Aicina uz vebināru par sociālās ietekmes mērīšanu

20 jūlijs, 2022

Vebinārs “Uzņēmējdarbības sociālās ietekmes mērīšana — kā to aprakstīt un to mērīt”

ESI studentu inovāciju programma aicina piedalīties tiešsaites vebinārā  “Uzņēmējdarbības sociālās ietekmes mērīšana — kā to aprakstīt un to mērīt”

Rīgas Ekonomikas augstskolas ESI studentu inovāciju programma aicina piedalīties tiešsaistes vebinārā, kurš notiks 28. Jūlijā, plkst. 16:00 par to, kā izmērīt uzņēmējdarbības sociālo ietekmi. Vebināru vadīs  Dr. Pablo Munoz Roma no Daremas universitātas Apvienotajā Karalistē.

28. jūlijā pulksten 16:00 Daremas universitātes uzņēmējdarbības profesors Dr. Pablo Munoz Roman rīkos vebināru par sociālo un ilgtspējīgo uzņēmējdarbību. Gadu gaitā viņš ir veicis daudzus pētniecības darbus ilgtspējas nišā un ir ieguvis plašu atpazīstamību, publicējot rakstus vadošajos zinātniskajos žurnālos.

Dr. Pablo Munoz Roman ir sociālais zinātnieks, kurš cenšas veikt noderīgus pētījumus.  Viņa pētījumi aplūko, kā uzņēmējdarbība savās ikdienišķajās un sarežģītajās formās rada vērtību sabiedrībai. Viņš pēta,  kā indivīdi izmanto uzņēmējdarbību, lai pārvarētu izaicinošus apstākļus un veidotu ilgtspējīgāku nākotni, un kā labāk konceptualizēt un izmērīt uzņēmējdarbības vērtību.

Galvenās tēmas, kas tiks apskatītas vebināra laikā:

  • Izpratne par sociālo ietekmi;
  • Sociālais faktora nozīme uzņēmumiem;
  • Kā aprakstīt sociālo ietekmi;
  • Kā kvantificēt un pareizi izmērīt sociālo ietekmi;
  • 4 jaunas sociālās ietekmes mērīšanas metodes, ko atklāja Dr. Pablo Munozs.

Programmu kopīgi īsteno vairāki izglītības un industrijas pārstāvji – Rīgas Ekonomikas Augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Juridiskā augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, konsultāciju uzņēmums Civitta Latvija un nozares partneri (Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Zero Waste Latvia, Techhub Riga, Cietvielu fizikas institūts, Latvijas Universitāte, Rēzeknes Biznesa asociācija, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija).

Pasākums notiks angļu valodā. Pasākumam ir jāreģistrējas, izmantojot šo saiti: https://tinyurl.com/9zjrut6h

IERAKSTS NO VEBINĀRA SKATĀMS ŠEIT.

Plašāka informācija par ESI studentu inovāciju programmu un pieteikšanos citiem pasākumiem:
Tīmekļa vietne: https://esi-startup.lv/
Facebook lapa: https://www.facebook.com/ESIdrosmigs
LinkedIn lapa: https://www.linkedin.com/company/esidrosmigs
E-pasts: [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]