Aicinām iegādāties jēgpilnas dāvanas Ziemassvētkos!

30 novembris, 2022

Šī ir īstā vieta, kur meklēt jēgpilnas dāvanas – esam apkopojuši  mūsu biedru piedāvājumus Ziemassvētku dāvanām – sākot no korporatīvajām dāvanām līdz pat dažādām pieredzēm, kas būs labākā dāvana mīļajiem! Dari labu arī dāvinot atbildīgi!

Atrodi sev piemēroto – piedāvājumu esam tematiski sadalījuši sadaļās: “Svētku sajūtas uzburšanai”, “Pasākumiem”, “Korporatīvās dāvanas uzņēmumiem”, “Dāvanas tuviniekiem”, “Rūpēs par veselību”, “Uzdāvini pieredzi”, “Uzdāvini hobiju”, “Uzdāvini kopābūšanu”, “Ar atbildību pret vidi”, kā arī piedāvājam iespēju dāvanu iegādes vietā izdarīt labo darbu!

Piedāvājumā atradīsi gan tādus produktus kā mājas dekorus, trauku kolekcijas, korporatīvās dāvanas, gan telpu nomu pasākumiem un īpašus piedāvājumus tieši Ziemassvētkiem!

SVĒTKU SAJŪTAS UZBURŠANAI

LABDARĪBAS VEIKALI “TUVU” – vieta labāko dekoru medībām

Labdarības veikali “TUVU” – vieta atradumiem! Pirmssvētku laikā “Tuvu” labdarības veikalu pircējiem ir iespēja iegādāties ne tikai apģērbu, apavus, traukus un sadzīves preces, bet arī dāvanas saviem mīļajiem un sagatavoties svētkiem, nopērkot kādu īpašu dekoru noskaņas radīšanai, kā arī caur šo lietu iegādi radīt svētkus kādai citai ģimenei vai vientuļam cilvēkam, jo visa veikalu peļņa tiek novirzīta labdarības projektiem. Ziemassvētku laikā sagatavosim pārsteigumu trūcīgajām ģimenēm, sagatavojot dāvaniņas. Turpināsies arī citi labdarības projekti – darbs ar trūcīgo ģimeņu vecākiem un jauniešiem, mājokļu atjaunošana krīzes situācijās, nometnes un pasākumi jauniešiem, palīdzība vientuļiem cilvēkiem.

❄️Uzzini vairāk: www.biedribatuvu.lv
📧
Veikala adrese: Pasta iela 51, Jelgava

LABDARĪBAS VEIKALI “OTRĀ ELPA” – viss svētkiem

“Otrās elpas” veikalos ir iespēja atrast gan dažādus dekorus svētku noskaņas radīšanai, gan jaukas dāvanas saviem mīļajiem ar pievienoto vērtību. Sākot ar 2019.gadu, “Otrās elpas” labdarības veikalu tīkla peļņa tiek novirzīta Bērnu slimnīcas fonda un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas orgānu donoru programmai ārkārtas uzkrājumu veidošanai, tādā veidā sniedzot nozīmīgu atbalstu ģimenēm ar bērniem, kuriem nepieciešama orgānu transplantācija ārpus Latvijas. “Otrās elpas” klienti ar katru savu pirkumu un ziedojumu dāvā iespēju bērniem dzīvot!

❄️Uzzini vairāk: www.otraelpa.lv

LABDARĪBAS VEIKALI “HOPEN” – unikālas preces, kuras citur neatradīsiet!

Labdarības veikalā HOPEN ir ļoti laba iespēja izvēlēties Ziemassvētku dāvanas, kādas citur Jūs neatradīsiet! Pie mums Jūs varēsiet atrast svečturus, traukus, vāzes, dizaina priekšmetus, preces bērniem. Mājokļa iekārtošanai piedāvājam mēbeles, gleznas, lampas, tekstilu un mājsaimniecības preces. Veikalā ir plaša apģērbu, apavu un aksesuāru izvēle. Veikalu peļņa tiek ziedota labdarībai. Iepērcies un ziedo!
Labdarības veikali HOPEN: Ogrē, Skolas ielā 18, Rīgā, Jēkabpilī, Viestura ielā 7A, Āgenskalnā, Mazajā Nometņu ielā 32 un Imantā, Kurzemes prospektā 132a.

❄️Uzzini vairāk: www.hopen.lv

STIKLA STUDIJA “GLASS POINT” – izsmalcināti dekori jūsu eglītei!

SIA “Stikla māja” piedāvā iegādāties stikla sniegpārsliņas svētku eglītei. Stikla sniegpārsliņu dizaina autore ir māksliniece Anna Varnese, kurai ir izdevies noķert mirkli un stiklā sastindzināt tieši trauslo, vieglo un gluži kā sniegs – ledaini dzidro sniegpārlsliņu! Sniegpārsliņu komplektā ir 10 sniegpārsliņas, kuras radītas no otrreiz pārstrādāta stikla, proti, stikla fritēm. Tas ir pulverī saberzts stikls no saplīsušām stikla loksnēm, kuras vairs nav izmantojamas kā materiāls produktu radīšanai, tai pat laikā ir ideāls māksliniecisks risinājums veidojot stikla sniegpārsliņas!

❄️Pasūtījumus iespējams veikt, rakstot e-pastu: 📧
Apmeklē studiju klātienē: Pērnavas iela 33, Rīga

SIA TYPICAL LATVIAN – eglīšu rotājumu komplekti ar kristāliņiem

Šogad Typical Latvian piedāvā eglīšu rotājumus, kuri apgleznoti no abām pusēm punktiņu tehnikā! 100% roku darbs un ierobežotā skaitā.
E-veikalā atradīsi:
🎄Eglīšu rotājumu komplekts ar kristāliņiem “Mirdzums” – mākslīgie kristāliņi rotājumiem liek zaigot svecīšu vai lampiņu gaismiņās, melnā krāsa tos padara ne tikai elegantus bet izceļ rakstus uz tiem.
🎄Eglīšu rotājumu komplekts “Prieks” – krāsainie rotājumi sagādās prieku ikreiz, kad ieskatīsies eglītē. Rotājumi ir apgleznoti no abām pusēm, bet dažādi, radot iespaidu, ka rotājumu eglītē ir vairāk.
❗️ Svarīgi, ka neviens rotājumu komplekts nav vienāds, tāpēc tavā eglītē būs īpaši rotājumi!
🎄Papildus rotājumiem iespējams iegādāties tādā pašā stilā izgatavotu kabatas izmēra blociņu “Piezīmes”, kas gaida dzejnieka četrrindes savās lapās. Priecāsimes arī par grāmatu mīļa izrakstītajiem citātiem vai ikdienā novērotām piezīmēm. Ja šajās rindās atpazīsti sevi vai kādu savu draugu, tad šī var būt jauka svētku dāvana!

❄️Iegādājies internetveikalā: www.typicalpostcards.eu
vai raksti uz: 📧

ĀGENSKALNA TIRGUS – Ziemassvētku tirdziņi

Pirmie Ziemassvētku tirdziņi atjaunotajā Āgenskalna tirgū! Šogad no 24. novembra līdz 31. decembrim Ziemassvētku tirgū ik uz soļa gaidīs mazi pārsteigumi un atklājumi – negaidītas garšas, intriģējoši stāsti un personības, tirgotāji no visas Latvijas, tikko ceptas piparkūkas, karsti dzērieni, silti adījumi un oriģinālas dāvanas. Tirgū varēs pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem sarunās pie karstvīna, baudīt pusdienas vai vēlas brokastis 2. stāva kafejnīcās un ļauties tirgus un Ziemassvētku gaisotnei visa mēneša garumā!

❄️Uzzini vairāk: www.facebook.com/Atirgus
Tirgus atrodas Nometņu ielā 64, Rīgā

FREE RIGA – Wishkaļi Ziemassvētku tirdziņš

🎄  Piesakies dalībai WISHKAĻI Ziemassvētku tirdziņā! No 10. līdz 11. decembrim Viskaļos notiks WISHKAĻI neredzētu lietu dizaina tirgus. Ja tu radi, veido, gatavo, dizainē, glezno, šuj vai greb, šis tirdziņš ir domāts tev – piedalies un parādi, ko vari likt uz galda!
👉 Piesakies šeit https://ej.uz/gribuwishkali
Ja Tev nav aktuāli tirgoties, tad 10. un 11. decembrī doties uz Dzīves kvalitātes un dizaina institūtu Viskaļos, Viskaļu ielā 36a, lai iepirktos pats!

❄️Uzzini vairāk: www.facebook.com/FREERIGA
📧

 

PASĀKUMIEM

BRANKU BRANČOTAVA – viesmīlīga vieta jūsu pasākumiem!

Vien 39 kilometru no Rīgas Ozolnieku novada Brankās jūs gaida Branku Brančotava. Tā ir vieta jūsu svētkiem un darbam, kas piedāvā 180 m2 plašas, divās daļās sadalītas telpas. Dažādu pasākumu rīkošanai piedāvājam zāli, kas var uzņemt līdz pat 150 cilvēkiem. Mūsu “odziņa” ir stikla sienas, kuras dienas laikā telpām piešķir gaišumu un mājīgumu, bet vakaros rada romantiskas sajūtas. Mēs esam par VISU parūpējušies, Jums atliek vien ierasties! Visa peļņa tiek novirzīta biedrības “Tuvu” organizētajiem labdarības projektiem, par kuriem vairāk var uzzināt ŠEIT.

❄️Uzzini vairāk: www.facebook.com/brankubrancotava
📧
📞 +371 22842016

 

KORPORATĪVĀS DĀVANAS

SIA SVAIGI.LV – dāvanu grozi no vietējām saimniecībām

Saņemot dāvanu, klēpī iegulst īpašs stāsts. Te apvienots labākais no Latvijas saimnieku produktiem un meistaru darbiem. Aiz katra produkta ir īsts saimnieks! Mūsu pašu! Šogad mūsu dāvanu stāstā ir īpaša vieta arī sapņiem. Mēs sagatavosim dāvanu komplektus atbilstoši katra uzņēmuma vajadzībai, mainot vai papildinot, iesaiņosim dāvanu kastē ar lodziņu, pildīsim ar dekoratīvām skaidām un apsiesim ar uzņēmuma krāsām atbilstošu lentu. Piegādāsim uz biroju vai katram saņēmējam individuāli.

❄️ Meklē komplektus ŠEIT.
📧
📞 +371 24335225

ORNANDUM – trauku apdruka un ilgtspējīgi prezentreklāmas priekšmeti

“Ornandum”  aicina uzņēmumus veicināt sava zīmola atpazīstamību, piesaistīt jaunus klientus un stiprināt darbinieku lojalitāti ar ilgstpējīgiem prezentreklāmas priekšmetiem un apdrukātiem traukiem, kam ir pievienotā vērtība – kvalitatīva apdruka ar īpaši Jums veidotu dizainu.

❄️Vairāk informācijas: www.ornandum.lv
📧
📞+371 28641536

SIA RB CAFE – ar mīlestību gatavoti gardumi

RB Cafe piedāvā izcilus konditorejas izstrādājumus un Ziemassvētku laikā gatavo un skaisti iesaiņo piparkūkas, cepumus un trifeles. Lieliska dāvana gan tuviniekiem, gan kā korporatīvā dāvana. RB Cafe ir īpaša vieta īpašiem cilvēkiem un par gardumu pagatavošanu rūpējas cilvēki ar invaliditāti. Turklāt RB Cafe piedāvā ēdināšanas pakalpojumus pasākumos un nodrošinās lieliskas kafijas pauzes, pusdienas un vakariņas! RB Cafe šobrīd vairs nedarbojas kafejnīca, taču visus pasūtījumus iespējams veikt, rakstot ziņu Facebook vai e-pastā!

❄️Uzzini vairāk: www.facebook.com/RBCafeRiga/
📧
r

SIA VISI VAR – sociāli mazāk aizsargāto grupu darināti rokdarbi

Labdarības veikals “Visi Var” ir biedrības “Cerību spārni” dibināts sociālais uzņēmums, lai veicinātu personu ar invaliditāti, viņu tuvinieku un sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātību. Katra lieta ko radām, tiek izgatavota ar lielu rūpību, tajā ieliekot patiesu mīlestību un milzu pateicību, par iespēju strādāt un pavadīt laiku jēgpilni. Tāpēc iegādājoties mūsu produktus Jūs patiesi atbalstāt kāda neparasta cilvēka sapni par neatkarīgu dzīvi.
Mūsu veikalā Jūs atradīsiet skaistas un noderīgas lietas gan ikdienai, gan svētkiem sev vai saviem mīļajiem. Šūšanas pakalpojumā tiek radīti skaisti un kvalitatīvi apģērbi,pieaugušajiem un bērniem, kā arī dažādi tekstilizstrādājumi mājai. Keramikas darbnīcās cilvēki rada skaistas formas un dizaina traukus. Sveču darbnīcās katrā svecē tiek ielieta mīlestība, kas silda tiklīdz tiek iedegta svecīte. Jaunums un lepnums ir kokapstrāde, kur mūsu puiši katru radīto lietu izlolo, lai tā būtu kvalitatīva un noderīga. Iespējams siltākās vilnas zeķes arī atradīsiet mūsu veikalā, jo katrā valdziņā ir ieadīta pateicība. Un vēl, un vēl!

❄️Iegādājies rokdarbus: visivar.lv  vai klātienē:
Institūta ielā 5a, Siguldā.

SIA ŠOKOLĀDES DĀVANAS – oriģināli šokolādes saldumi

Nogaršojiet mūsu senlaicīgās šokolādes tāfelītes, un jūs pārcelsieties uz laikiem, kad kaislība vēl bija modē! Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes sastāvdaļas, piemēram, vienas izcelsmes kakao pupiņas no visas pasaules – daži saka, ka tās ir pat labākas nekā tās, ko viņi audzēja paši! Mēs apvienojam tradicionālos paņēmienus ar mūsdienīgām garšām, radot aizraujošu garšas baudījumu, kādam nav līdzīgu.

❄️Iegādājies: www.artepastry.com

SIA PROCESS-U – konsultācijas tava uzņēmuma mērķu sasniegšanai

Vai Tev ir draugs vai paziņa, kurš nodibināja uzņēmumu un strādā pie sava sapņa piepildīšanas?
Uzdāvini gatavošanas jaunajam gadam!
Process-U piedāvā stratēģiskā koučinga konsultācijas 2023. gadam! Konsultācijās mācīsimies no 2022. gada darbības un atradīsim veidus, kā augt 2023. gadā!
🎄 2 konsultāciju komplekts – 80 eiro + PVN
🎄 3 konsultāciju komplekts – 100 eiro + PVN

❄️Iegādājies, rakstot ziņu:
📞
+371 28992896

 

DĀVANAS TUVINIEKIEM

IMANTA ZIEDOŅA FONDS VIEGLI – grāmatas, mūzikas ieraksti un suvenīri

Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” e-veikalā ērti, ātri un parocīgi var iegādāties fonda izdotās grāmatas, mūzikas ierakstus un suvenīrus. Tā kā fonds “Viegli” ir kultūras NVO, iegādājoties jebko fonda e-veikalā, ikviens atbalsta Ziedoņa muzeja un bibliotēkas, “Ziedoņa klases” un “Kartupeļu Lauka Radio” darbību un projektu īstenošanu.

❄️Iegādājies e-veikalā: fondsviegli.lv

SIA TIPTIP.LV – senioru un cilvēku ar īpašām vajadzībām darinātas lietas

www.tiptip.lv šogad kā Ziemassvētku dāvanas piedāvā pasniegt Latvijas senioru un cilvēku ar invaliditāti radītas lietas – adījumi, ādas un papīra izstrādājumi, klūgu pinumi, sveces, trauki, rotas, rotaļlietas, apsveikumu kartiņas un daudz kas cits – kopumā gandrīz 2000 produkcijas vienību, kuru autori ir vairāk 50 sociāli mazāk aizsargāti cilvēki.
Katru pirkumu saņemsiet iesaiņotu jau kā dāvanu un tai līdzi būs īss stāsts par produkcijas autoru, kurš saņems sevis noteikto cenu par jūsu iegādāto preci. Tādējādi – dāvināšanas un saņemšanas prieks būs jums, vienlaicīgi zinot, ka esat finansiāli šajos Ziemassvētkos atbalstījis konkrēto darba autoru – kādu Latvijas senioru vai cilvēku ar invaliditāti. Iespējams veikt gan individuālus, gan korporatīvus pasūtījumus!

❄️Iegādājies rokdarbus: tiptip.lv 

SOS BĒRNU CIEMATI – nosūti kartīti un atbalsti SOS bērnu ciematu!

Ar roku rakstīti apsveikumi ir īpaši. Šogad vēl vairāk kā iepriekš tos novērtēs gan radi un draugi, gan sadarbības partneri. Vēl var paspēt iegādāties, uzrakstīt un nosūtīt mīļus sveicienu! Aicinām apskatīt skaistās Ziemassvētku kartītes, ko radījuši SOS bērnu ciematu ģimeņu bērni un mūsu draugi – mākslinieki.

❄️Iegādājies kartītes: sosbernuciemati.lv.

SIA DESIGN ELEVATOR – krāsojamie plakāti

DESIGN ELEVATOR piedāvā sava meitas uzņēmuma Kano Editions radītos milzu krāsojamos plakātus. Kopā ar talantīgiem ilustratoriem no dažādām pasaules valstīm uzņēmums rada augstas kvalitātes ekoloģiski un sociāli atbildīgus krāsojamos plakātus. Plakāti piemēroti krāsošanai gan bērniem individuāli, gan kā iespēja ģimenei saturīgi pavadīt laiku kopā.

🎄 Augstvērtīgas ilustrācijas – katrs ilustrators demonstrē savu unikālo redzējumu un ieved savu tēlu pasaulē. Šobrīd pieejami 2 latviešu un 3 ukraiņu ilustratoru radītie plakāti.
🎄 Dažādiem vecumposmiem – daži no plakātiem radīti speciāli mazajiem, bet ir arī tādi, ko patiks krāsot pieaugušajiem!
🎄 Ilgtspēja – produkts un iepakojums, kas 100% bioloģiski noārdās. Drukāts ar augu izcelsmes tinti.
🎄 Dodam atpakaļ – 10% no peļņas ziedojam labdarībai, atbalstot ilustratoru izvēlētus projektus un iniciatīvas. Mēs nodarbinām arī cilvēkus ar invaliditāti un sadarbojamies ar dienas centru personām ar invaliditāti, lai veiktu kvalitātes kontroli un ilustrāciju iepakošanu.

❄️Pasūti savu plakātu: www.kanoeditions.com
Ievadot kodu LSUA2022, saņem 20% atlaidi pirkumiem, kas veikti līdz 26.12.2022.!

AD ASTRA COACHING – Tu vari! grāmata

Atbalsti savu bērnu ceļā uz viņa sapņiem! TU VARI! ir grāmata-plānotājs visai ģimenei, kas palīdzēs soli pa solim iepazīt sevi un savas superspējas, sapņot drosmīgus sapņus un mācīties tos īstenot.

❄️Iegādājies grāmatu: www.esvaru.lv
📧
hello@esvaru.lv

SIA ENGINEERING FOR CHILDREN – grāmatas bērniem

Grāmatu autore Kristīne Jacino ir pārtikas inženierzinātņu doktore ar daudzu gadu darba pieredzi pārtikas ražošanā. Autore ir zīmola “Profesore Jacino” radītāja, izveidojusi uzņēmumu “Engineering for children” un tā ietvaros veido un attīsta daudzveidīgus, interaktīvus un izklaidējošus izglītības projektus bērniem.
Lieliska dāvan bērniem būs “Profesores Jadino” grāmatas:
🎄“Kur rodas piens?” soli pa solim atklāts piena ceļš no gotiņas līdz mūsu virtuvei,
🎄 “Kur rodas rudzu maize?” kā no labības lauka līdz mūsu virtuvei nonāk rudzu maize,
🎄”Kur rodas cīsiņi un desas?” stāsta, kā līdz mūsu virtuvei nonāk cīsiņi un desas.

❄️Iegādājies grāmatas: www.professorjacino.com
📧
 

SIA BURBUĻU SPĒLES – burbuļu pūšanas komplekts alfabēta apgūšanai

Burbuļu pūšanas komplekts “Burtiņburbuļi” ir iespēja mācīties latviešu valodas alfabēta burtus citādāk! Pūšot ziepju burbuļus, var apgūt alfabētu un veicināt runas artikulācijas prasmes. Burbuļu spēles ir stimulators runas attīstībai, kas ļauj bērnam domāt, mudināt rīkoties vai reaģēt uz situāciju. Burbuļu rotaļas motivē bērnu uzsākt saziņu, sarunu, apgūt burtus un palielināt vārdu krājumu. SIA “Burbuļu spēles” ir dibināts ar mērķi palīdzēt attīstīt runas un valodas prasmes bērniem.

❄️Piedāvājumu meklē: burbuluspeles.lv
📧

SIA 4 VĒJI – individuāli izgatavotas ziepītes

Sociālā uzņēmuma “4 vēji” ziepes ir radītas, atbalstot cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību. Tās pieejamas dažādās formās un krāsās, un visām izmantotas tikai dabīgas piedevas. Ziepes tiek veidotas ar rokām, un katrā gabaliņā mēs ieliekam savu mīlestību un meistarību. Saistībā ar roku darba ražošanas īpatnībām ziepju svars tiek norādīts aptuveni, jo ziepju formas pieejamas dažādās variācijās.

❄️Iegādājies, rakstot ziņu Facebook: facebook.com/socialais.uznemums.4veji
Uzzini vairāk: www.4veji.lv
📞+371 29345720

DEVIŅI PĒRKONI – dizaini ar latviešu spēka zīmēm

Deviņi pērkoni piedāvā mūsdienīgus apģērbus un aksesuārus – latviešu amatnieku radītus darbus. Iepērkoties pie mums, jūs atbalstāt šo dizainu autorus un Latvijas mazos ražotājus. Palīdzēsim jums atrast savu pircēju un pircējiem palīdzēsim atrast mūsu amatnieku lieliskos ražojumus!

❄️Iegādājies: www.9perkoni.lv
📞
+371 28810509

 

RŪPĒS PAR VESELĪBU

SIA PRINTART – stāju koriģējošs T-krekls

Parūpējies par sevi un tuviniekiem, iegādājies Correcty stāju koriģējošo t-kreklu, kas dāvās pārliecību un palīdzēs cīņā ar sliktu stāju! Correcty kreklā ir iestrādāta speciāla koriģējošā shēma, kas brīdī, kad cilvēks noliec plecus uz priekšu, kā atspere saraujas atpakaļ spēcīgāk kā citās vietās un atgādina, ka jātur pleci taisni.  Correcty ir pasīva muguras vingrināšana, jo tikai muskuļi stripināšana veido pareizo stāju! Correcty palīdzēs trenēt muguras muskuļu atmiņu, novērst sāpes, saspringumu un nepareizas mugurkaula pozas, kā arī atvieglo elpošanu.

❄️Uzzini vairāk un iegādājies: www.correcty.eu

SIA DZĪVĪBAS POGA – rūpes par senioriem

Dzīvības poga ir attālās brīdināšanas sistēma, kas nodrošina pastāvīgu saikni ar saviem mīļajiem neparedzētās situācijās, kad var būt nepieciešama medicīniskā palīdzība. Dzīvības poga nodrošina kvalificēta personāla rūpes ārkārtas gadījumā, piemēram, kad tuvinieks guvis traumu vai nevar pastāvīgi izsaukt palīdzību. Dzīvības poga pieejama aproces vai kulona veidā, tādēļ atšķirībā no telefona, vienmēr ir tuvumā.

❄️Iegādājies dzīvības pogu: dzivibaspoga.lv/pasutit
📧
📞+371 20666444

BIEDRĪBA GAISMAS LAIVA – siltumizturīgi lietusmēteļi

Daudziem ziemas prieki ir vieni no mīļākajiem gadā, taču cilvēkiem ar kustību traucējumiem šis laiks ir pilns izaicinājumu – netīrītas un neizbraucamas gājēju ietves, dubļaini riteņkrēslu riteņi, slapjais sniegs.. brrr..
Biedrība “Gaismas Laiva” izstrādā tādus lietusmēteļus, kas ir praktiski, mitrumizturīgi un vissezonāli, kas piemēroti arī valkāšanai ziemas apstākļos. Lietusmētelis bez piedurknēm ir ērti plīvojošs un neķeras riteņos, turklāt tam ir arī atstarojoši dizaina elementi, kas pasargā krēslainajā laikā, padarot redzamāku uz ceļa.

Esi drošs un mitruma pasargāts, lai rullētu uz priekšu mērķtiecīgi! 🎯

🤝 Atbalsti mūs, ziedojot, lai dāvinātu komplektu tam, kuram tas visvairāk nepieciešams! Ja esi uzņēmums, organizācija vai biedrība, sazinies ar mums un iegādājies saviem cilvēkiem ar kustību traucējumiem mūsu produktus, lai atvieglotu ikdienu un rūpētos par drošību ārvidē, pārvietojoties riteņkrēslā!

❄️Veic pasūtījumu, rakstot ziņu:
Uzzini vairāk: gaismaslaiva.com | www.gl-development.lv

 

UZDĀVINI PIEREDZI!

SIA GLŪDAS MĀJ-SKOLA – radošās darbnīcas bērniem

Dāvinot pašgatavotas dāvanas, mēs dalāmies ar to labāko, ko spējam dot no visas sirds!
Glūdas mājskola aicina bērnus apgūt dažādu Ziemassvētku dāvanu gatavošanas darbnīcas, kas ļaus viņiem sagatavot dāvaniņas saviem draugiem, omītēm un opīšiem, brāļiem un māsām. Kopā izgatavosim unikālus iepirkuma auduma maisiņus, stikla un koka eglīšu rotājumus, lielās piparkūkas ar dekoriem, apsveikuma kartītes. Nodarbību laikā baudīsim īpašo Glūdas mājskolas kakao un radīsim noskaņu bildes svētku fotostūrītī. Dalības maksa bērnam – 30 eur.

❄️Piedāvājumu meklē: Glūdas māj-skola
📧
📞 +371 28382308

CCI TORŅAKALNS – gongu meditācija

Kā būtu svētku gaidīšanas laiku veltīt, lai rastu mieru sevī?
Centrs cilvēka izaugsmei “Torņakalns” aicina un gongu meditācijas nodarbībām! Gongs ir tūkstošiem gadu sens un sakrāls meditatīvs instruments, kas jau izsenis izmantots, lai dziedinātu prātu un ķermeni. Iegremdēšanās gongu dziedinošās skaņu vibrācijās palīdz sasniegt dziļu relaksāciju, atbrīvo prāta un priekšstatu kontroli pār mūsu uztveri un ļauj kļūt brīviem no nosprostojumiem fiziskajā, emocionālajā un psihiskajā līmenī.
Lai ķermenis varētu pilnīgi atslābināties, gongu meditācija parasti notiek guļus. Līdzi jāņem paklājiņš uz kā gulēt, pleds ar ko apsegties un neliels spilventiņš pagalvim. Ja ir kādi veselības ierobežojumi, meditācijas laikā iespējams atrasties sēdus pozīcijā.
Nodarbības paredzētas cilvēkiem ar un bez pieredzes gongu meditācijā. Gongu meditācija notiek gongu meditācijas skolotājas Lindas Straumes vadībā.

❄️Uzzini vairāk: www.izaugt.lv
Pieteikuma anketu atradīsi ŠEIT

SIA DABAS ZIRGI – pastaiga kopā ar zirgu

Kur gan vēl vislabāk pašlaik baudīt piedzīvojumus, ja ne brīvā dabā un svaigā gaisā! SIA Dabas zirgi piedāvā doties jaukā pastaigā pa mežu kopā ar kādu no draudzīgajiem zirgiem! Tev būs iespēja izvēlēties, ar kuru zirgu izstaigāties, samīļot to un pabarot ar burkāniem! Atceries, ka pastaiga notiek, ejot zirgam blakus!

❄️Piedāvājumu meklē: www.dabaszirgi.lv
📧
i

Neredzamā pasaule – interaktīvas ekskursijas tumsā

Vai atceraties, kad pēdējo reizi par kaut ko brīnījāties? Kad pēc jaunas vietas apmeklēšanas to atcerējāties un ieteicāt draugiem, jo pieredze bija pārsteidzoša? Jūs tiekat aicināti apmeklēt ļoti neparastu interaktīvo telpu – Neredzamā pasaule, kuras ekspozīciju nevar redzēt, bet tikai sajust. Gids, kuram gaismas trūkums ir ikdienas sastāvdaļa, palīdzēs izvest cauri visām interaktīvajām telpām un orientēties tumsā. Piedāvā, ne tikai individuālas ekskursijas 90 minūšu garumā, bet arī saliedēšanās pasākumus un korporatīvās apmācības komandām 3 stundu garumā. Neredzamā pasaule – uzdāviniet šo piedzīvojumu saviem draugiem vai kolēģiem!

❄️Uzzini vairāk:www.neredzamapasaule.lv
📧
i

OPERETES TEĀTRIS – teatralizēta koncertprogramma

Iepriecini gan sevi, gan mīļos! Operetes teātris ir plaša žanriskā spektra muzikālais teātris, kur regulāri iestudē labākos klasikas zelta fonda skatuves darbus, veido kvalitatīvas, mūsdienīgas un pasaulē konkurētspējīgas izrādes, koncertprogrammas, veicinot operetes un muzikālā teātra tradīciju atdzimšanu un attīstību Latvijā.

Operetes teātris decembrī mēnesī piedāvā 3 koncertus:
🎄 Sestdien, 17.decembrī, plkst.19 Balvu Kultūras un atpūtas centrā un piektdien,
🎄 23.decembrī, plkst.19 Valkas pilsētas Kultūras namā izskanēs Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma «Musique d’amour» («Mīlestības mūzika»). Tā ievedīs šarmantajā Vīnes mūzikas pasaulē, piedāvājot klausītājiem izbaudīt mūziku par mīlestību.
🎄 VEF kultūras pilī 29.decembrī valdīs svētku prieks un līksme Operetes teātra Jaungada koncertā “Evergreens”. Izcili, skatītāju iemīļoti solisti: Jolanta Strikaite, Anta Jankovska no Itālijas, Andrius Apsega no Lietuvas, Oleksandrs Čuvpilo no Ukrainas, Operetes teātra simfoniskais orķestris un diriģents Atvars Lakstīgala! Skaistākais no operetes, operas, mūzikla, kā arī neapoliešu un spāņu mūzika!

❄️Uzzini vairāk: www.operetesteatris.lv vai www.facebook.com/OperetesTeatris
Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

 

UZDĀVINI HOBIJU!

LABORATORIUM ZINĀTNES SKOLA – ķīmijas, fizikas un elektronikas nodarbības tiešsaistē

Laboratorium zinātnes skola piedāvā sistemātiskas nodarbības ķīmijā, fizikā un elektronikā bērniem un pusaudžiem:
2.-9. klašu skolēniem ķīmijā un fizikā,
6.-12. klašu skolēniem elektronikā,
10.-12. klašu skolēniem ķīmijā.
Nodarbības laikā skolotājs, izmantojot prezentāciju, izskaidro teorētisko daļu, kā arī rāda un veic eksperimentus kopā ar bērniem. Nodarbības laikā skolēni var redzēt arī citus tiešsaistes grupas dalībniekus, dalīties jau paveiktajā un komunicēt savā starpā. Tā ir īsta stunda ar abpusēju saikni, kā arī gandarījuma sajūtu par paveikto darbu!

❄️Piedāvājumu meklē: zinatnesskola.lv
📧
📞 +371 28804919

SIA BJMK – tavas izaugsmes spārni mūzikā

🎵 Sāc jaunu gadu ar jaunu hobiju!

BJMK sniedz iespēju bērniem un jauniešiem iespēju kvalitatīvi aizpildīt savu brīvo laiku, apgūstot kādu mūzikas instrumentu, un radīt jauniešos interesi un izpratni par mūziku.
Mūziku un instrumentspēli BJMK iespējams apgūt divos veidos:
1) Apmeklējot individuālas nodarbības vai nodarbības nelielās grupās interešu izglītības formātā- šis piedāvājums pieejams interesentiem jebkurā vecumā;
2) Iestājoties BJMK Rokskolā un apgūstot profesionālās ievirzes izglītības programmu paralēli vispārējai izglītībai.

❄️Piedāvājumu meklē: www.bmjk.lv
📧

DEJU SKOLA BENEFICE – deju nodarbības jekburā vecumā

Profesionālās ievirzes deju skola “Benefice” ir izveidojusi savu ligzdiņu, vietu, kur TEV būt pēc skolas, brīvdienās, brīžos, kad gribi dejot, kustēties…..nāc pie mums, tā IR vieta TEV! Tur ir padomāts par Tavu profesionālo izaugsmi skaistās 3 zālēs ar spoguļiem, baleta stangām, akrobātikas inventāru. Tur ir izveidota īpaša ģērbtuve tev, kā arī vieta, kur svinēt svētkus, mācīties vai atpūsties.
Uzņemam dejotājus no 3 gadu vecuma no 1.decembra:

  • Pirmkurss mazie – 3-5 gadu vecums
  • Pirmkurss lielie – 6-7 gadi
  • Sākumskolas pirmkurss – 1.-4. klase
  • Vidējais pamatkurss – 5.-8. klase
  • Vecākais premiumkurss (ar priekšzināšanām) – 9.-12. klase
  • Hoby klase – no vidusskolas līdz savam mīļākajam vecumam.

❄️Piedāvājumu meklē: pieteikuma anketā
Uzzini vairāk: www.benefice.lv

📧

SIA ZVAIGZNĀJA KOMANDA – mūzikas nodarbības bērniem

Uzdāvini bērnam iespēju apgūt mūziku!
Sociālais uzņēmums “Zvaigznāja komanda” piedāvā grupu un individuālās nodarbības – vokālā mākslā, bungu nodarbības, klavieru nodarbības un mūzikas producēšanas apgūšana, izmantojot Ableton, DJ skola un dziesmu kompozīcija!

❄️Meklē piedāvājumu: www.zvaigznajs.lv
📧

 

IZGLĪTĪBAI UN VECĀKU ATBALSTAM

SIA BARBOLETA – līdzsvara platforma mācībām caur kustību

🎄Kustība, mācīšanās prieks, efektivitāte.🎄

Lai silti, gaiši, ģimeniski un JAUTRI! Līdzsvara platformas kā inovatīvu un efektīvu instrumentu izmanto uzmanības fokusēšanai, motivēšanai, informācijas iegaumēšanai un enerģijas veicināšanai darbā un mācību procesā. Piemērota ģimenēm ar bērniem no 1.5 gadu vecuma.
👉 Iegādājies līdzsvara platformu un lietošanas instrukciju e-veikalā un palīdzi bērnam labāk koncentrēties un mācīties ar prieku!

❄️Iegādājies: www.barboleta.lv
 📧

INTELEKTA ATTĪSTĪBAS CENTRS – nodarbības kognitīvo spēju uzlabošanai

Intelekta attīstības centrs piedāvā zinātniski pārbaudītus risinājumus kognitīvo spēju uzlabošanai kā bērniem, tā pieaugušajiem, izmantojot bioloģiskās atgriezeniskās saites metodi.
Pirms nodarbībām, atkarībā no bērna vai jaunieša vecuma, veicam kognitīvo spēju testus un pārrunas ar vecākiem, lai izstrādātu individuālu treniņu programmu un veicinātu prasmju un spēju attīstību, pildot dažādus uzdevumus. Nodarbību laikā notiek aptuveni 15 dažādu prasmju veicināšana un jaunu iemaņu veidošana. Tās ir bāzes iemaņas, kas noderēs, lai bērns spētu labāk apgūt mācību vielu vai jebkāda tipa jaunas zināšanas.
NODARBĪBĀS:
Lielās un smalkās motorikas vingrinājumi;
Bilaterālie vingrinājumi;
Uzmanības un koncentrēšanās spēju uzdevumi;
Skaitītprasmi vai lasītprasmi veicinoši uzdevumi;
Audiālās un vizuālās uzmanības trenēšana caur spēlēm.

❄️Piesakies nodarbībām: www.intelektacentrs.lv
 📧

 

UZDĀVINI KOPĀBŪŠANU!

SIA UPESLĪČI ATPŪTAI – piedāvājums “viss iekļauts”

Meklē lielisku vietu atpūtai visai ģimenei?
Upeslīči atpūtai piedāvā atpūtu viesu namā “viss iekļauts”, izmantojot visu viesu namu un tā plašo teritoriju kā vienīgajiem viesiem.
Piedāvājumā ietilpst:
🎁 Iemarinēta gaļa un dārzeņi, kurus pats varēsi pagatavot uz grila vai arī jau sagatavotas vakariņas,
🎁 Mēs Tev sakurināsim pirtiņu un varēsi izmantot mūsu gatavoto skrubi,
🎁 Tavā rīcībā būs arī baļļa, kur piemeklēsim tieši Tev kādu piemērotu ēterisku eļļu, kuru Tu varēsi izmantot savā baļļas rituālā, kā arī, ja gribēsi palutināt savu ķermeni, tad pievienosim baļļai arī rožlapiņas,
🎁 Piedāvājam Tev izbraukt ar kvadracikliem pie nosacījuma, ja būs piemēroti laika apstākļi un trase būs izbraucama,
🎁 No rīta mēs būsim Tev sagatavojuši īpašas brokastis, kuras Tu varēsi baudīt verandā,
🎁 Pēc brokastīm iepazīstināsim Tevi ar alpakām, trušiem un aitiņām, Tu viņas varēsi ne tikai pabarot, bet arī pastaigāties ar alpakām,
🎁 Tāpat Tavā rīcībā visu uzturēšanās laiku būs neliels uzkodu galds, kā arī būs pieejama plaša tējas izlase, kafijas automāts ar īpaši grauzdētu kafiju.

❄️Piedāvājumu meklē: www.upesliciatputai.lv
📧
📞 +371 28117861

SIA SONIDO – uzdāvini sarunu!

Uzdāvini laiku! Viens no veidiem, kā jēgpilni apsveikt sadarbības partnerus un draugus, ir ziedot projektam “Parunāsim”, tādējādi uzdāvinot sarunu kādam, kurš jūtas vientuļš. Zvanītājus uzklausa Sonido darbinieki ar invaliditāti, raisot atklātu sarunu, kas palīdz, dziedē un kliedē vientulību.
Uzdāvini sarunu biedru! Ja pazīsti kādu cilvēku, kurš ikdienā ilgojas pēc sarunas, tomēr pats kādu iemeslu pēc nevēlas zvanīt uz līniju “Parunāsim” – mēs varam piezvanīt viņam paši. Tev tikai jāizvēlas piemērotākais laiks un sarunas tēmu, kas visvairāk iepriecinās šo cilvēku.

❄️Ziedojumu iespējams veikt Mobilly platformā
Pakalpojumus dāvanu kartes vari pasūtīt, rakstot uz: 📧

SIA CENTRS SEVII – laiks kopā ar emocionālās inteliģences spēļu grāmatām

Aicinām uzdāvināt svētkos pašu dārgāko, kas cilvēkam ir – LAIKU KOPĀ. Savam bērnam, sev, ģimenei un draugiem, 45 spēles kā metodes apkopotas vienā lieliskā grāmatā “esi/ SPĒLES maziem un lieliem”. Lai tumšie vakari kļūst smieklu, emociju, labu domu un darbu pilni. Lai ģimeni saliedē, attīsta apzinātību, empātiju, komunikāciju un mērķtiecību. Grāmata viegli un brīvi attīsta emocionālo, sociālo inteliģenci – pašapziņu, līdzjūtību, prasmi uzklausīt otru cilvēku, atrisināt konfliktus un strādāt kolektīvā.
Šogad internetveikala plauktus papildinājušas arī citas grāmatas:
🔔 esi/ PAŠREGULĀCIJA – iepazīstu un vadu sevi
🔔 esi/ emociju spēles – ko darīt ar grūtajām emocijām?
🔔 esi/ emocionāli un sociāli inteliģents
🔔 esi/ IEDVESMA

❄️Iegādājies grāmatas: www.esicentrs.lv
📧

 

AR ATBILDĪBU PRET VIDI

SIA STIKLA MĀJA – pudeļu griešanas komplekts

Lieliska iespēja svētkos pārsteigt savējos ar dizaina risinājumiem, kas radīti otrreiz pārstrādājot stikla pudeles! Stikla pudeļu griešanas komplekts ir gatavs darbam. Glass Point studija ir parūpējusies par visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, kā arī sagatavotiem video padomiem, lai jums izdodas stikla vāzes, glāzes, svečturi vai lampas. Radošās darbības rezultātā taps pašu rokām gatavotas Ziemassvētku dāvanas, interjera risinājumi un pārsteigumi draugiem.

❄️Uzzini vairāk: 📧

SIA 0 DESIGN – pārstrādāts papīrs un interjera priekšmeti

Mēs, 0 design, uzskatām, ka ilgtspējīgs dizains ir stāsts par vienkāršību un ilgtermiņa ērtībām. Tomēr Jums joprojām ir brīvība izvēlēties izcilu gaumi. Jums joprojām ir brīvība izvēlēties sevi. Iegādājies dizaina lietas, kas radītas ar rūpēm pret vidi, izmantojot pārstrādātu papīru – sūti vēstules uz gaumīga, pārstrādāta papīra vai atdzīvini savu interjeru ar lampu abažūriem!

❄️Piedāvājumu meklē: www.0design.lv

IZDARI SIRDS DARBU!

HOSPISS LV – atbalsts nedziedināmi slimiem pacientiem

Smagu, nedziedināmu slimību nevienam nav vēlēšanās sev ieplānot. Tas notiek pēkšņi un mēs paļaujamies uz sistēmu, uz pirmsnāves aprūpi. Realitātē – nonāc mājās bez pienācīgas aprūpes, cerībā uz līdzcilvēkiem, ja tev tādi ir.
Ir zināms priekšstats – mēs katrs gribētu nomirt mājās. Savā gultā. 🛏
Bet, vai tiešām? Savā mīļajā gultā, bez iespējas patstāvīgi piepacelt galvgali, ieraudzīt logu?
Speciāla aprūpes gulta ar noņemamām maliņām, uz ritenīšiem, ar pulti un īpašu pretizgulējumu matraci ir NEATSVERAMS palīglīdzeklis guļoša pacienta aprūpē, kas diemžēl pieejams ne visiem.
Vēlamies savākt ziedojumus šādām gultām un matračiem, lai tās mirstoši cilvēki, varētu saņemt bez maksas, nezaudējot tās Brīvības, kas palikušas dzīves izskaņā!
Mēs katrs varam darīt darbus iestājoties par sapni brīvi (no)dzīvot Latvijā!

❄️Atbalsta iespējas meklē šeit: www.hospiss.lv
Uzzini vairāk: Facebook

LATVIJAS SARKANAIS KRUSTS – uzdāvini dāvanu patvērumu meklētāju bērniem!

Kā ik gadu, arī 2022. gada izskaņā Sabiedrības integrācijas fonds kopā ar LSK, kustību “Gribu palīdzēt bēgļiem” un Patvēruma meklētāju izmitināšanas centru “Mucinieki” aicina Latvijas iedzīvotājus sarūpēt dāvanas 120 patvēruma meklētāju bērniem. Lai piedalītos labdarības akcijā, aicinām zvanīt pa tālruni 29249232!

❄️Vairāk par atbalsta iespējām: www.redcross.lv

BIEDRĪBA CERĪBU SPĀRNI – palīdzi palīdzēt Ukrainai!

Mūsu palīdzība ir vajadzīga Ukrainā!!! 💛💙
Šobrīd aktuālais un nepieciešamais:
– Silts apģērbs, termoveļa (tikai lūdzu labā lietošanas stāvoklī);
– siltas zeķes, cimdi, cepures un šalles;
– mitrās salvetes, siev. paketes;
– Pamperi un zīdaiņu pārtika;
– zāģi, cirvji, ģeneratori;
– Rieksti, enerģijas batoniņi, sausās zupas/biezeņi u.c.
Aicinām tos, kuriem ir ērtāk ziedot naudas līdzekļus, ziedojot uz kontu: LV38UNLA0050014911298, Biedrība “Cerību spārni”, ar norādi ziedojums ukraiņu cilvēkiem.

❄️Mantas var nogādāt darba dienās Rīgas ielā 1,no plkst. 8.00 līdz 17.00,
Institūta ielā 5/a, labdarības veikalā “Visi Var” no plkst. 9.00 līdz 18.00. Sestdienās no 9.00 – 15.00
Brīvdienās grupu mājā, Kārkli, Siguldas pagasts

LATVIJAS SAMARIEŠU APVIENĪBA – vecums ≠ vientulība

Kopš 15. septembra Latvijas Samariešu apvienība (LSA) sadarbībā ar mazumtirgotāju “Lidl Latvija” izveidojusi un ieviesusi Latvijā jaunu pieredzi – iespēju veikt ziedojumu taromātā, novirzot tajos nodoto depozīta iepakojumu summu labdarībai. Pirmais projekts, kurā tiek piedāvāta šāda ziedojuma iespēja, ir vientuļo senioru atbalsta projekts “Vecums nav vientulība”. Pusotra mēneša laikā iedzīvotāji ir saziedojuši jau nedaudz vairāk par 1300 eiro, kas nozīmē, ka labdarībai ir nodota depozīta maksa no 13 tūkstošiem pudeļu. Piedalies akcijā arī Tu!

❄️Vairāk par atbalsta iespējām: www.samariesi.lv

BIEDRĪBA TUVU – dāvanas vientuļiem senioriem

Arī šis gads nav izņēmums – mēs veidosim Ziemassvētku gardumu un dāvanu kastes ģimenēm, kuras nonākušas grūtībās. Arī tev ir iespēja piedalīties ar savu ziedojumu!
Ziedojot:
🌲saldumus;
🌲pārtikas produktus;
🌲rotaļlietas;
🌲ikdienā noderīgas lietas.

❄️Ziedojumus var nogādāt
Jelgavā, Pasta ielā 51, vai Brankās, Saules ielā 2b (iepriekš piezvanot 26319985)

CAT CARE COMMUNITY – palīdzi kaķiem atrast mājas!

Biedrība palīdz bez mājām palikušiem kaķiem atrast pastāvīgas mājas. Biedrība nodrošina kaķiem pagaidu mājas vai ārstēšanu klīnikā un aktīvi meklē tiem jaunus saimniekus. Tu vari palīdzēt, zvanot uz ziedojumu tālruni vai iegādājoties apģērbu ar dzīvnieku tematiku, kur visa iegūtā peļnā tiek novirzīta sociālo mēŗku sasniegšanai: www.pukainis.store.

❄️Atbalsta iespējas meklē šeit: www.catcarecommunity.com
Uzzini vairāk: Facebook

LABDARĪBAS FONDS SOFI – palīdzi īstenot labdarības projektus!

Labdarības fonds Sofi tika izveidots 2020. gadā un sniedz savu pienesumu plašākas sabiedrības labklājības uzlabošanai.
Fonds atbalsta dzīvnieku patversmes un veicina to labturību, īsteno projektus bērnu veselības uzlabošanai un izglītības veicināšanai, atbalsta sociāli maznodrošinātas grupas un veicina vides sakārtošanu, uzlabojot apstākļus gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

❄️Atbalsta iespējas meklē šeit: www.sofifonds.lv
Uzzini vairāk: Facebook