Iepazīsties ar pieciem LSUA biedriem, kas kāps uz Sociālās uzņēmējdarbības foruma skatuves!

1) Learn IT programmēšanas skola

Learn IT ir programmēšanas un tehnoloģiju skola skolēniem un pedagogiem Latvijā. Investīcija noderēs, lai paplašinātu pulciņu piedāvājumu, iekļaujot tajā Minecraft Education mācību programmu, kas piemērota bērniem vecumā no 9 līdz 12 gadiem

Uzzini vairāk

2) Print Art – Correctly


Print Art ir produktu izstrādes uzņēmums, kura mērķis ir lauzt stereotipus par invalīdu spējām un parādīt, ka cilvēki ar invaliditāti var līdzvērtīgi darboties līdzās veseliem cilvēkiem un izstrādāt dizaina produktus, kas ir paredzēti jebkuram cilvēkam lai uzlabotu viņu izskatu un pašsajūtu. Correcty T-krekls balsta muguru, un ar līmes tīmekli piestiprinātas konstrukcijas palīdzību atgādina lietotājam, ka jāiztaisno mugura. Tas tiek izstrādāts, konsultējoties ar ortopēdiem, kas palīdzēja piemeklēt  konstrukcijas shēmu, kas veido ornamentu, kas, saliekoties uz priekšu, ar atsperu efektu saudzīgi vilks plecus atpakaļ.
Investīcija nepieciešama pirmās Correcty T-kreklu partijas ražošanai rūpnīcā Latvijā.

3) Svaigi.lv

Image result for svaigi.lv

Virtuālais tirgus Svaigi.lv saved kopā vairāk kā 100 zemnieku saimniecības un mazos ražotājus ar pircējiem, kuriem produkti ir radīti. Īsti un garšīgi produkti no Latvijas laukiem ar piegādi katrās mājās. Investīciju ieguldīs, lai pilnveidotu Zero Waste principus Svaigi.lv  darbībā.

Uzzini vairāk

4) Cafe M

Lietotāja Café M - zero waste coffee shop attēls.

Cafe M ir pirmā Zero Waste kafejnīca Rīgā, kas finansējumu izmantos aplikācijas Zerokup izveidei. Aplikācija palīdzēs izveidot centralizētu kafijas krūzīšu depozītsistēmu, lai mazinātu piesārņojumu no vienreizlietojamajām krūzītēm.

Uzzini vairāk

5) Sociālais uzņēmums Visi Var


Sociālā uzņēmuma “Visi Var” galvenais mērķis ir cilvēku ar speciālām vajadzībām nodarbinātības veicināšana, finansējums tiks izmantots, lai iegādātos jaunas adāmmašīnas, mežģīņu karietes un dziju. 

Uzzini vairāk

6) Dabas zirgi

Dabas zirgi ir stallis Ķekavas novadā, kas veidots, lai rehabilitētu no vardarbības cietušus zirgus. 10 gadu darbības laikā ir gūtas zināšanas un pieredze, lai sauktu sevi par zirgu dabas un labturības ekspertiem Latvijā. Zirgu iedvesmots, uzsākts arī darbs ar jauniešiem no sociālā riska grupām, kur kopā ar staļļa personālu tiek gūtas sociālās iemaņas lauku saimniecības darbos ar mērķi vēlāk integrēties darba tirgū.

Uzzini vairāk