SIA Svaigi

Sociālais uzņēmums, Uzņēmums bez sociālā uzņēmuma statusa, Biedrība, Individuāla persona

Pārtika, sadzīves tīrīšanas līdzekļi, preces mājdzīvniekiem, skaistumkopšanas līdzekļi

Sabiedrības mērķis ir uzlabot Latvijas reģionu kopienu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un Latvijas reģionu mazo saimniecību un mājražotāju konkurētspēju:

  1. dodot iespēju mazajām saimniecībām no visiem Latvijas reģioniem, kurām pietrūkst zināšanu un resursu, lai paši nodrošinātu savas produkcijas pārdošanu gala pircējiem, nodot tirdzniecībai izaudzētos un saražotos produktus bez nopietnām ilgtermiņa saistībām īsā pārtikas piegādes ķēdē.
  2. palīdzot un iedrošinot mazās saimniecības un mājražotājus turpināt un attīstīt savu darbību reģionos, nodrošinot izaugsmes iespējas un veicinot kapacitātes pieaugumu, kas tādējādi stiprinātu vietējās kopienas, radītu darba iespējas vietējiem iedzīvotājiem un caur pozitīvu piemēru iedrošinātu citus lauku iedzīvotājus uzsākt vai turpināt saimniekošanu Latvijas laukos.
  3. nodrošināt profesionālu zemnieku saimniecību un mazo ražotāju produkcijas tirdzniecību, dot iespēju saimniekiem profesionāli realizēties izvēlētajā darbības jomā, tādējādi stiprinot personīgo identitāti un darba kultūru vietējā sabiedrībā.
  4. nodrošinot kvalitatīvas un tīras pārtikas pieejamību, lai veicinātu pilnvērtīga uztura lietošanu un veselīgas pārtikas ēšanas paradumus Latvijas ģimenēs, jo īpaši tajās ģimenēs, kurās aug bērni.

Kontaktinformācija: