SIA ZVAIGZNĀJA KOMANDA

Sociālais uzņēmums

ZVAIGZNĀJA KOMANDA piedāvā profesionālus pakalpojumus mūzikas industrijā:

AUDIOBRENDINGS
Audio konceptu izstrāde zīmoliem, kas vēlas radīt prātā paliekošas skaņas un audio kompozīcijas sava produkta mārketēšanai

DZIESMU SATURA RADĪŠANA
Lai palīdzētu māksliniekiem realizēt liela apjoma darbus albumam vai relīzei, tiek piedāvātas:
-dziesmu rakstīšanas nometnes ar Zvaigznāja radošo kolektīvu
-Individuāls dziesmu sesijas pie Agneses Rakovskas
-Zvaigznāja dziesmu katalogs ar vaiārkā kā 50 dziesmu skicēm

FOTOSESIJAS UN MŪZIKAS VIDEO
Vizuālās identitātes izveide mūziķiem un viņu zīmoliem, balstoties uz projekta vērtībām un stratēģiju. Process paredz darbu ar profesionālu radošo komandu – stilisti, operatori, fotogrāfi u.c.

KONSULTĀCIJAS AR AGNESI RAKOVSKU
Sesijas laikā tiek veidota mūzikas projekta SVID analīze, apskatīts iesaistīto pušu matricas koncepts un klients tiek iepazīstināts ar projektu vadības metodiku, kas tiek individuāli pielāgota, lai uzlabotu projekta kvalitātes rādītājus un veicinātu projekta atpazistamību. Agnese arī sniedz konsultācijas jauniem uzņēmējiem projektu vadībā un piedāvā radošus risinājumus produktu izstrādei. Konsultācijas tiek pieteiktas un saskaņotas individuāli.

PROJEKTU VADĪBA
Zvaigznāja komanda palīdz realizēt dažāda izmēra radošos projektus . Mūsu partneri:
-LMA Modes nodaļa, kas katru gadu rīko studentu modes skati
-Zelta Mikrofons 2023, kas rīko lielāko mūzikas industrijas notikumu Latvijā – mūziķu apbalvošanas ceremoniju
-Zelta mikrofona laureātu koncerts Dzintaros 2022. gada vasarā

TELPU NOMA
Pašā Rīgas centrā ir pieejamas telpas fotosesijas izveidei, video filmēšanai un četras radošās audio studijas dziesmu sesijas izveidei un darbam komandās (breakout rooms koncepts)

KOMANDU SALIEDĒŠANA
Agnese Rakovska kopā ar komandu piedāvā izveidot unikālu dziesmu rakstīšanas sesiju uzņēmumiem. Mūsu pieredze rāda, ka dziesmas rakstīšanša kā process ne tikai saliedē kolektīvu, bet arī ļauj atklāt dalībnieku apslēptos talantus un vairo emocionālo inteliģenci komandas dalībnieku vidū

Uzņēmums realizē sociālu mērķi, kas ir saistīts ar mērķgrupu apzināšanu visā Latvijas teritorijā. 2022. gada vasaras sezonā tika realizēti 23 notikumi, kopā ar projektu “Zvaigznāja Kubs”, kas ir bezmaksas muzikāli izglītojošs pasākums jauniešiem. Visas dienas laikā notiek dažādas aktivitātes – dziesmu rakstīšana, uzstāšanās, dziesmu pārstrāde, mūzikas studijas iemēģināšana un citas muzikāli izglītojošas aktivitātes.