Aicina studentus līdz 28. jūnijam pieteikties inovāciju inkubatoram

17 jūnijs, 2022

Līdz 28. jūnijam ir iespēja pieteikties dalībai inovāciju inkubācijas programmā, ESI studentu inovācijas programmas ietvaros. Tās mērķis ir nodrošināt sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu risinājumu izstrādi, saņemot atbalstu idejas validācijas procesam caur praktiskiem semināriem un individuālu mentoringu.
ESI Inkubatoru organizē studentu inovācijas programma ESI, sadarbībā ar Riga Stockholm School of Economics un Techhub Riga. Kādēļ tiek atbalstīta tieši sociāli atbildīgu un ilgtspējīgu inovāciju radīšanas joma? Šādu inovāciju radīšana samazina mūsu visu kopīgi radīto negatīvo ietekmi uz vidi, uzlabojot resursu izmantošanu un veicinot ekonomisko vienlīdzību.
ESI Inkubators norisināsies 3 mēnešus, attālinātā formātā, ar iespēju izmantot ofisa telpas Rīgā vai Rēzeknē. Programma ir atvērta dažādām studentu komandām – gan komandām agrīnā attīstības stadijā, gan jau izveidotiem jaunuzņēmumiem (līdz 3 darbības gadiem), kas meklē papildu impulsu, lai produktus pārbaudītu un ieviestu reālos tirgus apstākļos.

Piesakoties 3 mēnešu programmai studenti saņem:

  • Iespēju piedalīties lekcijās un individuālās mentorēšanas sesijās ar vietējiem un starptautiskiem uzņēmējiem un dažādu nozaru profesionāļiem;
  • Iespēju apgūt idejas komercializācijas procesus un labās prakses;
  • Iespēju pieteikties ikmēneša stipendijai.

Inovatīvo ideju pieteikumu atlasei, jeb kvalitatīvās atbilstības vērtēšanai, studentu komandai ir pienākums iesniegt inovatīvas idejas tiešsaites pieteikumu (1. pielikums, pieejams šeit), kā arī iesūtīt 1 minūtes video īsprezentāciju sniedzot īsu pārskatu par idejas būtību un potenciālu uz Projekta e-pasta adresi . Ar inkubatora nolikumu var iepazīties šeit. Pieteikšanās termiņš 28. jūnijs. “Inovāciju inkubācijas programma ir vēl viens solis tuvāk veiksmīgas uzņēmējdarbības vides attīstīšanai Latvijā. Uzņēmīgākie un drosmīgākie ideju autori tiekas inovāciju programmā,” aicina programmas direktore, Kristīne Nagle.
ESI ir praktiskās izglītības programma, kas studentiem ļauj gūt praktisku pieredzi risinot reālas uzņēmumu un valstiska līmeņa problēmas. ESI ietvaros Stockholm School of Economics, Latvijas Mākslas Akadēmija, Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija, Riga Graduate School of Law un industrijas partneri (Latvijas Sociālās Uzņēmējdarbības asociācija, Zero Waste Latvija, Techhub, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts, Rēzeknes uzņēmēju biedrība, Latvijas elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija) nodrošina augstas kvalitātes zināšanu pārnesi, praktiskas darbnīcas, iespēju risināt reālas komercproblēmas un iespēju attīstīt arī savas biznesa idejas caur biznesa inkubatoru.
Saturs tiek nodrošināts kā reālajā vidē tā arī tiešsaistes vidē un dalība visās programmas aktivitātēs ir bezmaksas.

Plašāka informācija par ESI studentu inovāciju programmu un pieteikšanās: https://esi-startup.lv/