Īpaši piedāvājumi vasarai – nometnes, dāvanu komplekti un radošās darbnīcas!

15 maijs, 2019
Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedri sagatavojuši īpašus piedāvājumus vasarai – gan nometnes bērniem un jauniešiem, gan arī dāvanu komplektus svētkiem! Ieskaties un dalies ar draugiem! 

Nometnes bērniem un jauniešiem

 

“Bērnu un jauniešu zinātnes skola Laboratorium” 

Aicinām jauniešus vecumā no 12 līdz 17 gadiem piedalīties zinātniskajā vasaras dienas nometnē “Jauno zinātnieku akadēmija 2019” . Esam pārliecināti, ka kopā ar mūsu komandu ķīmiju un elektroniku ir iespēja piedzīvot pavisam citādāk, izprast dziļāk, aizrauties ar zinātni un pat iemīlēt to!

3 dažādas nometnes tēmas: -“Mūzika elektronikā” /Vecumam 12-13 gadi, 14-17 gadi / /Elektronika/ – “Slaims un citi polimēri” /Vecumam 12-13 gadi/ /Ķīmija/ – “Izglāb pasauli no plastmasas” /Vecumam 14-17 gadi/ /Ķīmija/ Uz tikšanos! Mūs gaida aizraujoša vasara!

Uzzini vairāk:  http://zinatnesskola.lv, 28804919, , https://fb.me/zinatnesskolalaboratorium

Learn IT

Aicinām zinātkārus skolēnus vecumā no 7 līdz 13 gadiem pavadīt vasaru izglītojoši un piedalīties izzinošās tehnoloģiju nometnēs. Nedēļas laikā bērni apgūs programmēšanas pamatus, veidos un drukās modeļus ar 3D printeri, viesosies virtuālās realitātes studijā, mūsdienīgā univeristātē vai IT uzņēmumā, aktīvi pavadīs laiku un iepazīs jaunus draugus ar līdzīgām interesēm. Piesaki skolēnu nometnei un palīdzi Latvijas jaunajai paaudzei kļūt par inovatoriem un tehnoloģiju radītājiem! Nometnes notiks no jūnija līdz jūlijam Teikā, Pārdaugavā un Mārupē gan latviešu, gan krievu valodā.

Uzzini vairāk: www.learnit.lv/nometne

Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma saiti: www.ej.uz/LearnITnometni
Kontakti: Linda Sinka ( 26112090) www.learnit.lv FB: www.facebook.com/learnitlv/

 

Biedrība MāruGuns pamatskola “Brīvā Māras skola”

Uzzini vairāk: http://marasskola.lv/maruguns/nometnes/ 

https://www.facebook.com/events/1855683914537401/

 

Sociālais uzņēmums, SIA “Viesmīlības projekti”

Projekta finansētas nometnes “saJŪTI paSAULI RADOŠI” bērniem ar kustību vai fiziskās attīstības traucējumiem un viņu vecākiem vai pavadoņiem. Iespēja vecākiem un bērniņiem pavadīt 5 dienas jūras tuvumā, piedalīties radošās nodarbībās, aktivitātēs, saņemt speciālistu un sirsnīgā nometnes organizatoru komandas atbalstu.

Uzzini vairāk: https://www.facebook.com/viesmilibas.projekti/ 

 

Dāvanu komplekti

Design Elevator (SIA Juhu Ethical)

Piedāvājam iegādāties “Dizaina domāšanas instrumentu komplektu” par īpaši izdevīgu cenu – 25 eiro, t.sk PVN (standarta cena – 31 euro t.sk PVN), veicot iegādi caur vietni www.dizainadomasana.lv un ievadot atlaides kodu: LSUA
“Dizaina domāšanas instrumentu komplekts” ir 55 kāršu komplekts, kas vienkāršā, saprotamā, soli-pa-solim veidā ar uzdevumu un ilustrāciju palīdzību palīdz pielietot dizaina domāšanas metodes. Dizaina domāšana ir radošs process – metodoloģija, ar kuras palīdzību risināt problēmas, uzlabot procesus un pakalpojumus, centrā liekot lietotāja reālās vajadzības. Dizaina domāšanas metodes ļauj radīt, ātri izmēģināt un pārbaudīt dažādas idejas un, iesaistot lietotāju, kuram paredzēts konkrētais produkts vai pakalpojums, nonākt pie labākā risinājuma. Atlaide neattiecas uz piegādes izmaksām.

Uzzini vairāk:  www.dizainadomasana.lv

Svaigi.lv

Piedāvājam dāvanu komplektus uzņēmumiem ar latviskiem saimnieku produktiem dažādiem notikumiem, arī Līgo svētkiem! Svaigi.lv komanda sagatavojusi ieskatam dāvanu komplektus, kurus vari aplūkot šeit: https://ej.uz/ligo2019 vai sazinies ar mums, un mēs sakomplektēsim tieši tādu dāvanu komplektu, kādu vēlies Tu vai Tavs uzņēmums!

Uzzini vairāk: https://svaigi.lv/lv/davanas/

https://ej.uz/ligo2019

Radošās darbnīcas

Puordare

Aicinām vasarā piedalīties radošās un ilgtspējīgās darbnīcās. Piedāvājam sietspiedes, papīra liešanas, bišu vaskadrānas un auduma maisiņu šūšanas darbnīcas jauniešiem un ģimenēm ar bērniem. Darbnīcu mērķis ir veicināt videi draudzīga dzīvesveida paradumu ieviešanu Latgales reģiona iedzīvotājiem. Darbnīcu laikā dalībniekiem stāstām par to, cik svarīga un apdraudēta ir vide mums apkārt, ko darīt, lai samazinātu savu patēriņu, un, cik stilīgi ir būt vides draugam.

Uzzini vairāk: www.facebook.com/puordare  instagram: puordare

E-pasts: Tālr. 28670203

Dabas zirgi

Ballītes kopā ar zirgiem kolēģiem, draugiem, bērniem, kuru laikā uzzināsiet par to, kā tiek rehabilitēti no vardarbības cietuši zirgi, kā zirga pasaules redzējums atšķiras no cilvēka, kā veidot ilgtermiņa attiecības ar zirgiem. Demonstrēsim zirgu, kurš pazīstu burtus, prot skaitīt. Dancosim tradicionālos dančus un iesim rotaļās danču muzikantu vadībā. Runāsim par videi draudzīgu saimniekošanu. Baudīsim staļļa brīnišķīgo atrašanās vietu – meža un Misas upes ielokā. Cena katram individuāla, jo mainās atkarībā no cilvēku skaita un izvēlētā pakalpojuma.

Uzzini vairāk: 29330370, , https://www.facebook.com/dabaszirgi/