Par Forumu

Kā savu ideju un vēlmi palīdzēt pasaulei pārvērst veiksmīgā uzņēmējdarbībā? Vai sociālā uzņēmējdarbība var būt peļņu nesošs bizness? Tie ir aktuālākie jautājumi, kas izaicina sociālo uzņēmējus ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Atbildes uz tiem varēs rast Sociālās uzņēmējdarbības forumā 2019, kas tiek veltīts tēmai BIZNESA MODEĻI, jo ikviena veiksmīga uzņēmuma pamatā ir pārdomāts biznesa modelis.

Saturs

Forums iesāksies ar iedvesmojošiem pasaules pieredzes stāstiem par dažādiem, inovatīviem sociālā biznesa modeļiem un to, cik nozīmīga sociālajā uzņēmējdarbībā ir sadarbība ar tradicionālo biznesu. Foruma otrajā daļā būs iespēja apmeklēt vienu no trim praktiskajām darba grupām, kas sniegs unikālu iespēju ielūkoties Latvijas sociālo uzņēmumu “ģērbtuvēs” – realitātē, izzinot to biznesa modeļus un ārēji neredzamo ikdienu. Ar mērķi attīstīt sadarbību starp sociālajiem un tradicionālajiem uzņēmumiem un sniegt pieredzē balstītas uzņēmējdarbības zināšanas, darba grupās piedalīsies arī tradicionālā biznesa pārstāvji. Forums noslēgsies ar sociālo uzņēmumu prezentāciju konkursu /pitch/ par 2000 EUR investīciju, kurā uzvarētāju noteiks auditorijas balsojums.

PROGRAMMU LŪDZU SKATĪT ŠEIT

Dalībnieki

Pasākumā aicināti pulcēties esošie un topošie sociālie uzņēmēji, biznesa eksperti, tradicionālie uzņēmēji, kam ir svarīga sociālā atbildība, biznesa inkubatoru, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, politikas veidotāji, augstskolu mācībspēki, studenti un ikviens, kurš vēlas iesaistīties labākas pasaules veidošanā.

Ko sagaidīt no Foruma?

  • Iedvesmu un idejas sava sociālā biznesa uzsākšanai vai darbības uzlabošanai

  • Zināšanas un prasmes veiksmīga sociālā biznesa modeļa radīšanai

  • Jaunus kontaktus un partnerības starp sociālajiem un tradicionālajiem uzņēmējiem

  • Iespēju apspriest sava sociālā biznesa ideju un iegūt ekspertu atzinumus par to

  • Jaunas idejas tradicionālo uzņēmumu sociālās atbildības projektiem

Forumu vada Ernests Štāls, start-up eksperts, “Techhub Riga” dibinātājs un valdes priekšsēdētājs

Darba valoda: latviešu un angļu (ar sinhrono tulkojumu)

Norises vieta: Latvijas Universitātes jaunatklātajā Zinātņu māja, Jelgavas iela 3, Rīga.

Dalības maksa: 50 EUR, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedriem un sociālās uzņēmējdarbības vēstniekiem –  35 EUR.

Ieejas biļetes nopērkamas šeit.

UZMANĪBU! Lai dotajā brīdī iegādātos ieejas biļeti uz Forumu caur Eventbrite.com, Jūsu kredītkartei ir jābūt reģistrētai PayPal. Risinām šo tehnisko problēmu, lai biļetes varētu iegādāties bez PayPal konta. Ja dotajā brīdī vēlieties iegādāties biļeti uz Forumu bez PayPal konta, lūdzu, raksiet uz e-pastu liga@sua.lv – sagatavosim Jums rēķinu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Ceram, ka drīz viss būs kārtībā! 🙂

Papildu informācija un biļešu iegāde ar rēķina starpniecību: Līga Ivanova, liga@sua.lv, +371 26464686