Aicina uz atvērto durvju dienām sociālajos uzņēmumos

26 septembris, 2023

Ekskursija tumsā, “Zvaigznāja klases” un “Dabas zirgu” saimniecības apskate, dalība hip-hop deju nodarbībās, kulinārijas, zāļu tēju, sveču liešanas, adīšanas un apsveikuma kartiņu gatavošanas meistarklases, ekskursija pa dienas centru, kur cilvēki ar invaliditāti rada dažādus produktus, hospisa pakalpojuma iepazīšana, izglītojošas lekcijas un praktiskas nodarbības par jauniešu mentālo veselību, sociālo uzņēmēju stāsti un prezentācijas – sociālie uzņēmumi sagatavojuši interesantas aktivitātes un aicina ikvienu interesentu uz atvērto durvju dienu pasākumiem!

No 9. līdz 13. oktobrim Latvijā norisināsies ikgadējā Sociālās uzņēmējdarbības nedēļa! Atvērto durvju dienas sociālajos uzņēmumos ir centrālais nedēļas notikums, kad plašāka sabiedrība aicināta praktiskā veidā iepazīt Latvijas sociālo uzņēmumu darbu un radīto ietekmi. Uz atvērto durvju dienu pasākumiem pie sevis ciemos aicina 10 sociālie uzņēmumi dažādās pilsētās un novados. Detalizēta programma, pasākumu norises laiki un adreses skatāmas ŠEIT.

Lai dotos ciemos, viesi aicināti līdz 9. oktobrim reģistrēt savu dalību: ej.uz/add_sociālajos_uzņēmumos
Vietu skaits ierobežots – aicinām pieteikt dalību savlaicīgi!

Atvērto durvju dienas sociālajos uzņēmumos organizē biedrība un sociālās uzņēmējdarbības attīstības platforma “New Door”, un šie pasākumi ir daļa no Labklājības ministrijas aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!”.

Papildu informācija: Diāna Lapkisa,