Radošās darbnīcas

Sociālo uzņēmumu vadītās radošās darbnīcas ir 2-3 stundu praktiskas meistarklases, kuras ietvaros dalībniekiem ir iespēja iemācīties vai izmēģināt kādu jaunu prasmi vai iemaņu, gūt jaunu pieredzi, kā arī uzzināt vairāk par konkrētā sociālā uzņēmumu darbu un mērķiem. Radošā darbnīca lieliski apvieno izklaidi un jaunu mācīšanās pieredzi, un tās rezultātā dalībnieki ir labi pavadījuši laiku, atpūtušies, iemācījušies ko jaunu un guvuši iedvesmu palīdzēt citiem.

Radošās darbnīcas un meistarklases piemērotas dažādu vecumu auditorijām, un būs labs papildinājums gan kāda lielāka pasākuma programmai, gan kā atsevišķs notikums, gan arī kā korporatīvs pasākums Jūsu organizācijas vai uzņēmuma darbinieku saliedēšanai.

Šobrīd piedāvājam šādas radošās darbnīcas un meistarklases:

BlindArt meistarklase – pozitīvā gaisotnē dalībniekiem tiek attīstīta iztēle un veicināts komandas darbs ar taktilās glezniecības palīdzību, izmantojot tikai tausti un dzirdi, papildinot ar izglītojošiem stāstiem par neredzīgo cilvēku pasauli un to uztveri. Katra pasākuma ietvaros tiek radīti īpaši mākslas darbi, kas paliek dalībnieku īpašumā.

OWA radošās darbnīcas – vienā no tām dalībnieki iepazīsies ar dažādiem materiālu krāsošanas un apdrukas veidiem un katrs uztaisīs sev T-kreklu vienā vai vairākās tehnikās.  Savukārt otra veida radošajā darbnīcā iespējams pieredzējuša mākslinieka vadībā apgūt gleznošanas iemaņas, uzgleznoto attēlu pēc tam sublimācijas tehnikā pārnesot uz T-krekla vai krūzes.

Palīdzēsim.lv radošā darbnīca – dažādu rokdarbu un radošo darbu meistarklase kopā ar bērniem un jauniešiem, kuras laikā radītos darbus iespējams vai nu ņemt līdzi, vai arī ziedot Palīdzēsim.lv tālākai izmantošanai labdarības veikalā un tirdziņos.

Puordare radošā darbnīca – sietspiedes darbnīca, kuras laikā uzzināsi vairāk par vides jautājumiem un, kā savu ikdienu padarīt ilgtspējīgāku

Pērle Rada meistarklasē piedzīvosi dažādas tekstila apstrādes tehnikas  – izmēģini mārblingu, batikošanu, šibori vai cianotipiju.

Radošo darbnīcu cena un izmaksas atkarīgas no pasākuma ilguma, norises vietas un tēmas. Rakstiet mums un mēs pastāstīsim vairāk!

Konsultācija

€25
  • Vienas konsultācijas cena

Konsultācija LSUA biedriem

€14
  • Vienas konsultācijas cena