“Atkod sociālo uzņēmēju!” tiešsaistes viktorīna jauniešiem

26 septembris, 2023

No 9. līdz 13. oktobrim Latvijā tiks atzīmēta ikgadējā Sociālās uzņēmējdarbības nedēļa un šogad īpašs piedāvājums sagatavots jauniešiem – 11. oktobrī plkst.18.00 vidusskolas, tehnikumu un koledžu audzēkņi vecumā no 15 līdz 21 gadam aicināti piedalīties atraktīvā tiešsaistes viktorīnā “Atkod sociālo uzņēmēju!”.

Viktorīna iesāksies ar sarunu daļu, kur jauniešu vidū populāras personas – jūtūberis Edgar Fresh, digitālā satura veidotājas Nansija Garkalne un Lotanna Okorie – intervēs trīs sociālo uzņēmumu – “Free Riga house guardians”, “Ziedoņa klase”, “Visas Iespējas” – pārstāvjus, lai atklātu sociālā uzņēmēja motivāciju, ikdienu un radīto ietekmi. Pēc intervijām dalībnieki tiks aicināti atbildēt uz 12 interesantiem jautājumiem par sociālo uzņēmējdarbību Latvijā un minētajiem uzņēmumiem. Viktorīnas noslēgumā tiks noteikti 6 uzvarētāji, kuri saņems jaukas un noderīgas dāvanas.

Viktorīnas noslēgumā tiks noteikti pieci uzvarētāji, kuri saņems jaukas un noderīgas dāvanas. Pasākumu organizē sociālais uzņēmums “Visas Iespējas”, kas platformā www.visasiespejas.lv apkopo jauniešu organizācijas un to rīkotos projektus gan Latvijā, gan pasaulē. Uzņēmuma mērķis ir dot iespēju ik katram jaunietim atrast sev atbilstošākās iespējas un izmantot savu potenciālu.

Lai piedalītos viktorīnā, līdz 10. oktobrim jāreģistrē sava dalība: https://ej.uz/viktorina_jauniesiem

Pasākums ir daļa no Labklājības ministrijas aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!”.