Typical Latvian

Uzņēmums bez sociālā uzņēmuma statusa

Uzņēmums piedāvā pastkartes, kartītes un to dāvanu komplektus.

Pieejami vairāki pakalpojumi:

  • Sveicienu pastkaste – iespēja nosūtīt īstus sveicienus uz īstas pastkartes attālināti. (Klients atsūta sveicienu tekstu, adresi, un vēlamo datumu kad nosūtīt, un mūsu čaklie rūķi ar roku pārraksta un nosūta īstā pastkartē uz visām pasaules malām).
  • Darbnīca “Sveicienu rakstīšanas un sūtīšanas stūrītis” ir iespēja izdaiļot savus svētkus (pilsētas svētkus, uzņēmuma balles, utt), ļaujot pasākuma apmeklētājiem rakstīt un uz vietas nosūtīt pastkartes. Šis darbnīcas radošās rakstīšanas iespējas ir plašas un dažādas, un tās ir iespējams izrunāt un pielāgot katram pasākumam individuāli. Darbnīcā nodrošinām visu kas nepieciešams pastkaršu veiksmīgai rakstīšanai un nosūtīšanai.
  • Darbnīca “Mākslinieks Tevī” aicina dekorēt koka pastkartes, izmantojot dekupāža tehniku.

Uzņēmuma sociālais mērķis – būt aktīviem un veicināt emocionālu saikni starp cilvēkiem. Tieši tu caur uzņēmumu sniedz iespēju cilvēkiem ar invaliditāti būt-nevis eksistēt, darīt-nevis gaidīt, iedvesmot un iedvesmoties! Tavs pirkums sniedz iespēju realizēt šo cilvēku radītos darbus, kā arī veidot produktu, ar kuriem runāt par sociāli svarīgiem jautājumiem (2021.gadā tika izveidota kolekcija “Mans draugs”, kas runāja par vardarbību pret dzīvniekiem).

Kontaktinformācija: