Typical Latvian

Sociālais uzņēmums, Uzņēmums bez sociālā uzņēmuma statusa, Biedrība, Individuāla persona

Pastkartes, Kartītes un to dāvanu komplekti.

Sveicienu pastkaste – iespēja nosūtīt īstus sveicienus uz īstas pastkartes attālināti. (Klients atsūta sveicienu tekstu, adresi, un vēlamo datumu kad nosūtīt, un mūsu čaklie rūķi ar roku pārraksta un nosūta īstā pastkartē uz visām pasaules malām) https://www.typicalpostcards.eu/valentidienas-pastkaste/

Darbnīca: Sveicienu rakstīšanas un sūtīšanas stūrītis. Tā ir iespēja izdaiļot savus svētkus (pilsētas svētkus, uzņēmuma balles, utt) ļaujot pasākuma apmeklētājiem rakstīt un uz vietas nosūtīt pastkartes.Šis darbnīcas radošās rakstīšanas iespējas ir plašas un dažādas, un tās ir iespējams izrunāt un pielāgot katram pasākumam individuāli. Darbnīcā nodrošinām visu kas nepieciešams pastkaršu veiksmīgai rakstīšanai un nosūtīšanai.

Darbnīcā- Mākslinieks Tevī, mēs piedāvājam dekorēt koka pastkartes izmantojot dekupāža tehniku.

Būt sociāli aktīviem un veicināt emocionālu saikni starp cilvēkiem. Tieši tu, caur mums, sniedz iespēju cilvēkiem ar invaliditāti būt-nevis eksistēt, darīt-nevis gaidīt, iedvesmot un iedvesmoties! Daļa ieņēmumu tika novirzīti speciāli izveidotai mācību programmai, kuras mērķis bija integrēt cilvēkus darba tirgū. Bet tagad tavs pirkums sniedz iespēju mums realizēt šo cilvēku radītos darbus. Kā arī veidojam produktus ar kuriem runājam par sociāli svarīgiem jautājumiem (2021.gadā kolekcija “Mans draugs” runāja par vardarbību pret dzīvniekiem).

Kontaktinformācija: