Aicinām uz pieredzes apmaiņu par pašvaldības sadarbībām ar nevalstiskajām organizācijām

31 augusts, 2023

Aicinām uz labās pieredzes apmaiņas pasākumu “Nevalstiskās organizācijas + pašvaldība = kā labāk strādāt kopā?”, kas norisināsies 15.septembrī plkst.15:30, Rīgā, Alberta ielā 13.

Daudzas nevalstiskās organizācijas meklē iespējas sadarboties ar pašvaldībām, lai attīstītu jomu, kurā darbojas, tomēr kā labāk koordinēt darbu ar pašvaldībām un kas ir tie faktori, kas noved pie veiksmīga rezultāta? Pasākuma mērķis ir apmainīties ar pieredzi, saprast kā NVO var efektīvāk darboties ar pašvaldībām. 

Pasākuma programma:

  • LSUA pieredze: Labklājības ministrijas iepirkuma ietvaros, esam apciemojuši visas 43 Latvijas pašvaldības; projekta “Local-Y-Mpact” ietvaros veidojām sadarbību ar pilotpašvaldību – Talsos
  • Citu organizāciju pieredze: *Providus pieredze darbā ar labas pārvaldības praksi pašvaldībās un pilsoniskās sabiedrības līdzdalību pašvaldībās; *Latvijas Lauku foruma pieredze, LAPAS pieredze, u.c.
  • Diskusija “Kādi faktori noved pie laba sadarbību rezultāta?”

Reģistrēties pasākumam līdz 11.09.2023., aizpildot pieteikuma anketu.

Pašvaldību un kopienas organizāciju sadarbības tika pētītas projekta “LOCAL-Y-MPACT” ietvaros. Projekta mērķis ir stiprināt sadarbību starp kopienās balstītām jaunatnes organizācijām, sociālajiem uzņēmumiem un vietējām pašvaldībām, kā arī attīstīt sociālo uzņēmējdarbību kā efektīvu instrumentu ekonomiskās nevienlīdzības mazināšanai, sociālās iekļaušanas un integrācijas veicināšanai ilgtspējīgas sabiedrības veidošanā un aktīvas līdzdalības veicināšanai pilsoniskajā sabiedrībā.