Aicinām skatīties Eiropas sociālās ekonomikas forumu tiešsaistē!

novembris 23, 2020

 

Eiropas sociālās ekonomikas foruma tiešsaistes lekcijas un darbnīcas

Šī gada 26. – 27. novembrī Manheimā bija jānotiek Eiropas sociālās ekonomikas forumam, kas šogad tiek organizēts kā divu dienu tiešsaistes pasākums. Tam iespējams sekot līdzi gan piedaloties gan dažādās lekcijās, gan interaktīvās darbnīcās. Šogad forums veltīts sociālās ekonomikas lomai krīzes pārvarēšanā.
Lai palīdzētu novērst ekonomisko un sociālo kaitējumu, ko radījusi koronavīrusa pandēmija, Eiropas Komisija izeidojusi apjomīgu atveseļošanās plānu Eiropai, kas ved uz krīzes pārvarēšanu un liek pamatus mūsdienīgai un ilgtspējīgākai Eiropai. Lielāko daļu ierosināto atjaunošanas pasākumu nodrošinās jauns pagaidu atjaunošanas instruments “Nākamā paaudze ES”, kura finansiālais apmērs būs 750 miljardi eiro.

Pirmās dienas, 26. novembra, galvenais fokuss ir sociālās ekonomikas loma ilgtspējīgas ekonomikas izveidē. Galvenais runātājs ir Nicolas Schmit – Eiropas Komisijas pilnvarotais nodarbinātības un sociālo tiesību jautājumos.
27. novembra programma veidota saskaņā ar Vācijas ES padomes prezidentūras devizī “Kopā par Eiropas atveseļošanos”. Tajā piedalīsies runātāji no ES dalībvalstu ministrijām un valsts sekretariātu pārstāvji, kā arī Vācijas parlamenta deputāti.

Dalībai forumā aicināti nevalstisko organizāciju pārstāvji, sociālie inovatori pārmaiņu īstenotāji, sociālie uzņēmēji un politikas veidotāji.
Vairāk informācijas par tiešsaistes pasākumu mājaslapā.
Lai piedalītos forumā, nepieciešams reģistrēties ŠEIT.