SIA “Mobilizing” / Difftravel

Sociālais uzņēmums

Difftravel nosaukums ir veidots no vārda atšķirīgs jeb citāds, pielāgots tūrisms cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti: dzirdes, redzes vai kustību traucējumiem, kā arī vecākiem cilvēki ar staigāšanas grūtībām, viņu draugiem un tuviniekiem.

Ekskursijās var piedalīties ikviens: ar vai bez invaliditātes. Vairāk tomēr būsim piemēroti tiem,kas staigā lēnāk vai pārvietojas ratiņkrēslā. Ekskursijas notiek nelielās grupās ar jaunu busiņu. Pēc vajadzības nodrošinām otru transportlīdzekli. Ceļošana mazās grupās dod lielu priekšrocību. Mēs pielāgojamies situācijai un varam nedaudz mainīt plānu,ja tas ir nepieciešams. 2022.gada sezonā mēs izbraucām ap 45 ekskursijām.Mūsu ekskursijas ir ļoti draudzīgas un sirsnīgas. Ikviena jauna redzēšanās dod prieku. Mani ceļotāji mēdz teikt, ka tā ir ne tikai ceļošana, tā ir arī emocionāla terapija, kas arī pēc ceļojuma vēl ilgi liek kavēties atmiņā un priecāties par piedzīvoto.
Varam sastādīt maršrutu individuālajam braucienam. Šis ir sirds projekts. Mēs priecāsimies, ja jūs būsiet atpūtušies un priecīgi.