Individuāla konsultācija

Palīdzēsim saprast soļus sociālā uzņēmuma vai sociālās uzņēmējdarbības idejas attīstīšanai

Konsultācija ir individuāla tikšanās ar LSUA sociālās uzņēmējdarbības ekspertu, kurš sarunas gaitā palīdz rast atbildes uz jums interesējošiem jautājumiem, sākot no idejas atbilstības sociālās uzņēmējdarbības būtībai līdz konkrētiem jautājumiem, kas saistīti ar sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanu un īstenošanu.

Gan topošajiem, gan esošajiem sociālajiem uzņēmējiem palīdzam saprast tālākos soļus sociālā uzņēmuma vai sociālās uzņēmējdarbības idejas attīstīšanai – formulēt sociālos mērķus, sagatavoties sociālā uzņēmuma statusa iegūšanai, apzināt citus uzņēmējdarbības atbalsta instrumentus.

Konsultācijas sniedzam attālināti platformā ZOOM, pirms tam vienojoties par jums ērtāko konsultācijas laiku.

Vienas konsultācijas cena ir 25 eur + PVN

Konsultācijas cena LSUA biedriem ir 14 eur + PVN

Pieteikšanās konsultācijai, aizpildot pieteikuma formu zemāk!

 

Ekspertīze sociālajā ekonomikā

Sniegsim daudzpusīgu skatījumu par sociālās ekonomikas nozīmi pozitīvu pārmaiņu veicināšanā

Mūsu ekspertīze sniedzas ārpus sociālās uzņēmējdarbības ietvariem – mēs rūpējamies par to, lai ekonomikas efektivitāte kalpotu sociālajām vajadzībām, tādējādi radot to patiesu mijiedarbību.

Konsultējam par tādiem jautājumiem kā sociāli atbildīgi publiskie iepirkumi, sociālo uzņēmumu sadarbība ar tradicionālajiem uzņēmumiem un NVO sektoru. Sadarbojamies ar ārvalstu partneriem, lai iegūtu daudzpusīgu skatījumu par sociālās ekonomikas nozīmi pozitīvu pārmaiņu veicināšanā.

Sniegsim viedokļrakstu, interviju, konsultāciju vai piedalīsimies pasākumā kā jomas eksperti.

Sazinies ar mums, lai vienotos par nepieciešamo iesaisti.

 

Iepazīsti sociālo uzņēmējdarbību

Piedāvājam izglītojošus pasākumus, pieredzes apmaiņas braucienus un citas aktivitātes

 

Izglītojošie pasākumi

Piedāvājam izglītojošus pasākumus, lai saistošā veidā pastāstītu par sociālo uzņēmējdarbību studentiem, uzņēmējiem un vietējām kopienām. Pasākumu saturs atkarīgs no pasūtītāja vēlmēm un vajadzībām, tas vienmēr tiek pielāgots auditorijai. Tās var būt gan informatīvas lekcijas, gan arī praktiskas darbnīcas, kuru laikā dalībnieki ne tikai klausās, bet aktīvi iesaistās grupu darbos un diskusijās.

Izmaksas tiek noteiktas individuāli, balstoties uz pasākuma ilgumu, formātu un norises vietu.

Ir ideja? Pastāsti mums par to un kopīgi vienosimies par īstenošanas iespējām!

 

Pieredzes apmaiņas braucieni

Ar mūsu biedru organizācijām esam kopīgi īstenojuši dažādas aktivitātes, tajā skaitā pieredzes apmaiņas starp vietējiem un tradicionālajiem uzņēmējiem, kā arī ārvalstu sociālajiem uzņēmumiem. Pazīstam sociālos uzņēmējus personīgi, tādēļ varam saplānot pieredzes braucienu, izvēloties sociālos uzņēmumus, kuri darbojas jums saistošā jomā vai atrodas konkrētā reģionā!

Vēlies ieskatīties sociālo uzņēmumu ikdienā? Raksti mums un palīdzēsim izplānot pilnvērtīgu pieredzi!