvāros priekšmetus un laika posmā no 2. līdz 13.decembrim, piedāvājam tos apskatei un vairāksolīšanai mūsu mājas lapā www.otraelpa.lv un veikalā “Otrā elpa. Marijas”, Marijas ielā 8, Rīgā. Izsolē tiks piedāvāti 100 dažādi vērtīgi kultūrvēsturiski un mākslas priekšmeti, kā arī skaisti un patīkami nieciņi mājīguma veidošanai: gaumīgi trauki, dažādas figūriņas, vērtīgas grāmatas un skaistas gleznas. Šī gada izsoles mērķis ir iegūt finansiālus līdzekļus Otrās Elpas, Bērnu Slimnīcas fonda un Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas orgānu donoru programmai “Dāvā otru dzīvību”. Vairāk par programmu ir iespējams uzzināt šeit: http://www.otraelpa.lv/dava-otru-dzivibu/

Otrās Elpas veikalos vienmēr ir atrodamas pērles, taču mēs esam par pārdomātu izvēli un patēriņu – ja Ziemassvētku dāvanas izvēle sagādā grūtības vai nav pārliecības par to, vai dāvana būs izvēlēta pareizi- kā risinājumu mēs piedāvājam iegādāties Otrās Elpas dāvanu karti, kas sniedz iespēju iepirkties jebkurā no mūsu veikaliem. Seko līdzi mūsu jaunumiem mājaslapā www.otraelpa.lv , Facebook un Instagram kontos. Pievienojies mūsu kustībai #esatbalstuOtroeplu! Siltus, gaišus un sirsnīgus Ziemassvētkus! Jūsu Otrā Elpa.

Uzzini vairāk: www.otraelpa.lv

 

Labdarības veikali “TUVU” – vieta atradumiem! 

Pirmssvētku laikā “Tuvu” labdarības veikalu pircējiem ir iespēja iegādāties ne tikai dāvanas saviem mīļajiem un sagatavoties svētkiem, nopērkot kādu īpašu dekoru noskaņas radīšanai, bet arī, caur šo lietu iegādi radīt svētkus kādai citai ģimenei vai vientuļam cilvēkam, jo visa veikalu peļņa tiek novirzīta labdarības projektiem. Ziemassvētku laikā sagatavosim pārsteigumu trūcīgajām ģimenēm, lai arī viņi varētu baudīt svētku vakariņas. Turpināsies arī citi labdarības projekti – darbs ar trūcīgo ģimeņu vecākiem un jauniešiem; mājokļu atjaunošana krīzes situācijās; nometnes un pasākumi jauniešiem, palīdzība vientuļiem cilvēkiem; u.c.

Uzzini vairāk šeit: www.biedribatuvu.lv facebook/tuvu instagram/biedribatuvu
Labdarības veikali Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 71, Jelgavā, Pasta ielā 51

Labdarības veikali HOPEN

Labdarības veikalā HOPEN ir ļoti laba iespēja izvēlēties Ziemassvētku dāvanas, kādas citur Jūs neatradīsiet! Pie mums Jūs varēsit atrast svečturus, traukus, vāzes, dizaina priekšmetus, preces bērniem. Mājokļa iekārtošanai piedāvājam mēbeles, gleznas, lampas, tekstilu un mājsaimniecības preces. Veikalā ir plaša apģērbu, apavu un aksesuāru izvēle. Gada nogalē ar saviem pirkumiem labdarības veikalos HOPEN Jūs atbalstāt apkures ierīkošanu Kļaviņu ģimenes atjaunotajā mājā Krapē.

Labdarības veikali HOPEN: Ogrē, Skolas ielā 18,

Rīgā, Āgenskalnā, Mazajā Nometņu ielā 32

Imantā, Kurzemes prospektā 132a. www.hopen.lv

Kalnciema kvartāls – desmit Ziemassvētku tirgi izvēlei!

Decembrī Kalnciema kvartāls aicina uz 10 Ziemassvētku tirgiem – katru sestdienu un SVĒTDIENU plkst. 10.00-16.00. Katru nedēļas nogales dienu vairāk nekā 100 Latvijas tirgotāji būs sagatavojuši dāvanas, kuras neatrast lielveikalu plauktos. Turklāt svētkus varēsiet izgaršot arī kopā ar sildošiem Street Food ēdieniem un karstiem dzērieniem. Katru reizi tirgū būs sarūpētas daudzveidīgas bezmaksas nodarbes ģimenēm ar bērniem – “Liels un mazs” grāmatu lasījumi, izrādes un koncerti, baleta priekšnesumi un deju meistarklases, kā arī darbnīcas. Šogad Kalnciema kvartāls sarūpējis ko nebijušu – ekskluzīvu dāvanu ar iespēju doties ciemos pie Latvijas zemniekiem un mājražotājiem! Visi Kalnciema kvartāla dāvanu servisā iekļautie piedāvājumi ir pārbaudīti ilgstošā sadarbībā Kalnciema kvartāla tirgū. Ja dāvanu meklēšana labāk padodas darbadienās, tad iesakam apmeklēt arī Kalnciema kvartāla galeriju, kur katru nedēļu būs kāds cits Ziemassvētku pop-up veikals. Savukārt svētdienās Kalnciema kvartāla komanda piedāvā īsu bezmaksas tūri kvartālā un tirgū latviešu, krievu un angļu valodās.

Uzzini vairāk: Facebook, Instagram, Twitter @kalnciemaiela vai www.kalnciemaiela.lv

DOMĀJOT PAR TUVAJIEM

KK Original Design

Mēs izstrādājam un ražojam kvalitatīvas palīgierīces bērniem ar kustību traucējumiem. Katrs ražotais produkts ir veidots un apstrādāts ar pašu rokām. Mūsu produktiem ir pieejama dažāda krāsu un izmēru izvēle. Ir iespējams pielāgot jebkādu Jūsu izvēlēto krāsu gan uz palīgierīces koka pamatnes gan uz mīkstā spilvena. Kā jau zināms, Ziemassvētki ir dāvanu laiks un arī šogad mums ir dažādi piedāvājumi: No 20. līdz 31. decembrim visai produkcijai ir 25% atlaide. Mums notiek Ziemassvētku KONKURSS, kurā tiks izlozēts viens laimīgais, kurš iegūs īpašumā pašu izvēlētu palīgierīci no mūsu produktu līnijas “Step by Step” produktiem. Izloze notiks 20. decembrī. Tāpat arī mums noris kampaņa “Dāvini kustību prieku”, kurā ļoti aicinām pieteikties ģimenes, kurās aug bērni ar kustību traucējumiem. Ar ziedojumu palīdzību varam sniegt kādam pieteiktajam bērnam ikdienu daudz skaistāku un ērtāku!

Uzzini vairāk KK Original Facebook lapā

Dzīvības poga

Dzīvības poga ir pakalpojums, kas nodrošina pastāvīgu saikni ar saviem mīļajiem neparedzētajās situācijās, kad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība. Dzīvības poga vēlas pasniegt Dāvanu visiem mūsu topošajiem klientiem – 2 bezmaksas mēneši (Tarifu plāns “Aktīvais”), lai izmēģinātu mūsu pakalpojuma ērtības un priekšrocības! Dzīvības poga, tā ir iespēja saņemt palīdzību savlaicīgi!

Akcijas ” Ziemassvētki” nosacījumi:
1. Reģistrējies kā klients līdz Decembra mēneša beigām, aizpildot kontaktformu, vai zvanot: 20666444
2. Samaksā garantijas summu par iekārtu.
*Garantijas summa tiek atgriezta pēc izmēģinājuma perioda (2 mēneši), ja līgums netiek noslēgts.
3. Saņem bez maksas pieslēgumu uz 2 mēnešiem!
Iekārtu daudzums ir ierobežots.

Image result for paliatīvā aprūpe

Paliatīvā aprūpe

 Slimība bieži vien liek pārvērtēt savas dzīves vērtības.   Ļoti svarīgi līdz ar slimību nezaudēt pašapziņu. Brīdī, kad tiek noteikta diagnoze, tā ienes izmaiņas cilvēka Vidē un tajā skaitā viņa ģimenē. Ja slimība ir tik smaga, ka nepieciešama tuvinieka kopšana, grūtākais ir atrast līdzsvaru starp savām un cilvēka vajadzībām.  Ģimenes locekļiem ir risks izdegt – Ja mēs visu laiku uzupurējamies otra labā un aizmirstam par sevi, ir risks ļoti ātri “izdegt”. Svarīgi ir atcerēties to, ka aprūpējot nespējnieku tuvinieki Nedrīkst aizmirst par savu atpūtu un vajadzībām. Rūpes par sevi nav egoisms, bet nepieciešamība, kas vajadzīga, lai tuvinieks varētu labāk parūpēties par nespējnieku.
Šādos gadījumos ir jākļūst atvērtākiem un jāmācās pieņemt palīdzību no citiem cilvēkiem. Jo viss, ko mēs nepazīstam rada bailes un nesaprašanu, kā uz to reaģēt, tāpēc labākais, ko to var darīt cits cilvēks, kas tos pienākumus veiks, kā zinošs profesionālis.

Kontaktējies ar “Paliatīvā aprūpe” pa kontakttālruni: 26497039

CITAS IESPĒJAS

LAIMA LV

www.latvijaradits.lv

Uzrunājam visus cilvēkus ar invaliditāti, viņu tuviniekus, tāpat arī tos, kuri ļoti grib darboties, bet nevar atļauties savu veikumu reklamēt – šobrīd Latvijā Radīts ir iespēja izvietot savu reklāmu BEZ MAKSAS!

Latvija, tāpat kā tās sabiedrība, ir viens veselums. Gan jaunie, gan vecāka gadagājuma ļaudis, gan darba tirgū ļoti aktīvie, gan arī pensijas vecuma cilvēki, kuri ir pelnījuši atpūtu. Nozīmes nav ne fiziskajam spēkam, ne ādas krāsai, ne arī kam citam, kas reizēm šķietami šķeļ sabiedrību. Mēs esam par integrāciju, par iekļaušanu un veiksmīgu iekļaušanos. Par cilvēku nedalīšanu grupās, par to, ka ja vien cilvēks grib – viņš var, ir tikai jādod iespēja! Un mēs vēlamies palīdzēt! Sniegt palīdzīgu roku tiem, kuriem šobrīd iet grūtāk, bet kuri ir aktīvi, dara savu darbiņu, rada skaistas lietas, un vēlas, lai par tām uzzina arī citi.

Interesentus lūgums sazināties rakstot mums uz e-pasta adresi: , zvanot +371 22098198, pastāstot par savu darbību, paveikto un nākotnes iecerēm. Būsim priecīgi sadarboties! Ja tu zini, redzi, sadzirdi kādu, kuram šis varētu būt aktuāli, kādu, kuram iespēja par sevi paziņot plašākai auditorijai varētu mainīt ikdienas dzīvi, nepaliec vienaldzīgs! Kopā mēs varam!

Uzzini vairāk: www.latvijaradits.lv Instagram: @latvijaradits