Aicinām iegādāties jēgpilnas dāvanas Ziemassvētkos!

21 novembris, 2021

 

Šī ir īstā vieta, kur meklēt jēgpilnas dāvanas – esam apkopojuši  mūsu biedru piedāvājumus Ziemassvētku dāvanām – sākot no korporatīvajām dāvanām līdz pat dažādām pieredzēm, kas būs labākā dāvana mīļajiem! Dari labu arī dāvinot atbildīgi!

Atrodi sev piemēroto – piedāvājumu esam tematiski sadalījuši sadaļās: “Svētku sajūtas uzburšanai”, “Pasākumiem”, “Korporatīvās dāvanas uzņēmumiem”, “Dāvanas tuviniekiem”, “Rūpēs par veselību”, “Uzdāvini pieredzi”, “Uzdāvini kopābūšanu”, “Ar atbildību pret vidi”, kā arī piedāvājam iespēju dāvanu iegādes vietā izdarīt labo darbu!

Piedāvājumā atradīsi gan tādus produktus kā mājas dekorus, dizaina domāšanas komplektu,  trauku kolekcijas, korporatīvās dāvanas, gan telpu nomu pasākumiem un  īpašus piedāvājumus tieši Ziemassvētkiem!

SVĒTKU SAJŪTAS UZBURŠANAI

LABDARĪBAS VEIKALI “TUVU” – vieta labāko dekoru medībām

Labdarības veikali “TUVU” – vieta atradumiem! Pirmssvētku laikā “Tuvu” labdarības veikalu pircējiem ir iespēja iegādāties ne tikai apģērbu, apavus, traukus un sadzīves preces, bet arī dāvanas saviem mīļajiem un sagatavoties svētkiem, nopērkot kādu īpašu dekoru noskaņas radīšanai, kā arī caur šo lietu iegādi radīt svētkus kādai citai ģimenei vai vientuļam cilvēkam, jo visa veikalu peļņa tiek novirzīta labdarības projektiem. Ziemassvētku laikā sagatavosim pārsteigumu trūcīgajām ģimenēm, sagatavojot dāvaniņas. Turpināsies arī citi labdarības projekti – darbs ar trūcīgo ģimeņu vecākiem un jauniešiem, mājokļu atjaunošana krīzes situācijās, nometnes un pasākumi jauniešiem, palīdzība vientuļiem cilvēkiem.

❄️Uzzini vairāk: www.biedribatuvu.lv
📧  

LABDARĪBAS VEIKALI “OTRĀ ELPA” – viss svētkiem

“Otrās elpas” veikalos ir iespēja atrast gan dažādus dekorus svētku noskaņas radīšanai, gan jaukas dāvanas saviem mīļajiem ar pievienoto vērtību. Sākot ar 2019.gadu, “Otrās elpas” labdarības veikalu tīkla peļņa tiek novirzīta Bērnu slimnīcas fonda un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas orgānu donoru programmai ārkārtas uzkrājumu veidošanai, tādā veidā sniedzot nozīmīgu atbalstu ģimenēm ar bērniem, kuriem nepieciešama orgānu transplantācija ārpus Latvijas. “Otrās elpas” klienti ar katru savu pirkumu un ziedojumu dāvā iespēju bērniem dzīvot!

❄️Uzzini vairāk: www.otraelpa.lv

LABDARĪBAS VEIKALI “HOPEN” – unikālas preces, kuras citur neatradīsiet!

Labdarības veikalā HOPEN ir ļoti laba iespēja izvēlēties Ziemassvētku dāvanas, kādas citur Jūs neatradīsiet! Pie mums Jūs varēsiet atrast svečturus, traukus, vāzes, dizaina priekšmetus, preces bērniem. Mājokļa iekārtošanai piedāvājam mēbeles, gleznas, lampas, tekstilu un mājsaimniecības preces. Veikalā ir plaša apģērbu, apavu un aksesuāru izvēle. Veikalu peļņa tiek ziedota labdarībai. Iepērcies un ziedo!
Labdarības veikali HOPEN: Ogrē, Skolas ielā 18, Rīgā, Jēkabpilī, Viestura ielā 7A, Āgenskalnā, Mazajā Nometņu ielā 32 un Imantā, Kurzemes prospektā 132a.

❄️Uzzini vairāk: www.hopen.lv

STIKLA STUDIJA “GLASS POINT” – izsmalcināti dekori jūsu eglītei!

SIA “Stikla māja” piedāvā iegādāties stikla sniegpārsliņas svētku eglītei. Stikla sniegpārsliņu dizaina autore ir māksliniece Anna Varnese, kurai ir izdevies noķert mirkli un stiklā sastindzināt tieši trauslo, vieglo un gluži kā sniegs – ledaini dzidro sniegpārlsliņu! Sniegpārsliņu komplektā ir 10 sniegpārsliņas, kuras radītas no otrreiz pārstrādāta stikla, proti, stikla fritēm. Tas ir pulverī saberzts stikls no saplīsušām stikla loksnēm, kuras vairs nav izmantojamas kā materiāls produktu radīšanai, tai pat laikā ir ideāls māksliniecisks risinājums veidojot stikla sniegpārsliņas!

❄️Pasūtījumus iespējams veikt, rakstot e-pastu: 📧

SIA TYPICAL LATVIAN – personalizēti eglīšu rotājumu komplekti

Vai dzīvē piedzīvotos mirkļus glabā ne tikai atmiņās, bet notvertajās fotogrāfijās, kuras šīs atmiņas padara spilgtākas? Kur tu šīs bildes glabā? Foto albumos, kastēs… Ik pa laikam notraus putekļus un pāršķirsti. Mums šķiet, ka Ziemassvētki ir tas laiks, kurā īpaši vajag dalīties atmiņās, gremdēties savas dzīves mirkļu skaistumā. Tāpēc esam sarūpējuši iespēju, tavas fotogrāfijas pārvērst eglīšu rotājumos. Savu eglītes rotājumu komplektu vari papildināt ar “dot art” jeb punktu glezniecības tehnikā radītajiem rotājumiem – katrs no tiem būs unikāls!

❄️Iegādājies internetveikalā: www.typicalpostcards.eu
vai raksti uz: 📧

PASĀKUMIEM

BRANKU BRANČOTAVA – viesmīlīga vieta jūsu pasākumiem!

Vien 39 kilometru no Rīgas Ozolnieku novada Brankās jūs gaida Branku Brančotava. Tā ir vieta jūsu svētkiem un darbam, kas piedāvā 180 m2 plašas, divās daļās sadalītas telpas. Dažādu pasākumu rīkošanai piedāvājam zāli, kas var uzņemt līdz pat 150 cilvēkiem. Mūsu “odziņa” ir stikla sienas, kuras dienas laikā telpām piešķir gaišumu un mājīgumu, bet vakaros rada romantiskas sajūtas. Neatkarīgi no tā, vai šeit rīkosiet kāzas, semināru, darba ballīti, svinēsiet ģimenes svētkus vai vienkārši baudīsiet kopā būšanu, ar savu viesmīlību un unikālo interjeru vēlamies jums sniegt patīkamas emocijas par piedzīvoto! Visa peļņa tiek novirzīta biedrības “Tuvu” organizētajiem labdarības projektiem, par kuriem vairāk var uzzināt ŠEIT.

❄️Uzzini vairāk: www.biedribatuvu.lv
📧  

KORPORATĪVĀS DĀVANAS

SIA SVAIGI.LV – dāvanu grozi no vietējām saimniecībām

Saņemot dāvanu, klēpī iegulst īpašs stāsts. Te apvienots labākais no Latvijas saimnieku produktiem un meistaru darbiem. Aiz katra produkta ir īsts saimnieks! Mūsu pašu! Šogad mūsu dāvanu stāstā ir īpaša vieta arī sapņiem. Sadarbībā ar biedrību Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi, īpašu vietu īpašiem cilvēkiem RB Cafe un Latvijas SOS Bērnu ciematiem, aicinām dāvināt iespēju piepildīt kvēlākās vēlmes par neatkarīgu dzīvi, par dzīvi ģimenē, sapni būt par pilnvērtīgi sabiedrības daļu. Pievienojot dāvanu komplektiem kādu no šo organizāciju produktiem, Jūs veicat ziedojumu šiem projektiem.
Mēs sagatavosim dāvanu komplektus atbilstoši katra uzņēmuma vajadzībai, mainot vai papildinot, iesaiņosim dāvanu kastē ar lodziņu, pildīsim ar dekoratīvām skaidām un apsiesim ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Piegādāsim uz biroju vai katram saņēmējam individuāli.

❄️ Meklē komplektus ŠEIT.
📧
📞 +371 29592575

BLINDART – neredzīgo talantu darināti dizaina priekšmeti

Kad pienāk laiks pateikties saviem klientiem, partneriem, darbiniekiem, vai draugiem par kopā būšanu un jaunu virsotņu sasniegšanu, tad esam pārliecināti, ka šai pateicībai ir jābūt jēgpilnai un oriģinālai. Tieši tāpēc, esam sagatavojuši īpašo davānu piedāvājumu, ņemot vērā BlindArt radītās unikālās lietas ar nozīmi, stāstu un pievienoto vērtību. Tās ir citādās dāvanas, kuras radījuši neredzīgie talanti.

❄️Piedāvājumu meklē ŠEIT.
📧
📞+371 28377770

ORNANDUM – trauku apdruka un ilgtspējīgi prezentreklāmas priekšmeti

“Ornandum”  aicina uzņēmumus veicināt sava zīmola atpazīstamību, piesaistīt jaunus klientus un stiprināt darbinieku lojalitāti ar ilgstpējīgiem prezentreklāmas priekšmetiem un apdrukātiem traukiem, kam ir pievienotā vērtība – kvalitatīva apdruka ar īpaši Jums veidotu dizainu.

❄️Vairāk informācijas www.ornandum.lv
📧
📞+371 28641536

SIA RB CAFE – ar mīlestību gatavoti gardumi

RB Cafe piedāvā izcilus konditorejas izstrādājumus un Ziemassvētku laikā gatavo un skaisti iesaiņo piparkūkas, cepumus un trifeles. Lieliska dāvana gan tuviniekiem, gan kā korporatīvā dāvana. RB Cafe ir īpaša vieta īpašiem cilvēkiem! Te katrai kafijai un katrai smalkmaizītei ir īpaša nozīme. Katrs, kurš šeit strādā un ienāk, kļūst par īpašu cilvēku! RB Cafe ir pirmā kafejnīca Baltijā, kur lielākā daļa personāla ir cilvēki ar invaliditāti. 

❄️Uzzini vairāk: www.facebook.com/RBCafeRiga/
Kafejnīca atrodas Bruņinieku ielā 63, Rīgā

DĀVANAS TUVINIEKIEM

IMANTA ZIEDOŅA FONDS VIEGLI – grāmatas, mūzikas ieraksti un suvenīri

Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” e-veikalā ērti, ātri un parocīgi var iegādāties fonda izdotās grāmatas, mūzikas ierakstus un suvenīrus. Tā kā fonds “Viegli” ir kultūras NVO, iegādājoties jebko fonda e-veikalā, ikviens atbalsta Ziedoņa muzeja un bibliotēkas, “Ziedoņa klases” un “Kartupeļu Lauka Radio” darbību un projektu īstenošanu.

❄️Iegādājies e-veikalā: fondsviegli.lv

SIA CĒSU JAUNĀ PAMATSKOLA un SIA DESIGN ELEVATOR – plānotājs, kurš derēs ikvienam gadam!

Cēsu Jaunā skola sadarbībā ar Design Elevator radījuši ļoti īpašu piezīmju grāmatu/plānotāju, kas noderēs ikvienam, pierakstot, plānojot, atgādinot savus ikdienas darbiņus, plānus un ieceres. Turklāt šis plānotājs nav piesaistīts konkrētam gadam, dienai vai stundai. Sāc to piepildīt ar savām domām un darbiem, kad vien vēlies. Skolas direktors Ivo Rode par radīto produktu saka: “Šis ir visoriģinālākais un pārdomātākais plānotājs pasaulē. Otra tāda nav. Šis plānotājs nekad nenovecos un būs lietojams vienmēr, jo tam nav iedrukāts gads. Tajā ir arī daudz vietas svarīgiem pierakstiem. Vienā no lapām ir spēle “Burtu jūklis”, kādā citā – nedēļas dienas ir japāņu valodā. Jā, pārsteigumu netrūkst.”

❄️Pasūti savu plānotāju: www.jaunaskola.lv un www.designelevator.com

SIA VISI VAR – sociāli mazāk aizsargāto grupu darināti rokdarbi

Sociālā uzņēmuma “Visi Var” darbības mērķis ir personu ar invaliditāti, viņu tuvinieku un sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātības veicināšana. Labdarības veikalā “Visi Var” tiek pārdoti uzņēmumā nodarbināto, sociāli mazaizsargāto cilvēku radītie rokdarbi un labdarības preces. Peļņa tiek ieguldīta labdarības projektu un sociālā atbalsta īstenošanai, jaunu darbavietu radīšanai un nepieciešamā aprīkojuma iegādei.

❄️Iegādājies rokdarbus: visivar.lv  vai klātienē:
Institūta ielā 5a, Siguldā.
Stacijas laukumā 1, Siguldā.

SIA TIPTIP.LV – senioru  un cilvēku ar īpašām vajadzībām darinātas lietas

www.tiptip.lv ir interneta veikals, kurā iespējams iegādāties senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām radītas lietas, uzzināt īsu stāstu par preces autoru un katru pirkumu saņemt iesaiņotu kā dāvanu. Adījumi, ādas un papīra izstrādājumi, gleznas, sveces, tamborējumi, klūgu un finiera veidotas lietas, māla trauki, pērļoti koki, rotaļlietas un rotas lietas – mums ir tas viss un vēl vairāk. Autors pats nosaka preces cenu un pēc pirkuma saņem šo summu savā norēķinu kontā. Priecājamies par katru individuālu pirkumu un sadarbojamies arī ar uzņēmumiem! www.tiptip.lv – tā ir iespēja iegūt sev vai dāvināšanai kādu rūpīgi, ar sirsnību veidotu lietu, vienlaicīgi finansiāli atbalstot kādu sociāli mazāk aizsargātu cilvēku Latvijā.

❄️Iegādājies rokdarbus: tiptip.lv 

SOS BĒRNU CIEMATI – nosūti kartīti un atbalsti SOS bērnu ciematu!

Ar roku rakstīti apsveikumi ir īpaši. Šogad vēl vairāk kā iepriekš tos novērtēs gan radi un draugi, gan sadarbības partneri. Vēl var paspēt iegādāties, uzrakstīt un nosūtīt mīļus sveicienu! Aicinām apskatīt skaistās Ziemassvētku kartītes, ko radījuši SOS bērnu ciematu ģimeņu bērni un mūsu draugi – mākslinieki.

❄️Iegādājies kartītes: sosbernuciemati.lv.

SIA OWA FASHION – lai kājām silti!


Šogad sociālais uzņēmums “OWA” piedāvā ne tikai klasisko apģērbu kolekciju, bet arī siltas vilnas zeķes! Pārsteidz savus mīļos ar vērtīgu dāvanu ziemas drēgnajiem vakariem vai iepriecini ar kādu dzīvespriecīgu krekliņu vai džemperi ar latviešu mākslinieku gleznām!

❄️Owa zeķes vari iegādāties: balticspace.lv
Apģērbu kolekcijas meklē: www.owa.lv vai klātienē T/C Domina veikalā “Baltic space”

PĒRLE RADA – ziemas cepures, šalles un džemperi

Pērle rada piedāvā iegādāties dažādas kolekcijas cepures, šalles un džemperus, ienākumus novirzot jaunajiem burātājiem un viņiem nepieciešajam inventāram, kā arī atbalstam sacensībās. Tieši tādēļ  arī apģērbā redzēsiet jūras vai smilšu toņus, kā arī teju saklausīsiet viļņus un sajutīsiet ūdens šļakatas sev pie kājām. Ziemeļniciskais šarms šeit savienots ar rotaļīgu vieglumu!

❄️Iegādājies internetveikalā: perlerada.com/shop

ĀGENSKALNA TIRGUS – mājražotāju dāvanas

Vai jau esat sākuši domāt par dāvanām? Šogad vietējie amatnieki un dizaineri pievienosies Kalnciema kvartāla tirgus daļai Āgenskalna tirgus! Decembrī viņus tur sastapsiet visās sestdienās un svētdienās.

❄️Papildus tam tirgus gardumus varat pasūtīt internetveikalā: agenskalnatirgus.lv

SIA 4 VĒJI – individuāli izgatavotas ziepītes

SIA “4 vēji” ziepes tapušas, atbalstot cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību. Tās pieejamas dažādās formās un krāsās, un visām izmantotas tikai dabīgas piedevas. Ziepes tiek veidotas ar rokām, un katrā gabaliņā mēs ieliekam savu mīlestību un meistarību. Saistībā ar roku darba ražošanas īpatnībām ziepju svars tiek norādīts aptuveni, jo ziepju formas pieejamas dažādās variācijās.

❄️Iegādājies,rakstot uz “DSPC Laipa” Facebook lapu: facebook.com/dspc.laipa

BIEDRĪBA PUKAINIS.LV – mode, kas glābj dzīvniekus

Pukainis.lv ir labdarības projekts, kura mērķis ir palīdzēt dzīvniekiem patversmē un klaiņojošajiem dzīvniekiem atrast mājas. Internetvietnē aplūkojami mīluļi, kuriem iespējams sniegt palīdzību. Lai šo mērķi sasniegtu, biedrība ir izveidojusi savu modes līniju ar latviešu mākslinieces gleznām. Katrs pirkums palīdz kādam sunim vai kaķim atrast mīlošas mājas!

❄️Iegādājies internetveikalā: www.pukainis.store

SIA BARBOLETA – metodiskais materiāls emociju izpratnei

Metodiskais materiāls “Kas ar mani notiek ” palīdz veidot sarunas ar bērniem par emocionāli grūtām situācijām. Ar materiāla palīdzību bērni runā plašāk, iemācās saprast savas uzvedības iemeslus un jaunus uzvedības veidus.

❄️Uzzini vairāk: Facebook
Iegādājies, rakstot uz: 📧

RŪPĒS PAR VESELĪBU

SIA PRINTART – stāju koriģējošs T-krekls

Parūpējies par sevi un tuviniekiem, iegādājies Correcty stāju koriģējošo t-kreklu, kas dāvās pārliecību un palīdzēs cīņā ar sliktu stāju! Correcty kreklā ir iestrādāta speciāla koriģējošā shēma, kas brīdī, kad cilvēks noliec plecus uz priekšu, kā atspere saraujas atpakaļ spēcīgāk kā citās vietās un atgādina, ka jātur pleci taisni.  Correcty ir pasīva muguras vingrināšana, jo tikai muskuļi stripināšana veido pareizo stāju! Correcty palīdzēs trenēt muguras muskuļu atmiņu, novērst sāpes, saspringumu un nepareizas mugurkaula pozas, kā arī atvieglo elpošanu.

❄️Uzzini vairāk un iegādājies: www.correcty.eu

SIA DZĪVĪBAS POGA – rūpes par senioriem

Dzīvības poga ir attālās brīdināšanas sistēma, kas nodrošina pastāvīgu saikni ar saviem mīļajiem neparedzētās situācijās, kad var būt nepieciešama medicīniskā palīdzība. Dzīvības poga nodrošina kvalificēta personāla rūpes ārkārtas gadījumā, piemēram, kad tuvinieks guvis traumu vai nevar pastāvīgi izsaukt palīdzību. Dzīvības poga pieejama aproces vai kulona veidā, tādēļ atšķirībā no telefona, vienmēr ir tuvumā.

❄️Iegādājies dzīvības pogu: dzivibaspoga.lv/pasutit

UZDĀVINI PIEREDZI!

SIA BURBUĻU SPĒLES – burbuļu pūšanas komplekts alfabēta apgūšanai

Burbuļu pūšanas komplekts “Burtiņburbuļi” ir iespēja mācīties latviešu valodas alfabēta burtus citādāk! Pūšot ziepju burbuļus, var apgūt alfabētu un veicināt runas artikulācijas prasmes. Burbuļu spēles ir stimulators runas attīstībai, kas ļauj bērnam domāt, mudināt rīkoties vai reaģēt uz situāciju. Burbuļu rotaļas motivē bērnu uzsākt saziņu, sarunu, apgūt burtus un palielināt vārdu krājumu. SIA “Burbuļu spēles” ir dibināts ar mērķi palīdzēt attīstīt runas un valodas prasmes bērniem.

❄️Piedāvājumu meklē: burbuluspeles.lv

LABORATORIUM ZINĀTNES SKOLA – ķīmijas, fizikas un elektronikas nodarbības tiešsaistē

Laboratorium zinātnes skola piedāvā sistemātiskas nodarbības ķīmijā, fizikā un elektronikā bērniem un pusaudžiem:
2.-9. klašu skolēniem ķīmijā un fizikā,
6.-12. klašu skolēniem elektronikā,
10.-12. klašu skolēniem ķīmijā.
Nodarbības laikā skolotājs, izmantojot prezentāciju, izskaidro teorētisko daļu, kā arī rāda un veic eksperimentus kopā ar bērniem. Nodarbības laikā skolēni var redzēt arī citus tiešsaistes grupas dalībniekus, dalīties jau paveiktajā un komunicēt savā starpā. Tā ir īsta stunda ar abpusēju saikni, kā arī gandarījuma sajūtu par paveikto darbu!

❄️Piedāvājumu meklē: zinatnesskola.lv
📧
📞 +371 28804919

SIA DABAS ZIRGI – pastaiga kopā ar zirgu

Kur gan vēl vislabāk pašlaik baudīt piedzīvojumus, ja ne brīvā dabā un svaigā gaisā! SIA Dabas zirgi piedāvā doties jaukā pastaigā pa mežu kopā ar kādu no draudzīgajiem zirgiem! Tev būs iespēja izvēlēties, ar kuru zirgu izstaigāties, samīļot to un pabarot ar burkāniem! Atceries, ka pastaiga notiek, ejot zirgam blakus!

❄️Piedāvājumu meklē ŠEIT.
📧
i

SIA IW – muzejs tumsā

Vai atceraties, kad pēdējo reizi par kaut ko brīnījāties? Kad pēc jaunas vietas apmeklēšanas to atcerējāties un ieteicāt draugiem, jo ​​pieredze bija pārsteidzoša? Jūs tiekat aicināti apmeklēt ļoti neparastu muzeju – muzeju tumsā, kura ekspozīciju nevar redzēt, bet tikai sajust. Gids, kuram gaismas trūkums ir ikdienas sastāvdaļa, palīdzēs iziet cauri visām muzeja istabām un orientēties tumsā. Ekskursija tumsā – uzdāviet šo piedzīvojumu saviem draugiem!

❄️Uzzini vairāk: www.muzejstumsa.lv

OPERETES TEĀTRIS – pirmās latviešu oriģināloperetes pirmizrāde decembrī!

Operetes teātris decembra mēnesī piedāvā lieliskus pasākumus. Iepriecini gan sevi, gan mīļos! Operetes teātris ir plaša žanriskā spektra muzikālais teātris, kur regulāri iestudē labākos klasikas zelta fonda skatuves darbus, veido kvalitatīvas, mūsdienīgas un pasaulē konkurētspējīgas izrādes, veicinot operetes un muzikālā teātra tradīciju atdzimšanu un attīstību Latvijā.

Pirmās 21.gs. latviešu oriģināloperetes “Trīz zvaigznes. Zigfrīds” ekranizējuma pirmizrāde

  • 10. decembrī plkst. 19.00 VEF kultūras pils Lielajā zālē
  • 12. decembrī plkst. 16.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, Kino zālē
  • 14. decembrī plkst. 19.00 Madonas Kinoteātrī “Vidzeme”

Monoopera “Cilvēka balss. Telefons”

  • 19. decembrī plkst. 19.00 Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” Lielajā zālē
  • 22. decembrī plkst. 19.00 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē

❄️Uzzini vairāk: www.operetesteatris.lv vai www.operetesfonds.lv

 UZDĀVINI KOPĀBŪŠANU!

SIA SONIDO – uzdāvini sarunu!

Uzdāvini laiku! Viens no veidiem, kā jēgpilni apsveikt sadarbības partnerus un draugus, ir ziedot projektam “Parunāsim”, tādējādi uzdāvinot sarunu kādam, kurš jūtas vientuļš. Zvanītājus uzklausa Sonido darbinieki ar invaliditāti, raisot atklātu sarunu, kas palīdz, dziedē un kliedē vientulību.
Uzdāvini sarunu biedru! Ja pazīsti kādu cilvēku, kurš ikdienā ilgojas pēc sarunas, tomēr pats kādu iemeslu pēc nevēlas zvanīt uz līniju “Parunāsim” – mēs varam piezvanīt viņam paši. Tev tikai jāizvēlas piemērotākais laiks un sarunas tēmu, kas visvairāk iepriecinās šo cilvēku.

❄️Ziedojumu iespējams veikt Mobilly platformā
Pakalpojumus dāvanu kartes vari pasūtīt, rakstot uz: 📧

SIA CENTRS SEVII – laiks kopā ar emocionālās inteliģences spēļu grāmatu

Aicinām uzdāvināt svētkos pašu dārgāko, kas cilvēkam ir – LAIKU KOPĀ. Savam bērnam, sev, ģimenei un draugiem, 45 spēles kā metodes apkopotas vienā lieliskā grāmatā “esi/ SPĒLES maziem un lieliem”. Lai tumšie vakari kļūst smieklu, emociju, labu domu un darbu pilni. Lai ģimeni saliedē, attīsta apzinātību, empātiju, komunikāciju un mērķtiecību. Grāmata viegli un brīvi attīsta emocionālo, sociālo inteliģenci – pašapziņu, līdzjūtību, prasmi uzklausīt otru cilvēku, atrisināt konfliktus un strādāt kolektīvā.
Metodes izveidojuši pedagogi un psihologi, grāmatu rekomendē Skola2030! Nodrošini labākas nākotnes, prefesionālās veiksmes iespējas un intelektuālo potenciālu savam bērnam, spēlējot spēles kopā! Iegādājies grāmatas kā dāvanas draugu lokam, bērnudārza grupiņai, klasesbiedriem vai savam uzņēmumam.
Atbalstot mūs, Tu esi/ par sociālo atbildību, par sabiedrību, skolu, klasi, ģimeni brīvu no mobinga un vardarbības. Visi ienākumi tiek novirzīti jaunu sociālo projektu īstenošanai.

❄️Spēļu grāmatu vari pasūtīt, rakstot uz: 📧

AR ATBILDĪBU PRET VIDI

SIA STIKLA MĀJA – pudeļu griešanas komplekts

Lieliska iespēja svētkos pārsteigt savējos ar dizaina risinājumiem, kas radīti otrreiz pārstrādājot stikla pudeles! Stikla pudeļu griešanas komplekts ir gatavs darbam. Glass Point studija ir parūpējusies par visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, kā arī sagatavotiem video padomiem, lai jums izdodas stikla vāzes, glāzes, svečturi vai lampas. Radošās darbības rezultātā taps pašu rokām gatavotas Ziemassvētku dāvanas, interjera risinājumi un pārsteigumi draugiem.

❄️Uzzini vairāk: 📧

SIA MANS PELDKOSTĪMS – dāvanu maisiņi ar personalizētu dizainu no dabai draudzīga auduma

Zīmols SWIMBE labo un šuj visa vieda teksiltizstrādājumus, izmantojot unikālus audumus, kas ir radīti Itālijā no veciem zvejas tīkliem, paklājiem, PET pudelēm un citiem plastmasas atkritumiem. Šogad piedāvājumu papildinājuši dažāda izmēra dāvanu maisiņiem, ar kuriem dāvanas draugiem vai uzņēmumu darbiniekiem iesaiņot videi draudzīgā veidā. Pieejamos maisiņu izmērus atradīsi ŠEIT.

❄️Veic savu pasūtījumu, rakstot uz 📧
Uzzini vairāk: www.swimbe.lv
📞 +371 25614181

IZDARI SIRDS DARBU!

SIA IW – uzdāvini bezmaksas ekskursiju bērniem!

Latvijā ir vairāk nekā 8 000 bērnu ar invaliditāti un 600 bāreņu, un viņi nevēlas tikai konfektes un rotaļlietas svētkos. Pirmkārt, viņiem nepieciešama uzmanība, emocijas un jauni iespaidi. Un žēluma vietā – pasaules izzināšanas un socializācijas iespējas. Ekskursija tumsā neredzīgu gidu pavadībā attīsta toleranci un empātiju. Šī pieredze noteikti sniegs bērniem neaizmirstamu pieredzi un paplašinās viņu pasaules redzējumu! Mūsu mērķis ir 2022. gada laikā novadīt 50 bezmaksas ekskursijas bērniem. Lai to izdarītu, kampaņas ietvaros līdz 2021. gada 31. decembrim vācam ziedojumus, arī tu esi aicināts iesaistīties!

❄️Uzzini vairāk: www.muzejstumsa.lv

ULUBELE – dāvanas patversmes mīluļiem

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Ziemassvētkos iespējams iepriecināt ne tikai tuviniekus, bet arī vientuļos četrkājainos Ulubeles iemītniekus! Ulubele sagatavojusi dāvanu sarakstu gan ar lietām, kuras ļoti nepieciešamas jau tagad, gan tās, kuras Ulubeles iemītniekus vienkārši iepriecinās! Patversmi vari atbalstīt arī citos veidos – ziedojot vai adoptējot kādu no mīļuļiem.

❄️Atbalsta iespējas meklē šeit: Ulubele
Uzzini  vairāk: Facebook