SIA Svaigi

Sociālais uzņēmums

Uzņēmums piedāvā online tirgus platformu www.svaigi.lv – tajā iespējams iegādāties labāko no Latvijas zemnieku saražotā, kā arī ekoloģiskus sadzīves tīrīšanas līdzekļus, preces mājdzīvniekiem, skaistumkopšanas līdzekļus.

Uzņēmuma sociālie mērķi:

  1. dot iespēju mazajām saimniecībām no visiem Latvijas reģioniem, kurām pietrūkst zināšanu un resursu, lai paši nodrošinātu savas produkcijas pārdošanu gala pircējiem, nodot tirdzniecībai izaudzētos un saražotos produktus bez nopietnām ilgtermiņa saistībām īsā pārtikas piegādes ķēdē.
  2. palīdzēt un iedrošināt mazās saimniecības un mājražotājus turpināt un attīstīt savu darbību reģionos, nodrošinot izaugsmes iespējas un veicinot kapacitātes pieaugumu, kas tādējādi stiprinātu vietējās kopienas, radītu darba iespējas vietējiem iedzīvotājiem un caur pozitīvu piemēru iedrošinātu citus lauku iedzīvotājus uzsākt vai turpināt saimniekošanu Latvijas laukos.
  3. nodrošināt profesionālu zemnieku saimniecību un mazo ražotāju produkcijas tirdzniecību, dot iespēju saimniekiem profesionāli realizēties izvēlētajā darbības jomā, tādējādi stiprinot personīgo identitāti un darba kultūru vietējā sabiedrībā.
  4. nodrošinoāt kvalitatīvas un tīras pārtikas pieejamību, lai veicinātu pilnvērtīga uztura lietošanu un veselīgas pārtikas ēšanas paradumus Latvijas ģimenēs, jo īpaši tajās ģimenēs, kurās aug bērni.

Kontaktinformācija: