10. maijā aicinām uz lekciju “Sociālie uzņēmumi – kāpēc mūsu pašvaldībai svarīgi un ko jau darām to attīstībai?”

27 aprīlis, 2023

Labklājības ministrija kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 10. maijā plkst. 10.00 aicina pašvaldību darbiniekus un ikvienu citu interesentu uz tiešsaistes lekciju “Sociālie uzņēmumi – kāpēc mūsu pašvaldībai svarīgi un ko jau darām to attīstībai?”. Pieredzē dalīsies Preiļu un Limbažu novada pašvaldības.

Minētajās pašvaldībās sociālo uzņēmumu, kas ieguvuši sociālā uzņēmuma statusu, vēl nav, tomēr pašvaldības saredz šīs nozares vērtību un jau šobrīd īsteno vairākas aktivitātes, lai savās teritorijās attīstītu sociālo uzņēmējdarbību.

Preiļu un Limbažu novada pašvaldības dalīsies savā redzējumā par šādiem jautājumiem:
– Kāpēc un tieši kas tiek darīts nozares attīstībai?
– NVO ceļš līdz sociālajam uzņēmumam?
– Kādās pakalpojumu jomās sociālie uzņēmumi pašvaldībai būtu īpaši vērtīgi, un kādas sociālās problēmas tie potenciāli varētu risināt?

Reģistrācija lekcijai līdz 9.maijam: https://ej.uz/lekcija_1

Lekcija norisināsies tiešsaistes platformā Zoom, būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus. Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu dienu pirms lekcijas.

Pasākums tiek organizēts Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!” ietvaros.